Lego Kidfest Praha 2015 (11.6-29.6)

Založil peki, 15.10.2014, 15:48:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Lego připravuje na léto  2015 velký festival, který se uskuteční v Praze. V rámci festivalu bude vyčleněna určitá plocha pro výstavu MOC AFOLů. Představa je že o část této plochy bychom se vzhledem k lokalitě ČR postarají kostky.

Akce bohužel koliduje s LP2015  :P

Pořádání souběžných akcí:
Lipno 2015
Frýdek Místek 2015



Termín: 13.6-28.6.2015
Stavění: 11-12.6
Bourání: 29.6


Další info zde:
https://www.youtube.com/watch?v=Lyl-aVnwZ9o
Informace na stánkách Ticketpro (otevírací doby, ceny vstupenek)

http://www.lego.com/cs-cz/news

Co od vás potřebuji (obracím se zejména na zkušené vystavovatele):

pokud máte MOC, nebo plánujete něco postavit pošlete mi odkaz kde to na kostkách publikujete/nebo co budete stavit.  Plocha a účast bude omezená bude to i pro Lugy s okolí. zatím mne zajímají 2 kategorie:

1) dioráma společný projekt
- kolejiště (bude mít na starosti miho)

2) velké MOC/diorámata  min šířka 50 cm min délka 100 cm
- Ferris Wheel, (zakázková stavba Chairudo)
- parník (vasyk)
- krtek (vasyk)
- hradecké nádraží (cendix)
- rypadlo (MeNadruhou)
- přístav(sipka)
- XX(peter)
- Mtron base + mtron vlak (mtron)
- Opavské nádraží + vlaky (Hanka + vlakaři)
- GBC moduly (Pryb)
- Bankomat (Mates)

3) malé modely (např. auta, castle, cokoliv...)  +- velikost 2 x baseplate 32x32

------------------------AKTUÁLNÍ INFO-------------------------

Formalizace přihlášky Prosím vyplnit u vašich přihlášených modelů:
Name of Builder:
Email:
Phone:
Country:
MOC name:
MOC dimensions in cm (length, width, height):
MOC weight (estimate):
Need for electricity (yes/no):
Visible side of MOC (1,2,3,4):
Link to pictures:

+ požadavek na ubytování v hotelu ANO/NE (počet míst bude limitovaný a bude zejména pro přespolní)
+ Km na dopravu (stavění a bourání).

Bude nabídnuta sleva na ubytování v hotelu viz info uvažuje se o nějakém příspěvku na dopravu a odměně za účast na akci. Vše bude v detailu záležet na složení a počtu přihlášených MOC (kolik bude ze zahraničí atd.)

 

peki

#1
Aktualizace. Uzávěrka závazných přihlášek je do poloviny Ledna 2015. Dotazy sem nebo SZ.

peki

Citace od: Ondrej kdy 21.01.2015, 10:05:05
Jak to vypadá s akcí?
Koukám že jsi přidal formalizovanou přihlášku, na to, že tato akce začíná v relativně blízké době je tu oproti souběžným akcím úplně mrtvo. Vzhledem k tomu, že se jedná o Prahu tak mě to docela překvapuje.
Nějaké bližší info, jaké prostory bude potřeba zaplnit a tak?

Nyní probíhá finalizace zahr. přihlášených AFOLů. S výše přihlášenými respektive oslovenými AFOLy kostek - velké MOC (první fáze) jsem v kontaktu.

Po finalizaci zahr. AFOLů a kostky AFOlů velkých MOC bude druhá fáze pro menší MOC. Důvodem je limit daný budgetem akce, který je vyhrazen pro AFOLy. 

Do konce týdne budu mít další informace.

STARHAWK

Citace od: peki kdy 15.10.2014, 15:48:38
Akce bohužel koliduje s LP2015  :P

Jak bohuzel ? Diki bohu spis :D :D . Dava mi to moznost navstivit obe akcie ked uz budem cestovat na Lipno, mozem to hodit este hore.

Ake akcie tam vlastne budu ? Bude to nieco na sposob convention ? Vystava, prednasky, predaj ...

peki

Citace od: STARHAWK kdy 20.02.2015, 10:42:52
Jak bohuzel ? Diki bohu spis :D :D . Dava mi to moznost navstivit obe akcie ked uz budem cestovat na Lipno, mozem to hodit este hore.

