Autor Téma: Collectible Minifigures 2016  (Přečteno 41282 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pool

• Trade Count: (0)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
Re:Collectible Minifigures 2016
« Odpověď #150 kdy: 14.10.2016, 13:17:08 »
Tak se holt (u nás) budou prodávat rozdělané v zipovacích sáčcích ;) Stejně jako byli od nás fotbalisti - prostě se pytlík nastříhnul a vidělo se.

Nikdo nechce překvapení, ani děti, všichni chtějí tu figurku, která se jim líbí a ne si kupovat něco, co nechtějí.

Ne, to já jen vtipkoval, nemám žádné zprávy o tom, že by to Lego plánovalo zavést  :). Pro ně by to bylo jedině další náklady navíc za lepší obal a stejně by to k ničemu nebylo, že by se to prodávala jak píšete. A navíc i tak by se to dalo obejít nějakým vážením či zkouknutím vnitřku přes skener  ;D

Offline Legavdome.cz

• Prodejce
  • Trade Count: (4)
  • bažant
  • *
  • Pohlaví: Ženské
  • www.legavdome.cz
    • www.legavdome.cz
Re:Collectible Minifigures 2016
« Odpověď #151 kdy: 14.10.2016, 13:37:32 »
Jasně, já vím, to bylo spíš obecně, že žádný obal není překážkou  >:D

My ze začátku prodávali CMF právě jako opravdu "tajemné sáčky" a když někdo chtěl, tak jsem mu pomohla figurku najít. Nicméně jsme pak přešli na ten systém - vše je rozpoznáno a rozhodně se to osvědčilo víc ke všeobecné spokojenosti. Stejně jak prohrabu první krabici, tak už to člověk má v ruce a pak to jde rychle a raději vidím tu radost ze správné figurky, když ji u nás někdo rozbalí, než to zklamání a vysvětlování rodičů, že další "pokus" dítku už nepořídí...
Lega v domě - e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!