Autor Téma: Bambule slevy  (Přečteno 28966 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline klubo

• Trade Count: (1)
  • mazák
  • Pohlaví: Mužské
Re:Bambule slevy
« Odpověď #60 kdy: 29.12.2016, 17:21:40 »
úterní nákup v Liberecké bambuli, vše koupeno s 50% slevou, dnes už tam nic neměli, čekám na maják 31051 ve slevě a zatím nejlevnějc v tescu za 1100 kč...

Offline Tomik

• Trade Count: (0)
  • furťák
    • buildinst
« Odpověď #61 kdy: 02.01.2017, 16:34:35 »
Dneska jsem se byl podívat v Bambuli v pražské Galerii Butovice a našel tam ještě pár slevněných setů na polovičku. Bral jsem jednu Firends dodávku na hot dogy (měli jich tam více než 5) a pak jsem ještě zahlédl nějaké slevněné Nexo Knights, ale celkově to bylo dost probrané.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
moje galerie na MOCpages, můj Instagram: #TomikModels

Offline Borekity

• bažant
  • **
« Odpověď #62 kdy: 26.05.2017, 17:12:39 »
Bambule má teď slevu 30% na 42055 Rypadlo. Mít prachy navíc, tak už to mám objednané  :(
https://www.bambule.cz/lego-technic-tezebni-rypadlo

Offline ElvensmithCZ

• Trade Count: (5)
  • bažant
  • **
« Odpověď #63 kdy: 28.05.2017, 16:14:51 »
50% slevy na Sopečnou mobilní základnu a nějaké to Ninjago + další dívčí sety. E-shop skladem a včera jsem bral jednu tu základnu v Bambuli v HK, na obou pobočkách jich měli více kusů.

https://www.bambule.cz/lego-city-sopecna-zakladna-pruzkumniku
https://www.bambule.cz/lego-nexo-knights-jestrovo-sopecne-doupe

Offline Legoan

• zelenáč
  • *
« Odpověď #64 kdy: 29.05.2017, 16:29:51 »
Dobrý den, nevíte prosím někdo jestli ještě někde v Bambuli nebo jiném řetězci nemají sadu Lego Batman Movie 70911 ? Všude píšou, že vyprodáno. Nějak jsem to propásl, a nechce se mi platit 1200, když nedávno to ještě bylo za 799. Předem díky, kdyby někdo věděl.

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #65 kdy: 29.05.2017, 18:33:01 »
50% slevy na Sopečnou mobilní základnu a nějaké to Ninjago + další dívčí sety. E-shop skladem a včera jsem bral jednu tu základnu v Bambuli v HK, na obou pobočkách jich měli více kusů.

https://www.bambule.cz/lego-city-sopecna-zakladna-pruzkumniku
https://www.bambule.cz/lego-nexo-knights-jestrovo-sopecne-doupe

Díky, dnes jsem si udělal radost s jestrovo-sopecne-doupe ;D

Offline Rakeťák

• bažant
  • **
« Odpověď #66 kdy: 16.10.2017, 11:59:44 »
Bambule v rámci týdne nákupů s Ona Dnes slevy 20%... Slevy platí i na e-shopu.

Offline yoshimaka

• Trade Count: (4)
  • suprák
« Odpověď #67 kdy: 24.10.2017, 13:40:06 »
Dnes mi došel kód na další 21% slevu v Bambuli - při on-line nákupu. Ověřeno - lze použít i na již slevněné sety (skladem jich už moc není), napřiklad 42065 vychází na 1500 (od 2000 je doprava zdarma). Kód je BAMBULEDPH a platí dnes a zítra.
Lust och fägring stor

Offline jojik

• mazák
« Odpověď #68 kdy: 24.10.2017, 13:59:05 »
Dnes mi došel kód na další 21% slevu v Bambuli - při on-line nákupu. Ověřeno - lze použít i na již slevněné sety (skladem jich už moc není), napřiklad 42065 vychází na 1500 (od 2000 je doprava zdarma). Kód je BAMBULEDPH a platí dnes a zítra.

Tak to jsem překvapený protože na netu píšou , že se to nevztahuje na již zlevněné.

