Společný projekt: Fantasy bitva

Založil Hacislav, 01.11.2014, 11:38:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Dnes mi dorazila pěkná hromada dílků.  ;D
Takže se můžu konečně pustit do stavby 100kostlivců, navíc k těm cca 50 co už mám postavené.
Dílky nakupuji, pokud to jen trochu jde, s přesahem a ten pak dávám na můj shop.

Pokud potřebujete nějaké věci na bitvu, neváhejte se na mne obrátit, třeba Vám budu schopen pomoct potřebné dílky sehnat.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hardegon

Již jsem posílal obrázek lodí. A tahle sebranka na nich popluje.


linhi

Přidávám jednu starší fotku,tahle armáda půjde do boje,jen vojáků je kolem 100...




DarkDrago

Dnes mi došla 100 hlaviček anubů a nasazením na tělíčka od Sabera 1 a 2 to nevypadá až tak dobře.
Prostě černá hlava se zlatým posazená na šedé tělo není úplně ono. Takže je pravděpodobné, že tuto kombinaci ruším...

..a nahradil bych ji něčím lepším. Custom černým tělíčkem >:D

Už teď mám určitou představu,ale rozhoduji se nad pár "detaily"



To, že bude mít svaly, zlatý límec (nebo co to je, prostě to co nosí egypťani) a sukni/roušku vím určitě, ale nemůžu se rozhodnout jak velká bude ta sukně/rouška a jakou bude mít barvu ;D atd.

Ještě bych se zeptal, nenašel by se nějaký schopný umělec co by to celkem dobře dokázal nakreslit? Pokud se najde i víc lidí, co by to dokázali, tak není problém. Tělíček bude 100 a není potřeba, aby všechny byly podle jednoho mustru ;)
Dračí páni s mocí ohně...

Marty713

Tohle tě vyjde dokonce i levněji než jakákoli customizace ;)

Pokud najdeš odvážlivce, který zvládne do termínu pomalovat 100 torz a ještě budou všechna odpovídat kvalitou i provedením tvému požadavku, tak to platim já >:D Ne, teď vážně: buď to řeš samolepkou, nebo nakup černý torza z Chimy. Hodí se jak to odkazovaný, tak torza goril, popř. i havranů nebo co je to za verbeš :)

DarkDrago

Citace od: Marty713 kdy 24.04.2015, 18:25:32
Tohle tě vyjde dokonce i levněji než jakákoli customizace ;)

Pokud najdeš odvážlivce, který zvládne do termínu pomalovat 100 torz a ještě budou všechna odpovídat kvalitou i provedením tvému požadavku, tak to platim já >:D Ne, teď vážně: buď to řeš samolepkou, nebo nakup černý torza z Chimy. Hodí se jak to odkazovaný, tak torza goril, popř. i havranů nebo co je to za verbeš :)

Omlouvám se, špatně sem sa vyjádřil. Potřebuju jen návrh na papír (nebo v kreslícím programu), který bych pak udělal jako dekál ("nálepku").
Sehnal bych si na to tělíčka (cca po 15 Kč max) čistě černá, nebo bych je čistil a to by nebylo až tak drahé ;)

To na co ukazuješ, tak mi nevyhovuje ze třech důvodů:
1. je to jen torso a já potřebuju aj nožičky
2. na Bl není nikdo kdo by se blížil ke 100 kusům; 45 je celkem málo...
3. to tělíčko má sice svaly, ale zase nemá zlatý límec a ten je důležitý ;D
Dračí páni s mocí ohně...

germik

Jestli chceš límec co bude dobře vypadat, lepší než potisk by možná byl papírový vystřižený...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Hacislav

#157
Upozornění pro všechny:
Účastí ve Fantasy bitvě vám nevzniká nárok na ubytování zdarma.
Tedy pokud vystavujete pouze v rámci Fantasy bitvy či/a Sousedech nebo alternativních modelech.
Doporučuji tedy domluvit se na předání Vašich jednotek/terénů/baseplate například mě v Praze, nebo jinému vystavovateli, který pojede na Lipno.
Já s jedním pomocníkem (a doufám s dalšími dobrovolníky, kteří budou mít na místě chvilku) se postaráme, aby vaše jednotky dostali svůj příděl nemrtváků na rozdrcení/dostali svůj příděl živáků na rozsekání. svou příležitost se ověnčit nehynoucí slávou účastí v této epické bitvě.
Samozřejmě je možné to pojmout tak, že si uděláte výlet a přivezete vše osobně během stavěcích víkendu, prohlídnete si LP, rád vás poznám osobně. Doporučení pro možná ubytování najdete zde.

