Společný projekt: Sousedé

Založil Petronel, 29.10.2014, 22:58:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

davroman

Dobré, dobré, líbí se moc. Oceňuji ten nápad s palmami ve stěně a ty Brick Round 1x1 u stropu.
Jízlivá otázka - nepřesahuje ta loďko-postel z modulu více než lehce, jak je psáno v zadání?   ;D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

milanv

Tak tohle je bomba.

Narvat do místnosti celou loď, to jsem teda nečekal. Palmy ve zdi (zdravím Hello Kitty! :) ), ale hlavně celková atmosféra, atmosféra, atmosféra. Co k tomu říct než jen parafrázi známého rčení?

Až budu jednou malej, tak chci takovýhle pokojík!
Pán na Žlutém hradě

HD

Jeden modul lepší než druhý...
Ale Petronelova ponožka na písečném ostrově u mně jednoznačně vede.  ;D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Citace od: Petronel kdy 11.05.2015, 22:12:37Nechal jsem se trochu inspirovat touto fotkou

No musím říct, že jak jsem koukal na ty fotky, tak jsem si říkal, že to je jak pokoj z Legoland hotelu. No a pak vidím, jak o tom píšeš, takže se Ti to rozhodně povedlo ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Puclik

Předkládám upravený pokojík "Návštěva podomního prodejce" . Více fotek na http://krcmar.rajce.idnes.cz/Sousede2/  .

Petronel

Krása! Výborné nápady, ty hodiny i to stínidlo na lampu. :D
Přisuň hezky toho pana domácího aspoň o stud blíž, stejně se placení nevyhne.  ;D A bude aspoň líp vidět na ty hodiny a další detaily!  ;)

Kuba

Tak Izba blázna do středověkých zbraní a předmětů je hotová. Vyměnil jsem i ten obraz loďky za mapu. Ta je sice starověká, ale nic jiného jsem zrovna po ruce neměl, ale i tak je to asi lepší než abychom z toho dělali výlohu Ikea...

Snad se bude líbit

peki

#337
Citace od: peki kdy 11.05.2015, 20:26:12
Beru kotelnu

Co třeba takto ? Potřeboval bych pučit pavučinu a modrý "plamen" (slibil šipka díky).

milanv

#338
Kutil Tom staví dron

Dík za konzultace a účast v anketě. Finální podoba vypadá takto:

Pán na Žlutém hradě

milanv

Téměř civilní koníček policejního nadstrážmistra Františka

Rezervní místnost na Petronelovo zadání "Nějakou místnost, kterou nám nebude líto nepoužít" :)

Pán na Žlutém hradě

peki

Je pořád volná ta rohová místnost? Pokud ano mohu fitko/posilovnu udělat do té rohové (Vzhledem k tomu že jsou rezervní pokoje).

milanv

Citace od: peki kdy 13.05.2015, 23:34:50
Beru kotelnu
Co třeba takto ? Potřeboval bych pučit pavučinu a modrý "plamen" (slibil šipka díky).

Pěkná kotelna, dobře zaplněná detaily! A moc se mi líbí ten pohled na trubky v řezu :)

Plus jsem ti chtěl napsat, že jsem do věcí na Lipno přibalil modrý plamen, ale to už jsem moc pomalej, koukám :)
Pán na Žlutém hradě

Atom

Chtěl bych se zeptat jaká možnost pokoje je lepší. A nebo B.
http://presstubecz.rajce.idnes.cz/Lego_pokoj#index.php.jpg

Hardegon

Budou u toho popisky, aby lidé věděli, co se v místnostech děje?

