(vlastní) dům s antikvariátem

Založil šipka, 05.08.2017, 15:47:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Další pokus o modulár. Jedná se o obytný dům s antikvariátem pana Steina v přízemí.

pitris47


otaznik

Parádní dům, slušel by mu ještě nějaký soused také s podloubím.

Igorus

Opět parádní práce! To podloubí je fakt dobrý nápad.

Musím ale přiznat, že jsem počítal study, jestli je to fakt jen na 32x32 baseplate. Vypadá to majestátně!

Těším se až ty tvoje domy dáš jednoho dne k sobě  >:D

Martins

Citace od: Igorus kdy 09.08.2017, 10:08:13
Musím ale přiznat, že jsem počítal study, jestli je to fakt jen na 32x32 baseplate. Vypadá to majestátně!

Problém je v tom, že to je rohový dům, ale přes celou šířku... Jinak je to samozřejmě skvělé dílo, v úvodu mi vadí slovo "pokus" - to je u mistra Šipky trochu přehnaná skromnost...  ;) Domeček je jako živej a určitě také očekávám pokračování domů s podloubím!

šipka

Díky  ;) ano, je to na 32x32. Mám určitou ideu, až se uvolní moduláry z kolejiště tak poskládat uličku. S tímto rohovým počítám jako s koncovým a na druhé straně bude další rohový " u dvou bratrů"  Podloubí hodlám protáhnout ( 1 až 2 další baráky už mám v obrysech, zatím v hlavě).  Na fotkách není vidět zadní boční stěna kde jsou také okna, takže připojení ze strany bez podloubí  na standardní modulár  s chodníkem možný je. Sice s výstupkem ale při připojení silnice by to mělo být OK.

Pool

Domeček je velmi pěkný a jen ty stříšky nad okny mohly být z Tile 1x3 ne Plate 1x3  ::). Jinak je možná o trošku vyšší než by bylo na moduláry zdrávo, ale to se vsákne  ;D. Jak jsem měl teď možnost sestavovat na výstavě ty domky k sobě, tak tam bylo více takových mrakodrapů  >:D. Ale jak už tady bylo jmenováno, chybí ti tam ten chodník na to, aby to byl rohový dům a na to aby to byl řadový, tak zase přečnívá moc věcí  na boku  ;D. Taky ta šířka chodníku se mi zdá nějaká malá, u MD bývá snad o 2 study větší.

Foton

Moc se mi to líbí. Barvy i provedení.
K obecné výtce "rohový ale bez chodníku" navrhují řešení: vedle je stavební parcela/park/sportoviště.
Je to takový vícepatrový žudr (https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDudr).

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.