Všichni účastníci Fantasy bitvy si tím vydobudou status vystavovatele = čili možnost účastnit se Lugbulku. A pokud bude dostatek účastníků v soutěžích Lego magie a Undead parade, dostaneme i nějaké ceny z Lego podpory. (krom těch od dalších podporovatelů)

Dejte mi prosím vědět, jak to máte tedy z dopravou, či jestli potřebujete nějak pomoci. (s některými jsem to již řešil)
Vlákno na koordinaci dopravy.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#158
Deadline se nám blíží.
I já mám pro Vás připravenou smršť fotek postavených jednotek.
Ale teď na začátek mám pro Vás jeden příběhový terénní modul.  Kdy ta podstatná část scénky zabírá cca 1/2 terénního modulu 32x32 a zbytek je volně k dyspozici pro bitvu.







Další fotky zde

Zachytit magii obrazem není jednoduché. I já jsem s tím při focení zápasil, abych to zachytil a přitom aby to bylo čitelné pro diváka.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Aki

Ten spálený ufoun mne dostal.  ;D Dobré.

Hacislav

#160
Černý a hnědý Pegas


foto

Jezdce/letce pro tyto pegasy ještě nemám scela dořešené.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#161
Tato drobná nekromantka, jménem Jagoda,  je zombie Master. Všeobecně je tento nekromanstký obor považován za čistě mužskou doménu. Jagoda je výjimkou a je v tomto oboru velmi dobrá.
Ona je také jediná komu se podařilo oživit mrtvé Genosiany způsobem, aby jejich jemná (téměř hmyzí) křídla si zachovali schopnost letu.



foto

Na zombie mám zásobu dílků, takže těch mi ještě pár přibude.

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#162
Ratibor z Fulštejna je mladším bratrem Herbolta z Fulštejna.
V době kdy jeho starší bratr společně s celou družinou padl do pasti nekromantů, se Ratibor léčil po zranění utrženém v turnaji. Ratibor se ihned po zotavení přihlásil do tažení armády jeho výsosti Všebora III.
Je sice sám a bez družiny, ale je odhodlán se srovnat se svým "bratrem".
Nyní se ukáže, který z bratří je lepší. Jestli Ratibor, nebo temná karikatura jeho bratra Herbolta, proměněná zvracenou mocí samotného Wiztracha z Vitorazi.



foto
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#163
Arcinekromant Wiztrach z Vitorazi a nejvyšší mistr Nekromanstké Hanzy se svými nejvěrnější nohschledy a učni.


foto
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#164
Bezhlavý jezdec patří mezi vyšší nemrtvé, kteří pocházejí ze stínoho světa. Zpravidla se materializují na místech, kde je silná koncentrace emocí v té správné kombinaci, která daný typ bytosti ze stínového světa přitahuje.
Nekromanti se učí cíleně přivolávat, konkrétní druhy vyšších nemrtvých, případně jak podrobit své vůli/moci nemrtvého, který se v našem světe zjevil samovolně, nebo kterého vyvolal jiný nekromant.

Tento konkrétní Bezhlavý jezdec se materializoval samovolně, přilákán působením nekromantů během jejich tažení.  Není podroben vůli žádného z nekromantů, nač taky plýtvat energii na ovládnutí poměrně dosti silného nemrtvého, když i sám od sebe odvádí kus "dobré práce" pro věc Nekromanstké Hanzy i bez přímé kontroly.


foto
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Elfí jízda



Moje část Elfí jízdy. Pátý jezdec se malinko opozdil, ale již se mu podařilo své druhy dohnat.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Minotauři



Moje skupinka minotaurů.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Ghůlové jsou upíři sluhové, vznikli z lidí napájených upírskou krví.


Pokud se zadaří tak ghůlové budou obsluhovat upírský kočár, pokud ne tak půjdou do bitvy jako řadová podpora svých pánů.

Upíři



Pravděpodobně mi asi jeden nebo dva upíři ještě  přibudou.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Sihaja

Citace od: Hacislav kdy 30.04.2015, 13:12:11

Pravděpodobně mi asi jeden nebo dva upíři ještě  přibudou.
můžu taky ještě jednu poskytnou.

Jo a jestli je volná žlutá bavlnka, tak už není  ;D

bubutymmy

#169
Tak já začínám uploadovat. Kvůli deadlinu to je jen hrubý head count, jména, báchorky a samozřejmě detaily všech zúčastněných stihnu o něco později. Ze stejných důvodů se omlouvám, že se zatím neučím hezky vkládat fotky. Hlavně prostě, abyste věřili, že to mám... Přes víkend to vylepčím.