Petronel

#344
No teda, tady se to zase rozjelo. To se mapa zazelená.  ;)
Tak postupně:

Jukuruku-Kuba - super, díky za pořádné foto, hned to vypadá daleko líp. Tamta fotka to kvalitou dost kazila.  :) Líbí se mi a díky i za výměnu toho obrázku. Foťák přicvaknutý v úchytu, má představovat foťák přicvaknutý v úchytu, či mám jen malou omezenou představivost?  :)

peki - paráda! Vypadá to ještě daleko lépe a detailněji než jsem předpokládal. Velmi dobrá práce!  8)
Název místnosti tam však uvádět nemusíš. Budou popisky ke všem modulům, mám to již vymyšlené.
Poslední rohovou místnost řeším s Puclikem, měl ještě nějaký svůj plán, nejspíš si ji veme, čekám jen na jeho odpověď.

Milane - co k tomu říct, ty nikdy nezklameš. :D Kutil Tom staví dron je i skvělý název, musíme to přejmenovat. Zpracování je také lepší, jsem rád, že jsi využil můj nápad s lanky, na nich to vypadá daleko lépe. PC se tam také hodí! No a druhá místnost, to je zase úžasný nápad! Ty tě asi nikdy neopustí. Je to vtipné, je to hezké, je to povedené! Jen štětec mistra se mi zdá trochu masivní, ale to nevadí. Stejně to vypadá skvěle.  :)

Atom106 - lepší je ta první, původní. A pokud to půjde a je to ve tvých možnostech, prosím o výměnu tile s nápisem Lemonade jak jsem již psal. Má ji tu už někdo také.



Hardegone a ostatní - popisky budou ke všem modulům, možná ještě dnes k tomu napíšu více.

Hardegon

Původně jsem chtěl dělat rekonstrukci třípokojového bytu, ale podobných věcí už tu pár je. Rychlá změna. Modul s oknem je cca hotov. (Omluvte sníženou kvalitu obrazu, porucha není na vašem přijímači.)

honzicek22

Hezký večer, po nedobrovolné delší odmlce posílám fotečku projektu "Rozhoupej ho". Situace je volně inspirovaná jedním českým filmem...

Kuba

#347
Citace od: Petronel kdy 14.05.2015, 19:44:47
Foťák přicvaknutý v úchytu, má představovat foťák přicvaknutý v úchytu, či mám jen malou omezenou představivost?  :)
Foťák přicvaknutý v úchytu je prostě jen foťák přicvaknutý v úchytu :) Myslím, že každý sběratel musí mít pořádny foťák, aby mohl fotit své sbírky :)

Citace od: honzicek22 kdy 14.05.2015, 23:23:36
Hezký večer, po nedobrovolné delší odmlce posílám fotečku projektu "Rozhoupej ho". Situace je volně inspirovaná jedním českým filmem...
Sranda, směju se, fakt hodně dobré, výstižné  ;D

Citace od: Hardegon kdy 14.05.2015, 21:22:47
Původně jsem chtěl dělat rekonstrukci třípokojového bytu, ale podobných věcí už tu pár je. Rychlá změna. Modul s oknem je cca hotov. (Omluvte sníženou kvalitu obrazu, porucha není na vašem přijímači.)
To jsou pernikáři, kterým se nezdařila výroba? Nebo mám jen takovou šílenou představivost?  >:D

Petronel

Rozhoupej ho - to je další parádní originální vtípek v našem "okýnkovém kalendáři"  ;D


Hardegone překvapils, požár bych nečekal.  ;D Škoda že jsi nenapsal, mohl jsi černou stěnu a oheň udělat na straně s oknem a plameny by mohly vyčnívat i z okna. Udělal bych tam také kus černé fasády nad oknem.
Je však potřeba tedy alespoň upravit tvé boční okno podle pravidel v druhém příspěvku tohoto tématu. Je tam odstaveček o modulech s oknem (modře zvýrazněna hesla).

Hardegon

Citace od: Petronel kdy 15.05.2015, 21:10:10
Hardegone překvapils, požár bych nečekal.  ;D Škoda že jsi nenapsal, mohl jsi černou stěnu a oheň udělat na straně s oknem a plameny by mohly vyčnívat i z okna. Udělal bych tam také kus černé fasády nad oknem.
Je však potřeba tedy alespoň upravit tvé boční okno podle pravidel v druhém příspěvku tohoto tématu. Je tam odstaveček o modulech s oknem (modře zvýrazněna hesla).