Offline ThomasMorta

• Jsem AFOL a mám rád Nexo Knights
  • suprák
  • Legem si plním dětské sny!
    • Galerie mojí tvorby
« Odpověď #69 kdy: 24.10.2017, 14:05:17 »

Tak to jsem překvapený protože na netu píšou , že se to nevztahuje na již zlevněné.
Buď si toho nevšimli, nebo mají bordel v tom, že mají několik různých slevových značek: Akce, výprodej atd... Každopádně díky za info, teď mě to začalo zajímat:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Offline Foton

• Trade Count: (3)
  • furťák
« Odpověď #70 kdy: 24.10.2017, 15:28:47 »
Taky mi to zafungovalo na zlevněný https://www.bambule.cz/lego-friends-katamaran-sunshine-41317 . Díky za info Yoshimako.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Offline janopr

• mazák
« Odpověď #71 kdy: 09.12.2017, 13:13:35 »
Podobná akce jako v Pompu, jen není jasné, jak dlouho platí.
Druhá/levnější krabice Lega za 50%, neplatí na zlevněné.
https://www.bambule.cz/lego

Offline Ravenhorn

• Trade Count: (26)
  • suprák
  • May the force be with you!
    • Zažij Zéland
« Odpověď #72 kdy: 22.12.2017, 14:11:34 »
Máte někdo nějaké info o tom, jak bude mít Bambule (A Pompo) povánoční slevy/výprodej? Jestli už něco 26.12. nebo od 27.12. nebo až později?

Díky :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #73 kdy: 15.01.2018, 21:40:33 »
Na základě hlasování je ode dneška do neděle (21.1.) sleva na LEGO City a Friends 15%, pro držitele klubové kartičky 20%.

Kartička zdarma na pokledně a tuším, že lze hned využívat (ale v záplavě klubových kartiček si to možná pletu).

Inzerují 66 produktů ve slevě.

Offline Jezevec

• organi
  • furťák
« Odpověď #74 kdy: 19.02.2018, 12:43:54 »
V Bambuli 15% sleva na moduláry Kancelář detektiva, Shromáždění na náměstí, Pařížská restaurace, Banka a jiné. Kupodivu to dokonce mají skladem. Předtím za plnou cenu to mnohdy ani skladem neměli, tak dobrá změna.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Offline Mxl

• zelenáč
  • *
« Odpověď #75 kdy: 23.03.2018, 22:51:25 »

Offline Lord_Maxx

• bažant
  • **
« Odpověď #76 kdy: 24.03.2018, 22:58:39 »
Ahoj,

kdybyste potřebovali, napište SZ, s předstihem, kódy jsou obecné, pošlu.

Fanda Lego Technic

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #77 kdy: 10.04.2018, 13:00:54 »
V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.

Jinak se omlouvám, ale v Hradci Králové v Auparku a Orlice parku (bývalý Interspar) měli jednu krabici a policajta už tam nenajdete  >:D

Taky mají nějaký nový věrnostní program, společný s HM Studio hračky a Sparkys, který je možné přeregistrovat. Za každých nějakých utracený peníz body, za který jsou slevy, plus za celkovou útratu nad 5 000Kč se dostanete do bronzových slev, a pak za další peníze do stříbrných a zlatých, kde zlatá sleva je 21%, ostatní míň, na vybrané výrobky, teď tam mají dost LEGA na výběr. A pro děti registrované ke kartě slevy na narozeniny a jmeniny.

Offline Robkteryten

• Trade Count: (16)
  • suprák
    • BrickLink
« Odpověď #78 kdy: 10.04.2018, 14:51:02 »
V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.

Jinak se omlouvám, ale v Hradci Králové v Auparku a Orlice parku (bývalý Interspar) měli jednu krabici a policajta už tam nenajdete  >:D

Taky mají nějaký nový věrnostní program, společný s HM Studio hračky a Sparkys, který je možné přeregistrovat. Za každých nějakých utracený peníz body, za který jsou slevy, plus za celkovou útratu nad 5 000Kč se dostanete do bronzových slev, a pak za další peníze do stříbrných a zlatých, kde zlatá sleva je 21%, ostatní míň, na vybrané výrobky, teď tam mají dost LEGA na výběr. A pro děti registrované ke kartě slevy na narozeniny a jmeniny.
V Praze už ho taky nikde nenajdete.

