(Vlastní) Vyhnání Saurona z Dol Gulduru

Založil Mr. Cube, 07.03.2015, 15:45:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mr. Cube

Zdravím všechny!

Kromě MOCu "Výbuch v Helmově Žlebu", který je zatím v rozpracované fázi, jsem se rozhodl na výstavu do F-M postavit další s tématikou LotR/Hobit, jedná se o MOC zachycující scénu z filmu Hobit: Bitva pěti armád, kdy se Bílá rada střetnula s temnou mocí v podobě Nekromanta, který se odhalil jako navrátivší se Sauron se svými Nazgûly. MOC je postaven na baseplate velikosti 48x48.

Pojal jsem to jako takovou kombinaci bitvy s přízraky i vyhnání Saurona (ve filmu to následovalo postupně). MOC je hotový tak z 85 %, zbývá dopilovat terén a trochu ještě rozbít okraje, přidat nějaké zídky, Sauronovo oko a nějaké vhodné helmy pro ty prstenové přízraky, které jsou ještě bez helem. Jak to bude hotové ze 100 %, nahodím finální fotky, i z více stran.






richchie

no toto no toto, ja planujem tiez nieco podobne urobit, aspon sa mozem nechat inspirovat

MeNadruhou

S danybojem si myslíme že 85 tam je, ale mezi číslicemi chybá čárka
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Mr. Cube

Já bych to neviděl tak černě.  ;)

danyboy

Dobrý, dobrý, ale nemělo by to být spíše v CaP?

Kuba

Vypadá to fajn, těším se na zbylých 15%. Kolik to má na hloubku?

PS: nechám ti to přesunout to CaP. :) Tady spíše povedeme všeobecné věci o výstavě.  ;)

Mr. Cube

#6
Rozměry přesně zjistím. Mám to teď pod postelí.

Jinak ten přesun moc nechápu, měl jsem za to, že všeobecné věci o výstavě se vedou ve vláknu "obecné info" a po vzoru jiných výstav jsem tedy založil nové vlákno a označil jej jako "Vlastní". Jestli jsou na to nějaká pravidla, tak prosím o vysvětlení, dík.  :)

EDIT: OK, tak už jsem se dovtípil, že ve vláknu výstavy mají být hlavně zakázkové MOCy a hromadné akce na výstavu, takže prosím tímto o přesun do C&P. Děkuji.

Mr. Cube

#7
Omlouvám se za oživení starého vlákna, ale zapomněl jsem tady dát finální fotky. Moje se moc nevyvedly, takže děkuji Hacislavovi za poskytnutí těch jeho:




PROSÍM O PŘESUNUTÍ DO SEKCE CASTLE & PIRATES, DĚKUJI.

arnold

Ahoj,dobře, že si to vlákno oživil...dlouho jsem tu nebyl,takže bych neviděl ani tu první prezentaci...
Máš to pěkný  ;)

richchie

na final fotky som cakal ako panna na prve rande  ;D  super vytvor:)