Max a Pax (propagační komiks)

Založil Icewalker, 16.02.2014, 21:48:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Icewalker

Vážení kolegové,
po domluvě s pekim jsem dal dohromady komiks o berounské výstavě (měl by být i přímo v muzeu). Jelikož se už blíží otevření expozice, uznal jsem za vhodné komiks zveřejnit zde na Kostkách. Jste zvání jej šířit dál mezi své přátele a známé, abyste je na výstavu, a případně i nějaký výlet po okolí, nalákali :)

Komiks, jako většinu své ostatní tvorby, uvolňuji pod licencí (cc-by-sa).
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peki

Komiks se bude tisknout v pondělí. Moc se mi líbil, perfektně dotvoří atmosféru  ;)

Togaran

Dost dobrý :) Mě se komiks moc líbí. A Mtronova základna je jasná, přesně jak ve skutečnosti!
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

hobby

Jo, je to hezký a vtipný. Klidně delší. Umíš!

otaznik

Super komiks, výborná práce!

Thrawn

Typicky hravý a LEGO nenásilný, paráda! Chtěl bych se zeptat, bude na výstavě distrbuce formou nějakého letáku?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Icewalker

Díky všem za pozitivní ohlasy. Na mtronův popud možná příště udělám m:tronský komiks ;D

Citace od: Thrawn kdy 17.02.2014, 17:10:22
Typicky hravý a LEGO nenásilný, paráda! Chtěl bych se zeptat, bude na výstavě distrbuce formou nějakého letáku?
Distribuce formou "letáku" závisí asi na pekim či muzeu - bude-li mít někdo z jmenovaných zájem se toho ujmout. Asi není problém zavést "letáky" až v průběhu výstavy...
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mtron

Ice tak to je naprostá paráda, musím říct, že jsem se dost zasmál, perfektní práce. Ta základna je bombasticky nakreslená hezčí než ve skutečnosti. Příběh je vtipný. Pokračuj dál. Nádhera, nádhera, nádhera. MTRON RULETZZZZZZZZZZZZ.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

matka

Nezbývá mi než se připojit ke slovům chvály. Kdo umí, umí.
Paní na Žlutém hradě

znouzectnost

Když vidím komix je mi líto, že v Berouně není moje CS základna.
Hodila by se  ;)
Moooc pěkné, umíš.