(vlastní) Igorusovi microscale modely

Založil Igorus, 23.03.2017, 22:21:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Dovoluji si představit můj příspěvek č.1 do společného Micropolis projektu.

Hotel Panorama Praha

Základní údaje:
Výška: 79 m
Počet podlaží: 24
Výstavba: 1979–1983


Hotel Panorama Prague
by Igorus, on Flickron Flickr

Martins

Parádička, pro tebe taková rozcvička, co? Moc hezký, rozpoznatelný, čistý... Díky za fajn příspěvek do projektu!

otaznik

Parádní model.
Nezkoušel jsi v přízemí použít malé slope 1 x 1 x 2/3 v barvě Trans - Black?

Igorus

Díky pánové!


Citace od: otaznik kdy 24.03.2017, 12:38:55
Nezkoušel jsi v přízemí použít malé slope 1 x 1 x 2/3 v barvě Trans - Black?

O využití trans black jsem přemýšlel u všech oken, ale černá mi k tomu nějak lépe pasovala. Navíc si říkám, že by tam (můžeme v sobotu udělat test :) ) prosvítal ten tanový stud.

Igorus

#4
Příspěvek č. 2. Tentokrát ikonický New Yorský mrakodrap Chrysler Building.

Základní údaje:
Výška: 282 m s anténou 319 m
Počet podlaží: 77
Výstavba: 1928 - 1930 (o dva roky méně než hotel Panorama  ;D )


Chrysler Building
by Igorus, on Flickr

Martins

Parádička, sice ho na fóru vidím až poté, co jsem ho měl v ruce na výstavě, ale to na věci nic nemění. Navíc, nejsem sám!

https://www.archbrick.com/single-post/2017/03/25/Chrysler-Building

Úplně Paulovi ten blog zaplavujeme! Gratulace.

Vasyk

Jak už jsem Ti říkal z oka do ucha, líbí se mi ta střecha, ale samozřejmě celkově je budova super.

Bruno

Budova se Ti fakt povedla předsedo :-)

Igorus

Díky pánové za pozitivní reakce ;)

Abych byl upřímný tak mne to zveřejnění na Archbricku samotného překvapilo. Dokonce i hotel Panorama byl poctěn. No je to závazek pro další projekt :)

LukaMull

Archbrick nasdílel spostu našich projektů (tím tvoje stavby v žádném případě nashazuji, naopak) což svědčí o kvalitách našeho výtvoru!  :)

milanv

Chrysler Building se povedl, pěkné to máš. Mrzí mě, že jsem si ho v tom kalupu nevšiml naživo na výstavě (pokud tam už byl, když jsem instaloval filmy). Nenapadlo mě, že přibude nějaký nový...

Jen jsem ho objevil až z toho ArchBricku, protože se mi nezobrazuje fotka tady na kostkách, máš zase v její adrese ta zpětná lomítka jako už kdysi. Můj tip pro tebe, jak to udělat s menší pracností a přitom i s funkčním odkazem: u své fotky na flickru klikneš na ikonku "Share photo" (hned vedle hvězdičky na "like") a zvolíš velikost náhledu a "BBCode" - dostaneš rovnou text, co vložíš na kostkách do příspěvku. Bude to klikací náhled, co povede rovnou na flickr.
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Citace od: LukaMull kdy 28.03.2017, 14:19:32
Archbrick nasdílel spostu našich projektů (tím tvoje stavby v žádném případě nashazuji, naopak) což svědčí o kvalitách našeho výtvoru!  :)

S kvalitou výtvoru naprosto souhlasím! Respekt před všemi staviteli!

Igorus

Citace od: milanv kdy 29.03.2017, 12:09:43
Chrysler Building se povedl, pěkné to máš. Mrzí mě, že jsem si ho v tom kalupu nevšiml naživo na výstavě (pokud tam už byl, když jsem instaloval filmy). Nenapadlo mě, že přibude nějaký nový...

Jen jsem ho objevil až z toho ArchBricku, protože se mi nezobrazuje fotka tady na kostkách, máš zase v její adrese ta zpětná lomítka jako už kdysi. Můj tip pro tebe, jak to udělat s menší pracností a přitom i s funkčním odkazem: u své fotky na flickru klikneš na ikonku "Share photo" (hned vedle hvězdičky na "like") a zvolíš velikost náhledu a "BBCode" - dostaneš rovnou text, co vložíš na kostkách do příspěvku. Bude to klikací náhled, co povede rovnou na flickr.

Díky Milane! Za obé. Co se týká fotek tak napraveno, snad už to bude fungovat korektně a nebudu muset vyzobávat linky ze zdrojového kódu stránky  ;)