Hromadný nákup v BL store: Brick Takeover

Založil ManDay, 18.04.2014, 21:58:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ManDay

Uvažuji o nákupu z http://www.bricklink.com/store.asp?p=tomte, pokud by měl někdo zájem přidat se, stačí napsat SZ a domluvíme se.

Kuba

Jestli se rozhodneš nakupovat, přidám se. Má hodně doplňků k minifigům a hlavičky, atd.

ManDay

Výborně, asi bych měl určit i konečný termín pro příhlášení... řekněme tedy do půlnoci 20.4.

znouzectnost

Pročtěte si dodací podmínky, jsou dost tvrdé.

DarkDrago

Měl bych zájem jen o jeden typ dílku. A tak se chci zeptat jestli někdo z mých "spřízněnců" zde nakupovat a tak by to vzal na sebe, protože s děleným poštovným na tyto dílky by se mi to asi neoplatilo  :D

95323pb01
Dračí páni s mocí ohně...

Hacislav

Citace od: znouzectnost kdy 18.04.2014, 23:52:41
Pročtěte si dodací podmínky, jsou dost tvrdé.

Včem jsou tvrdé? Nevládnu dostatečně jazyky abych odhalil všechny háčky.

Citace od: darkdrago kdy 19.04.2014, 06:22:09
Měl bych zájem jen o jeden typ dílku. A tak se chci zeptat jestli někdo z mých "spřízněnců" zde nakupovat a tak by to vzal na sebe, protože s děleným poštovným na tyto dílky by se mi to asi neoplatilo  :D

95323pb01


To je přeci otázka toho jakým způsobem by se vypočítávalo dělení poštovného?

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Villa Legina

#6
Citace od: Hacislav kdy 19.04.2014, 15:14:35

... Včem jsou tvrdé? Nevládnu dostatečně jazyky abych odhalil všechny háčky.


Na každý lot musí vychádzať suma min. 2 eur, inak účtuje poplatok 0,59 za lot ktorý nedosahuje 2 eur. Podľa toho - ako tomu rozumiem - vychádza pri vyrubení poplatku z konečného pomeru lotov a celkovej sumy, nie jednotlivých položiek-lotov (ako uvádza najprv), ale pre istotu by som sa spýtala, v tom môže byť ten háčik.

ManDay

Asi je potřeba ujasnit další věci.

1) Osobní předání Brno/Olomouc/Prostějov. (Jinak poštou)
2) Poštovné by se dělilo podle počtu kostek.
3) Co se týče poplatků, tak z popisu:
If not, a small fee of €0.59 per surplus lot is added. Example 1: an order with an order total of €20 and 10 lots does not include ANY FEE. Example 2: an order with an order total of 20€ and 20 lots effects an additional fee of €5.90. Thank you very much for your appreciation.

Stačí aby průměr (celková cena / počet lotů) byl minimálně 2 EURA a poplatek 0.59 EURA za lot se nebude započítávat. Jelikož hodlám objednávat chrome dílky jednoho typu za 32 EUR, to nám dělá zatím průměr 32 EUR. :-)

Kuba

až bude třeba objednávat napiš, pomalu si začnu dělat seznam, nebude toho moc, ale pár věcí se hodí :) hlavně na ty Minifigy  ;)

znouzectnost

Díky Villa Legina že jsi jim to dohledala, už jsem si to nepamatoval a nikdy to v textu nemůžu najít. Nakupoval jsem u nich 3x a vždycky jsem několik lotů měl pod 2€ a tak jsem doplácel.

Výběr mají dobrý, kvalitu kostek taky, ceny ujdou, jen ty poplatky

keai: Nejde o průměr, ale o to, že každý lot musí stát víc než 2€ jinak doplatíš 0,59€ nebo cenu do 2 € co je méně.

ManDay

#10
znouzectnost: Podle textu se nejedná o 2 EURA/lot, ale skutečně o průměr.

viz
Your order should have an average lot value of at least €2.00.
Example 1: an order with an order total of €20 and 10 lots does not include ANY FEE.

Kdyby to bylo 2 EURA/lot, věřím, že by to bylo napsáno takto:
Your order should have value of each lot at least €2.00.

Hacislav

Možná by stálo zato vznést ověřovací dotaz.

U spousty věcí nemají zrovna přívětivé ceny, ale výběr mají veliký to se musí nechat.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Raistlin M

Já tam před rokem nakupoval a je to dáno průměrem, ne na položku. Konec konců, ten uvedený příklad je tam snad jasný. ::) 8) ;D

ManDay

Můj aktuální stav:

Cart: 136 Items in 10 Lots, EUR 42.30 Průměr 4,23 EURA/lot.