Ake akcie tam vlastne budu ? Bude to nieco na sposob convention ? Vystava, prednasky, predaj ...

Bohužel z pohledu vystavovatele = nemůžeme být se vším na 2 místech najednou.

K programu jakmile se něco dozvím tak upřesním. Nicméně to chápu že jde o již ověřený a osvědčený koncept "Lego Kidfest" (prý se to dělá jinde běžně, zatím jsem nezkoumal, loni bylo tuším v Rakousku ve Vídni)

MiHo


sierpe.cz

Ví někdo jaký bude rozdíl ve víkendovém programu a vstupu ve všední den? Dál nechápu proč se o víkendu rozděluje dopolední a odpolední vstup a oba stojí stejně..?

Ondrej

Na netu jsem nic konkrétního nenašel, ale asi to bude podobný tomuhle programu:
http://www.legokidsfest.com/stlouis/activities.html

Shmade

Já toho osobně moc nevím, ale ohledně víkednu vím za mě jediný rozdíl v tom, že o víkendech bych tam měl být někde u stánku s Mindstorms...

MiHo

#9
Plánek festivalu: http://kidsfest.lego.com/sidebarmapsimages/kids_fest_map.pdf

Plánek výstaviště:



Z porovnání obou plánku vyplývá, že Kidfest se bude konat jen v menší části areálu. Konkrétně jen v
vstupní hala II (40 m x 40 m)
hala 4 (40 m x 105 m)
hala 5 sektory C a D (40 m x 60 m)
hala 5 sektor B (40 m x 45 m), kde budou v její severní části (cca 19 m x 41 m) AFOL.

Vchod vstupem D z neasfaltového velkého parkoviště.

peter

Položka 44. je zajímavá. Že by se tak M-Tron rozjel ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondrej

Schválně jsem se na facebooku zeptal, zda bude hrabárna dílků, kterou jsem na týhle akci čekal a bohužel nebude nic. Minimálně jsem byl odkázán sem na kostky aspoň, ale docela mě to mrzí.

peki

Citace od: Ondrej kdy 29.04.2015, 12:33:49
Schválně jsem se na facebooku zeptal, zda bude hrabárna dílků, kterou jsem na týhle akci čekal

Kosko hrabárnu (pro vystavovatele) samozřejmě připravím.

KaPr



Chairudo

Skvělý nápad, takhle se taky musím nechat vyfotit ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Puclik


peki


mirek

#18
Ty holčiny si nějak od tebe odsedají...nelepí se na tebe, i když jsou slepené.... "Z nich by bylo doma kostiček".
V tom kolečku jsou už rozebrané ????

Tady máš živější přátele.


peki

Citace od: mirek kdy 13.06.2015, 06:03:17
.... "Z nich by bylo doma kostiček".
V tom kolečku jsou už rozebrané ????

To jsou kostky z Matesova Bankomatu, včera jsme to museli trochu posunout a nějak mi to spadlo. Ten "bordel" z kostek se pak musel rychle uklidit, tak jsem si půjčil kolečku. Kostky jsou všechny, bude se to teď i lépe převážet.


Mates

Citace od: peki kdy 13.06.2015, 07:23:19
Citace od: mirek kdy 13.06.2015, 06:03:17
.... "Z nich by bylo doma kostiček".
V tom kolečku jsou už rozebrané ????

To jsou kostky z Matesova Bankomatu, včera jsme to museli trochu posunout a nějak mi to spadlo. Ten "bordel" z kostek se pak musel rychle uklidit, tak jsem si půjčil kolečku. Kostky jsou všechny, bude se to teď i lépe převážet.

Tak to jsem rád, že se mi nazpět bude zbytek kostek lépe převážet... ;D
Jen nevím, kde jste na tom bankomatu vzali ty lime a brown kostky >:D :D

peki

Citace od: Mates kdy 16.06.2015, 09:48:13

Tak to jsem rád, že se mi nazpět bude zbytek kostek lépe převážet... ;D
Jen nevím, kde jste na tom bankomatu vzali ty lime a brown kostky >:D :D


To byli drobné (asi simulace bankovek) uvnitř bankomatu  ;)