To jsme rádi, děkujem :P

Offline Jezevec

• organi
  • furťák
« Odpověď #79 kdy: 10.04.2018, 18:51:46 »
Mně docela vrtá hlavou, jak tady všichni pořád prohmatávají. To jako vážně jde tak lehce poznat, jaká figurka je uvnitř? :D :D

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #80 kdy: 10.04.2018, 19:04:02 »
U téhle série je to krásně poznat, kromě těch dětí s balónky a LEGO kostky kostýmu, které jsou dva a rozlišuje je jen drobnosti, ale jinak tam sou velké unikátní věci skoro u každého:
https://i0.wp.com/www.brothers-brick.com/wp-content/uploads/2018/04/TBB-LEGO-CMF-Feel-Guide-S-18.jpg?ssl=1

Offline Jezevec

• organi
  • furťák
« Odpověď #81 kdy: 10.04.2018, 19:10:17 »
Aha  :D :D Tak toto mě teda dostalo, feel guide. To povyšuje nákup minifigů úplně na jinou úroveň. Mě upřímně nenapadlo na něco takového myslet, že bych prohmatával balíčky (částečně to bude asi i tím, že tyhle collectible minifigures nesbírám). Díky za zajímavé info.  :)

Offline Foton

• furťák
« Odpověď #82 kdy: 10.04.2018, 19:55:22 »
No mě na tom to prohmatávání baví nejvíc. Taková challenge to je.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Offline skywalker007

• suprák
« Odpověď #83 kdy: 10.04.2018, 20:27:03 »
No mě na tom to prohmatávání baví nejvíc. Taková challenge to je.
Přesně, kolikrát si je mužu koupit už identifikované dokonce i levněji než si je nahmatám,ale to hmatání je na tom to nejlepší.

Offline Hacislav

• Trade Count: (15)
  • furťák
    • Můj BL Shop Brick Ring
« Odpověď #84 kdy: 10.04.2018, 20:55:25 »

Jak je to s touto slevou? Já dneska v Bambuli byl a nic...

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #85 kdy: 10.04.2018, 21:27:32 »
Jak je to s touto slevou? Já dneska v Bambuli byl a nic...

No už je pozdě, už zavřeli a zítra už nebude, co mi říkala prodavačka. Před vchodem měli poutače, jednak na Friends kapsuli k nákupu a pak velký LEGO logo s -20% a když sem se paní ptal, kde schovávaj CMF, tak mě k nim navedla na pokladnu a pak mi řekla, když sem prohmatával, že dneska je ještě ta sleva, takže jeden stojí 80Kč. V druhé prodejně mi už to neřekli, ani sem se neptal, ale platil sem 80Kč za jeden. Takže buď zkoušejí, jestli to projde, nebo to nebylo všude.

Offline Pool

• furťák
« Odpověď #86 kdy: 10.04.2018, 22:38:14 »

V Praze už ho taky nikde nenajdete.

Byl jsem v Bambuli na Černém mostě a zkoukl všech cca 8 krabic co tam měli a ve všech byl policajt už vyluxovaný, ty tedy jedeš.

Offline evizza

• zelenáč
  • *
« Odpověď #87 kdy: 16.04.2018, 10:55:53 »
Už jste si někdo zkoušeli převést účet z Bambule do Království hraček? Já to zkoušela a nefunguje mi to :(

Offline Matthes_CS

• furťák
« Odpověď #88 kdy: 16.04.2018, 11:01:16 »
Už jste si někdo zkoušeli převést účet z Bambule do Království hraček? Já to zkoušela a nefunguje mi to :(

Na prodejně mi paní s tím pomohla, dala mi formulář, který sem vyplnil, pak dala do počítače e-mail a jméno a řekla, že to musím už jen z mailu potvrdit, to sem doma udělal, ale musel sem ten formulář znovu vyplnit on-line, kromě jména a e-mailu.

Offline Lord_Maxx

• bažant
  • **
« Odpověď #89 kdy: 06.05.2018, 21:47:11 »
Ahoj,

na O2 Extra 50 procent sleva na druhou (levnější) stavebnici Lego Star Wars.

Kód mohu poslat na vyžádání, platí na eshop i kamenou prodejnu, píšou platnost do 31.5.2018.

Fanda Lego Technic