Autor Téma: LEGO Disney Collectible Minifigures (71012)  (Přečteno 12238 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Legavdome.cz

• Prodejce
  • Trade Count: (4)
  • bažant
  • *
  • Pohlaví: Ženské
  • www.legavdome.cz
    • www.legavdome.cz
Re:LEGO Disney Collectible Minifigures (71012)
« Odpověď #30 kdy: 20.06.2016, 02:04:45 »
On Donald bude asi hodně vybraný, protože se dá poměrně jednoduše nahmatat (zobák a baret, popř. zobák a nenajdu mašli) a každý ho chce. Z osobní zkušenosti - kdyby byla krabice, kde by byl jenom Donald, Daisy, Mickey a Minnie, tak i v tomhle případě by jich byl nedostatek. Chtějí je doslova všichni a nejlépe nejméně 2ks od každého. A z druhého konce - největší ležák bude pan Úžasňák, o toho dospělí ani děcka ani pohledem nezavadí.
Lega v domě - e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Offline richchie

• Trade Count: (2)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
« Odpověď #31 kdy: 20.06.2016, 09:37:26 »
no ja som myslel ze som nahmatal zobak a ciapku a nakoniec sa zo zobak vyklula aladinova lampa a z ciapky aladinove vlasy  ::)  nuz nie zakazdym sa podari.. ale daisy, minnie, mickey, ursula, buzz sa mi podarili v pohode  :)

Offline bartas

• Trade Count: (8)
  • suprák
« Odpověď #32 kdy: 04.09.2016, 09:20:19 »
ZKoušeli jste už někdo výběr postavičky při nákupu podle BUMP kódů?

http://pop-critica.com/identification-guide-lego-disney-minifigure-blind-bag-codes/

Offline Legavdome.cz

• Prodejce
  • Trade Count: (4)
  • bažant
  • *
  • www.legavdome.cz
    • www.legavdome.cz
« Odpověď #33 kdy: 05.09.2016, 10:44:40 »
Dívala jsem se u nás na mnou prohmatané (určené) figy a v rámci možností to sedí. Zkusila jsem namátkou - Uršula sedí, Syndrom sedí, Peter Pan tam nemá tu pravou horní tečku... nicméně si myslím, že je jednodušší a přesnější to nahmatat, než se řídit tečkami, které ne vždy jsou dobře vidět a ne vždy sedí.
Lega v domě - e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Offline šipka

• Trade Count: (22)
  • furťák
    • flickr
« Odpověď #34 kdy: 05.09.2016, 11:07:13 »
Zkoušel jsem piráta a ten nesedí ( mám dva kusy a oba stejné ražení odpovídající ale spíše té černé čarodějnici bez tečky vpravo)

Offline mesje

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #35 kdy: 05.09.2016, 12:03:55 »
Bodky su nespolahlive...niektore figy maju podobnu kombinaciu, ale najhorsie je, ze sacky maju viac seriovych cisel a niektore serie mozu mat odlisne bodky. Najlepsi je hmat, toto je lahka seria na hmat. Bodky su dobre, ak niekomu chyba 1-2 figy a ulahci si hladanie v celom boxe tym, ze sa zameria na kombinacie bodiek a potom hmatom potvrdi, ak trafi seriu, kde bodky sedia, usetri cas.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #36 kdy: 05.09.2016, 12:49:50 »
Nezkoumal jsem to podle tohoto seznamu, ale když jsem měl už nějaké sáčky nahmatané a určené, tak jsem se podíval na tečky u jednotlivých figurek a podle nich hledal konkrétní stejné figurky, po kontrole prohmatem to sedělo. Ale jak už bylo zmíněno, jednodušší je to nahmatat.

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline Villa Legina

• Trade Count: (5)
  • furťák
« Odpověď #37 kdy: 06.09.2016, 17:30:52 »
no ja som myslel ze som nahmatal...nie zakazdym sa podari...

Treba dovtedy hmatať kým si človek nie je na 100 percent istý. Táto séria nebola na pohmat ťažká, avšak kým som našla Alicu trvalo to snáď cez 50 sáčkov. A áno, Donald a Daisy sú zdá sa, tiež zriedkaví.