Autor Téma: Kostky v Plzni  (Přečteno 8250 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline davroman

• Trade Count: (18)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
Re:Kostky v Plzni
« Odpověď #150 kdy: 12.06.2019, 15:01:15 »
Zde  ;D
- teď jsem si všiml, že jste si zabavili moje "prosíme nesahat" cedulky  :D

Kovové zábrany jsou super, dodají větší pocit sucha a bezpečí. Taky bych je do budoucna rád použil.

Bingo .... ale o cedulkách “nesahat” nic nevím ....   ;D

Offline Sihaja

• Trade Count: (0)
  • suprák
  • Pohlaví: Ženské
    • Sihájin pinterest i s vlastními výtvory z Lega
« Odpověď #151 kdy: 12.06.2019, 17:28:46 »
cerna vec je asi moje, jestli je to takovy cerny svetrik

Offline milanv

• organi
  • Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #152 kdy: 12.06.2019, 21:44:01 »
bílé triko je asi moje, zatoulalo se z hromady našich krabic

Offline milanv

• organi
  • Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #153 kdy: 12.06.2019, 22:18:46 »
...A hlavně dlužím poděkování za akci!

Takže, Marku, moc děkuju! Všechny detaily, které se tu probírají (a je tak dobře, že se veřejně probírají a dávají nápady dohromady!), jsou ale DETAILY. Základ, jak se mi opět potvrdilo, je osoba, spíš osobnost, organizátora. A to teda klobouk dolů! Výstava vypadala jako když ji řídíš asi tak dvacátou a ne první: všechno jasné, žádné zmatky nebo pochybnosti a ještě k tomu jsi všude roznášel, krom zmrzlin :), pohodu a podporu. Cokoliv jsme potřebovali, nic nebyl problém, a pak to mohlo všechno klapat!

K těm detailům:

* stoly byly jen jednoho typu, takže na něco se ne úplně hodily - kdyby byla možnost se před výstavou domluvit pro některé modely nebo aktivity na deskách jiných velikostí, dost by to pomohlo
* stoly byly nízko a v kombinaci s těmi fotbalovými zátarasy (:)) byli lidi už hodně daleko od modelů, navíc na čelní pohled se museli lidé hodně krčit (Sousedé, podzemí Strašidel a asi i další)
* málo světla, obzvlášť vzadu

nic z výše uvedeného není zásadní problém, kdybych to věděl předem - takže v pohodě, jen ponaučení pro příště

Zato tohle bylo pro mě moc příjemné překvápko:
* výborný nápad se členěním prostoru! Herní zóny uprostřed, ty "pod vedením" dokonce u sebe v jednom obdélníku stolů, to bylo super Lidi se tak nemačkali s těmi, kdo prohlíželi modely, a kolem nás volně přecházeli kde bylo zrovna volno. To si moc pochvalovali. A pro nás bylo také příjemné, že jsme byli spolu dohromady, mohli si pomáhat nebo i jen tak pokecat.
Já si třeba vyzkoušel skládání poslepu, to mě bavilo. Dal jsem si tam to naše Technic auto :)

Offline stricekfido

• mazák
« Odpověď #154 kdy: 12.06.2019, 23:04:46 »
Herní zóna byla skvělá, bylo super být dohromady a zkoušet si ostatní disciplíny. A i lidem se líbilo když jsme je po úspěšném skládání poslali jen o kousek dále. Někteří rodiče si to užívali více než děti  ;D

Online Borun

• bažant
  • **
« Odpověď #155 kdy: 14.06.2019, 22:45:36 »
 Chtěl bych navrhnout,aby víkendové akce končily v neděli už v 17hod.Většina vystavovatelů to má domů daleko a v pondělí hned do práce.Ta hodinka by určitě pomohla.Tím nemyslím jen Plzeň,ale I Olomouc,Ostravu atd.

Offline Petronel

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #156 kdy: 15.06.2019, 09:02:31 »
Chtěl bych navrhnout,aby víkendové akce končily v neděli už v 17hod.Většina vystavovatelů to má domů daleko a v pondělí hned do práce.Ta hodinka by určitě pomohla.Tím nemyslím jen Plzeň,ale I Olomouc,Ostravu atd.

Přesně tak, pár dalších lidiček o tom také mluvilo. ;) Já to mám také dost daleko. Končit v 17h je optimální.

Offline davroman

• Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #157 kdy: 15.06.2019, 22:10:56 »

Díky za připomenutí, na to jsem ve svém komentáři zapomněl.
Ano, za konec v 17hod se také přimlouvám. Odjížděli jsme s miho z Plzně před devátou a doma byli po půlnoci, před šestou vstávat, abychom stihli školu a práci. Na druhou stranu bych klidně v neděli posunul začátek na devátou.   ;)

Offline 444martin

• mazák
« Odpověď #158 kdy: Včera v 17:44:45 »
Super akce. Díky Marku.
Rádi jsme se zase s ostatními viděli.

Video z příprav a naše skupina AFOLů: https://youtu.be/ZVoqO5cYK80

Offline Petronel

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #159 kdy: Včera v 19:05:34 »
Super video! :D Musíš příště natáčet víc. ;)

Offline 444martin

• mazák
« Odpověď #160 kdy: Včera v 20:47:19 »
Super video! :D Musíš příště natáčet víc. ;)

Ještě bude jedno video ze samotné výstavy.