(vlastní) Gangster město v bažině

Založil skywalker007, 09.04.2016, 10:05:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

skywalker007

Tak po dlouhé době zase něco přidávám. Nevěděl jsem jak jinak to nazvat,ani to vlastně asi není město. Prostě to je nějaká planeta z okraje galaxie kde hledají útočiště lovci lidí,piráti a další hledaní lidé.

zde jsou fotky: http://skywalker007.rajce.idnes.cz/Lego_star_wars_vlastni_gangster_mesto_v_bazine



Icewalker

Líbí se mi to, tvoje tvorba různých základen obecně je zajímavá - je to něco jiného, než často omílaná dioramata s armádkami. Z barevného schématu tohoto "města" na mě dýchá atmosféra původních Dark Forces :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

papluh

Práve som chcel napísať, že to vyzerá ako z nejakej hry a tie Dark Forces na to padnú.

skywalker007

Citace od: Icewalker kdy 09.04.2016, 10:23:24
Líbí se mi to, tvoje tvorba různých základen obecně je zajímavá - je to něco jiného, než často omílaná dioramata s armádkami. Z barevného schématu tohoto "města" na mě dýchá atmosféra původních Dark Forces :)

Jsem rád že se líbí,hry moc neznám. Trochu jsem se inspiroval clone wars dílem kde Ziro ujíždí v bažině před cad banem.

Lord_Tomis

Ahoj,
Myslím si že je to velmi povedené dílo.
Jen tak dál  ;)

skywalker007

Citace od: Lord_Tomis kdy 11.04.2016, 21:28:11
Ahoj,
Myslím si že je to velmi povedené dílo.
Jen tak dál  ;)

Díky,časem ještě přidám dvě bratrovi trochu vetší základny a dvě moje menší,jen mně to moc nebaví fotit tak to asi bude chvíli trvat.