1. Korunní cápci

bubutymmy

Černí rytíři; rudej rytíř s družinou; kostějové (na některých už zapracovalo kouzelnický komando, viz níže); posila pro egyptskou sekci, bude-li žádoucí; nekromanti s pár bodyguardama; nemrtvá těžká pěchota; parta ghúlů asasinů; vodník-nekromant Kebüle s družinou; a párek temných elfů se svým životním dílem - vybrakovali královskou kryptu a teď jim slouží stádo trpajzombií.

bubutymmy

Slepý nekromant Ravenstein se specializuje na zviřátka, rodovou tradicí jsou havrani, ale zalíbili se mu i dráčci (celkem budou čtyři havrani, jeden jestřáb, tři dráčci; ještě zapracuju; naopak nemrtvá manticora zatim nijak hezky nevypadá, tak ji ani nefotím).

bubutymmy

A parta kouzelníků a bitevních mágů, která se teleportuje ke kostlivým lučištníkům.

bubutymmy

Zatím první nástřel kostlivýho vozatajstva. Mám pět kostrokobyl, tak buď udělám další dva větší, nebo celkem pět takhle malých.

bubutymmy

A jestli vám přijde jako dobrej nápad dračí jízda... draci samozřejmě můžou být taky nemrtví, ale těžko to na výstavě vysvětlovat. Případně můžu přidat dva zelený.

Marty713

Citace od: Hacislav kdy 30.04.2015, 13:12:11Pokud se zadaří tak ghůlové budou obsluhovat upírský kočár

Zadaří se, neboj ;)

Hacislav

1) Korunní cápci - zase trochu jiný styl, zvýší pestrost variací na téma "Krone armáda"
2) Černý rytíři vypadají dobře, ikdyž z nich moc vidět není. (Škoda že jsi je nevyfotil s podobného úhlu jako ty červené)
   Červený jsou super.
   Kostlivci - líbí se mi ten nápad prodloužení končetin za pomocí Bílých droidích paží.
   Posila pro Egyptskou sekci je taky fajn.
   Nemrtvá těžká pěchota - použít tudle potištěnou tile jako štít je super, osobně mě to nenapadlo a to jsem tenhle dílek měl před nedávnem v ruce.
   Ghuli nindžové je taky zajímavý nápad.
   Vodník nekromant - proč ne :-)
   Temní elfové - tak už chápu proč je účast trpaslíků v této bitvě tak hojná, oni se snaží napravit tuto pohanu jejich trpasličí cti. (dobrá práce)
3) Havrani a dráčci - supeeeer. Moc se mi líbí fotka se zapadajícím sluncem.
4) Kouzelníci a čarodějové - i těch je nám zapotřebí, jenom mečem nelze nekromanty porazit.
5) Lehký vozík - vypadá dobře. No zkus udělat třeba ještě dva takhle menší (jsou lehký a pohyblivý) a u ostatních koní jim prostě jen posaď na hřbet kostlivce a udělej z nich normální kostlivou jízdu.
6) Dračí jízdu nech tak jak je, v kontextu těch dalších nemrtvých bude jasné, že ti taky nebudou moc živý.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Citace od: Marty713 kdy 30.04.2015, 20:48:33
Citace od: Hacislav kdy 30.04.2015, 13:12:11Pokud se zadaří tak ghůlové budou obsluhovat upírský kočár

Zadaří se, neboj ;)

To je moc dobrá zpráva.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#178
Vampíři - jsou "blízcí příbuzní" upírů. Jejich chování a jednání je na rozdíl od upírů čistě animální. Upíři je také umí podvolit své vůli. Hrabě Draško jich shromáždil pořádný houf a udělal z nich v pravdě hrůznou jednotku.


foto
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Aki

Citace od: bubutymmy kdy 30.04.2015, 19:40:37
Tak já začínám uploadovat. Kvůli deadlinu to je jen hrubý head count, jména, báchorky a samozřejmě detaily všech zúčastněných stihnu o něco později. Ze stejných důvodů se omlouvám, že se zatím neučím hezky vkládat fotky. Hlavně prostě, abyste věřili, že to mám... Přes víkend to vylepčím.

Nemrtvá těžká pěchota - seber jim ty žluté ruce a dej bílé, černé, tm. šedé..
Dráčci super, napíchnutý havran je skvělý, malý havran mi přijde slabý.
Krone s legionářskýma přilbama jsou skvělí.
Vozík mi přijde taky hodně dobrý.