Původně to mělo hořet u okna i s těmi šlehajícími plameny, ale nějak se to samo otočilo  >:D Okno upravim.  ;)

Petronel

#350
Vážení sousedé,
jelikož máme již obsazeny všechny komnaty v naší bytovce a pomalu již probíhají poslední úpravy a přípravy na stěhování, přejdeme do další fáze a pustím se do řešení jiných věcí.

Potřebuji pořešit popisky ke každému modulu. Více info zde. Prosím uveďte tam všichni vaše jméno, příjmení a případné korekce názvů místností.

A jelikož se budou tyto popisky umisťovat na červenou střechu bytovky jak tam uvádím, je potřeba dořešit i tuto střechu! Pokud nebude postavena celá střecha, nemůžou být jmenovky a dům nebude vypadat dobře jako dům.  :)

Tímto se tedy připomínám s žádostí o pomoc s její společnou stavbou. Doteď se k její stavbě připojilo pouze 5 lidí a to včetně mě. (je nás tu 30  ::)) Nechce se mi věřit, že nikdo další nemá tyto základní červené slope.
Prosím hlaste se pokud můžete postavit alespoň nad jeden modul. A pokud máte i nějaké béžové (tan) bricky, vemte si jednu z těch krajních. Jak uvádím u infa ke střechám, je potřeba mít na krajích o 1stud delší střechu a s béžovým bokem. Kompletní info o střechách zde.

A jak je obsazena střecha a kdo co staví se dozvíte v prvním příspěvku tohoto tématu, v daném obrázku v příloze.

Hacislav

#351
Tak tady je "Sběratel", tedy obyvatel tohoto bytečku si o sobě aspoň myslí, že je Sběratel.



Bohužel se mi při přesunu modulu zatoulal někam globus, tak doufám že se do Lipna najde.  :-\
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#352


moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#353
Všechny tři bytečky poskládané do malé bytovky.


moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

germik

Kde jsi sehnal ten obraz prosímtě ??? Ten je originál od Lega? (myslím samozřejmě dívku s perlami - a ano, tuším že se takhle přesně asi nejmenuje  >:D)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Hacislav

Citace od: germik kdy 17.05.2015, 00:20:02
Kde jsi sehnal ten obraz prosímtě ??? Ten je originál od Lega? (myslím samozřejmě dívku s perlami - a ano, tuším že se takhle přesně asi nejmenuje  >:D)

Ano, je to pure Lego, bohatý "sběratel" by přeci nekoupil padělek.  >:D
Obrazy jsou tyto:
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=60008stk02
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=8160stk01
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

HD

#356
No, to se začínám cítit jako barbar, když jsem si technický výkres (a dvě překvapení na skříňce) vytvořil sám... ;D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Mám 3 moduly střechy. Dokázal bych ještě jeden rohový, je-li zájem.

jetaM

Už to mám hotové, s pomocí. Název : Martinčina narozeninová oslava. :D

BlueRose

#359
Zítra to roztočíme, drahoušku!

Autoři: BlueRose, Wolfie, tesák

U Bartáčků (Iva Janžurová, František Peterka) probíhá žárlivá scéna, Novákovi (Stella Zázvorková, Miloš Kopecký a Luděk Sobota) poslouchají za zdí.

Jsme začátečníci (já jsem stavěla z malého lega úplně poprvé, jsem duplař), tak prosíme o připomínky, v rámci možností upravíme. Na knihovnu Novákových ještě hledáme dvě červenohnědé plotny 1x1 pod sošku a lampičku, pokud by někdo zapůjčil, budeme rádi.

Kdo chce porovnat s realitou, ve filmu je to scénka mezi 40. a 45. minutou.