Unikitty! 2018

Založil papluh, 22.04.2018, 12:39:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

papluh

sety k novému seriálu na Cartoon Network, pravdepodobne dostupné len v krajinách kde ten seriál bude aktuálne dostupný
Brickset má už obrázky
https://brickset.com/article/35666/unikitty!-sets-revealed
sety
41451       Unikitty Cloud Car
41452       Prince Puppycorn Trike
41453       Party Time
41454       Dr. Fox Laboratory
41455       Unikingdom Creative Brick Box
blind bags
41775 Collectable Minifigures - Unikitty! Series  (pravdepodobne sa to oficiálne nebude volať CMF  ;) )

Drobuliatko

Chapem, ze chlapom sa to asi pacit nebude, ale podla mna to je rozkosneeeee! ;D

Matthes_CS

Citace od: papluh kdy 22.04.2018, 12:39:28
41775 Collectable Minifigures - Unikitty! Series  (pravdepodobne sa to oficiálne nebude volať CMF  ;) )

A teď jestli to je ta licencovaná CMF série, o které se říkalo, že by to mohl být Harry Potter nebo zvláštní série.

ThomasMorta

Citace od: Drobuliatko kdy 22.04.2018, 18:01:04
Chapem, ze chlapom sa to asi pacit nebude, ale podla mna to je rozkosneeeee! ;D

Mně to přijde roztomile ujeté! Asi si to.píšu na seznam toho, co chci nasbírat:D
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

papluh

Citace od: Matthes_CS kdy 22.04.2018, 18:32:26
A teď jestli to je ta licencovaná CMF série, o které se říkalo, že by to mohl být Harry Potter nebo zvláštní série.

podľa katalógov má mať tretia sada minifigúrok pre 2018 čislo 71022  (tj priame pokračovanie číslovania po aktuálnej S18)
Unikitty! sada nespadá pod Minifigures

STARHAWK

Pozeram, ze Angry Kitty ma iny xichtik aj potlac ako ta z 70817, tak si zozeniem aj tu.

otaznik

Citace od: Drobuliatko kdy 22.04.2018, 18:01:04
Chapem, ze chlapom sa to asi pacit nebude, ale podla mna to je rozkosneeeee! ;D
S tou vloženou větou maximálně souhlasím.  ;D

Villa Legina

Tak určite je to lepšie než Galidor či Znap, ale to je asi tak všetko, stručne povedané, ďalší, milo tváriaci sa - odpad.

MLT


Nevíte, zda tato série bude klasicky v prodejní síti v ČR ???
Nemyslím teď https://shop.lego.com/cs-CZ/Unikitty-PodleTematu ale klasická obchodní síť, nebo to budou v ČR přeprodávat jen obchody, co to koupí za plnou cenu na lego.com či BLku ??


Brickuška

Já se na to ptala ve "vyšších kruzích" a tvrdili mi, že aktuálně nemají v sortimentu a víc mi říct nedokázali  ::) ale vzhledem k tomu, že my Unikitty nemáme v katalogu a třeba Poláci mají, tak se obávám, že nás vyšplouchli  :-\
Lega v domě se mění na Brickušku ;) e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

MLT

Citace od: Legavdome.cz kdy 08.06.2018, 23:48:29
Já se na to ptala ve "vyšších kruzích" a tvrdili mi, že aktuálně nemají v sortimentu a víc mi říct nedokázali  ::) ale vzhledem k tomu, že my Unikitty nemáme v katalogu a třeba Poláci mají, tak se obávám, že nás vyšplouchli  :-\

Jsem se také právě dotazoval a nikdo mi nebyl schopen nic říct, dokonce tak 2 měsíce zpátky byl i jeden člověk "výše postavený" udiven, co mu to vůbec ukazuju, že to ani neví, že něco takového vyrábějí :-)

Petronel

#11
Viděli jste tu sérii figurek? Nějak tu na kostkách ani nebyl odkaz.
Zde recenze od WhiteFang

Je to ulítlá šílenost. ;D Ale je to veselý a vidím tam spousty zajímavě potištěných viaduktů,plates a k tomu ty mráčkové podložky. ;)
Nějaké dílky bych celkem bral. 8)

milanv

Našel jsem tam s Ditou tři zajímavé díly obecné (nepočítám potištěné):

1. "razítka" jsou díky této sérii v opravdu mnoha barvách
2. Round plate 1x1 with open stud, to samé
3. Spodní hrana hlaviček není plate, ale "Tile 1x3 inverted with hole", dost zajímavý díl a také v docela dost barvách

Potištěné díly jsou samozřejmě speciality, takže ty se budou hodit až na konkrétní projekt. Na tapetování zdí ale budou asi příliš drahé (a s nenavazujícím potiskem) :)
Pán na Žlutém hradě