(Vlastní) alternativní modely do akce LEGOWinterSkating (40107)

Založil milanv, 27.06.2015, 22:16:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Vánoce 40107


Pán na Žlutém hradě

milanv

Bobová dráha

Pán na Žlutém hradě

milanv

Akvárium v ZOO
Koukni, Pepíčku! Tady píšou, že ty rybičky jsou až z jižních moří!

Pán na Žlutém hradě

mirek

Převoz (přelet) Betlémského světla do severských zemí. Na křídlech je patrná ledová námraza.


Marty713

Teda pánové, je to vážně paráda. Doufám, že po Lipně taky ještě pár kousků stihnu sestavit a uploadnout do uzávěrky akce na Flickru :)

K tomu akvárku (mimo to, že je geniálně postavený): já vím, že mořská voda jen tak nezmrzne, ale i tak to trochu připomíná mrazák s rybami v supermarketu >:D

kilhor


Tomik

Konečně jsem si našel trochu času na nafocení svého alternativního modelu, který jsem postavil při bourání KidsFestu. Je to gigantická vážka, kterou řídí holka s copánkem. Pro doplnění scénky jsem ještě přidal stojánek a malého klučinu, který jí mává ze země. Oči vážky jsou inspirované výtvorem, který vznikl na poslední pražské hospodě - bohužel si nepamatuju jméno autora...

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Připojuju svůj druhý alternativní model postavený ze zimního setíku během bourání lipenské výstavy. Po vážce je to další divný model, za kterým se skrývá krátký příběh:

Děti si hrály na zamrzlém rybníku, když se najednou kluk propadl do vody. To probudilo obrovského hrozivého žabáka, který začal honit holku.



Chudinka, neměla šanci mu utéct...



Nakonec žabák sežral obě děti. :'(

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

bubutymmy

Nějak jsem ten set postavil, ale nezvládl nafotit a uploadovat... koukam, že už pořádně s křížem po funuse, ale přece jen přidám své bojovníky v Čapí aréně.

LLLuky