(vlastní) Městské hradby

Založil jerzeeg, 07.06.2015, 18:01:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jerzeeg

Konečně jsem téměř dokončil městské hradby k Akiho městu na výstavu ve F-M.
Během týdne ještě chci dodělat pár drobností a opravit případné "critical issues" (vaše kritické připomínky)  ;D

https://www.flickr.com/gp/131599242@N07/E72J71

Hardegon

Já bych rozhodně přidal kus terénu za příkop. Jen třeba deset studů trávy, aby to vypadalo, že ten padací most někam vede. Jinak je to povedené  :)

Aki

Docela dobrý. Jen upozorňuju, že náměstí je v základním terénu Old Dark Grey. Bude zapotřebí nějaké tile na přechod, aby to nebylo tak nápadné.

Kuba

Citace od: Hardegon kdy 07.06.2015, 18:13:51
Já bych rozhodně přidal kus terénu za příkop. Jen třeba deset studů trávy, aby to vypadalo, že ten padací most někam vede. Jinak je to povedené  :)

To bude, to stavím já. bude tam louka a pole s cestou a bude to navazovat druhým koncem na hrad Chmelík.

jerzeeg

#4
Maly kviz:
Kdo pozna inspiraci ?

Drobna napoveda:
Je to spanelske mesto.

Velka napoveda:
Pochazi z toho mesta sv. Terezie

Aki

Tak Ávilská Puerta del Acázar je tam jasná. Škoda, že jsi to tak nazdobil, ta jednoduchost předlohy mi přijde působivější.
Jsem zvědav jak bude fungovat spojení středoevropských domů s kastilskými hradbami a římským typem brány.  >:D

jerzeeg

Tys to hned provalil  ;D

Co myslis tim rimskym typem brany ?

Aki

Dvě věže svírající po stranách vlastní průjezd. V našich zemích je to spíš výjimka. Třeba z Vysokého Mýta. Ve střední Evropě se stavěla spíše brána jako věž s průjezdem.
Římská brána je odvozená od starověkého Říma, kteří tento typ stavěli téměř výlučně. Ve středověku se stavěl konzervativně hlavně na území bývalé říše.

Mr. Cube

Vypadá to velice pěkně, těším se, až to uvidím naživo.

Ryxe

Máš to pěkné. Je to v takovém čistém jednoduchém stylu. Smím se zeptat, co znázorńují ty barevné žáby?

jerzeeg

Dekuji.

Ty zaby neznamenaji nic. Nasazela je tam manzelka a jako takove je to mimo jakoukoliv diskuzi  >:D
(Delam si "samozrejme" legraci, provedeni je skutecne me zeny, ale prislo mi vtipne, je tam nechat :) )

milanv

Tím, jak jsou barevně sladěné s prapory, mi připadaly jak odlesky ve vodě :)
Pán na Žlutém hradě