Lego Technic Boskovice 2014

Založil Legas, 08.01.2014, 11:50:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Legas

4. ročník jednodenní výstavní show Lego Technic modelů v kulturním domě v Boskovicích

Termín: 15. 3. 2014
Otevírací doba: 10.00 - 17.00




Zásadní otázka: Máte zájem se i letos zúčastnit? A kdo?

Soutěžíme o tyto ceny
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MiHo

#1
Mám zájem se zúčastnit.

Nově kolejiště vlaky + monoraily. Letos kombinované s velkým letištěm a monorail depem řízeným NXT.
Rozměry stejné jako vloni 6,40 x 2,40 m tj. 8x3 stolů (24 stolů celkem).


Měch

Já se rád zúčastním také. Prostor zhruba stejný jako vloni. Řada stolů tak do poloviny sálu.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Neřád :-)

ahoj
Taky rad necim prispeju muzu dovezt na ukazku postavene velke lego sety buldozer , bagr atd
t

Tomik

Já také přijedu a budu s sebou mít svou sbírku alternativních modelů. Předpokládám, že to budou ty samé kousky, které budou k vidění v Brně, pokud v tom není problém.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Legas

Stejné kousky jako v Brně vůbec nevadí. V Boskovicích budou úplně jiní návštěvníci, než v Brně. Není v mých silách dosáhnout na propagaci v Brně a ani o to nestojím. Návštěvníků z Boskovic a z blízkého okolí chodí na výstavu tolik, že více by bylo spíš na škodu.

Napište případně, i kolik toho kdo dovezete. malý Měch a miho se už k zabrané ploše vyjádřili dostatečně, vám ostatním můžu pomoct informací, že stoly jsou o rozměru 80x80. Klik jich kdo bude potřebovat? Jsou přiraženy k sobě ve dvou řadách. Jedna po okny a druhá naproti u zdi.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Tomik

Citace od: Legas kdy 12.01.2014, 10:21:19
Napište případně, i kolik toho kdo dovezete. malý Měch a miho se už k zabrané ploše vyjádřili dostatečně, vám ostatním můžu pomoct informací, že stoly jsou o rozměru 80x80. Klik jich kdo bude potřebovat? Jsou přiraženy k sobě ve dvou řadách. Jedna po okny a druhá naproti u zdi.

Já budu potřebovat minimálně 3 stoly. Pokud by bylo místa víc a vystavovatelů méně, tak se roztáhnu klidně přes 4. ;) Přesný soupis modelů dodám později.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

DarkDrago

Hlásím se taky o účast  :D
Nevím jaké jsou stoly, ale rozlohu na Brně budu mít asi 5 dvojlavic (130x100). 
Dračí páni s mocí ohně...

Legas

Citace od: darkdrago kdy 13.01.2014, 17:23:55
Hlásím se taky o účast  :D
Nevím jaké jsou stoly, ale rozlohu na Brně budu mít asi 5 dvojlavic (130x100). 

V Brně budeš mít tedy 5x 130x100, je to tak správně? Pročtu si fórum brněnské výstavy, ať mi tu nemusíte zbytečně vypisovat, co máte na výstavu připravené.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Tak mám pro vás všechny dobrou zprávu. Letos budeme opět soutěžit o několik pěkných (a velkých) Lego Technic setů. Pravidla budou stejná/podobná jako minulý rok. Každý vystavovatel si může do soutěže přihlásit maximálně 3 kusy svých LEGO TECHNIC MOC a hlasovat budou návštěvníci přes lístečkový systém. Pak to spočítáme, rozdáme ceny, se kterými se pěkně vyfotíme. Budete šťastní a slavní.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Pokud někdo pojede z Brna a má místo v autě, Roobed http://www.kostky.org/forum/index.php?action=profile;u=272 by uvítal odvoz. Jinak by nám tam chyběl obří podsvícená Millenium Falcon http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=43483.0;attach=130892;image. A to by byla škoda.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Chairudo

Ahoj, Taky se hlásím o účast.
Můžu přivést star wars sety 10030, 10174 a 4483, a pár pohyblivých modelů ze zábavního parku pro Lipno.
3 stoly by mi měly stačit. Díky  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MeNadruhou

Zatím jsem se moc nevyjadřoval, ale asi též dorazím, sbírka modelů rozsahem cca klasika
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Citace od: MeNadruhou kdy 25.01.2014, 09:16:06
Zatím jsem se moc nevyjadřoval, ale asi též dorazím, sbírka modelů rozsahem cca klasika

Výborná zpráva, díky. Budu se těšit.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Letos frčím propagaci ve velkém. Jsem poučen z minulých ročníků a i když jsme měli velmi slušnou účast, letos čekám větší. Vytvořil jsem událost na FB, můžete sdílet: https://www.facebook.com/events/1408925916026420/.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MLT

Citace od: Legas kdy 12.02.2014, 14:07:05
Letos frčím propagaci ve velkém. Jsem poučen z minulých ročníků a i když jsme měli velmi slušnou účast, letos čekám větší. Vytvořil jsem událost na FB, můžete sdílet: https://www.facebook.com/events/1408925916026420/.


Tak jsem to chtěl sdílet i na naše muzejní FB a bohužel náš firemní profil sdílení události neumožňuje (firemní FB profily mají omezené možnosti, respektive neomezené ale placené).
Není možné tam mimo událost dát i klasický příspěvek ve stejném stylu, to pak sdílet půjde.
myslím si, že stejný problém budou mít všichni uživatelé firemního FB.

Legas

Citace od: MLT kdy 12.02.2014, 21:33:50
Tak jsem to chtěl sdílet i na naše muzejní FB a bohužel náš firemní profil sdílení události neumožňuje (firemní FB profily mají omezené možnosti, respektive neomezené ale placené).
Není možné tam mimo událost dát i klasický příspěvek ve stejném stylu, to pak sdílet půjde.
myslím si, že stejný problém budou mít všichni uživatelé firemního FB.

V tom případě zde je text:
Lego Technic Show Boskovice 2014 - jednodenní výstavní show stavebnice LEGO®
Sobota 15. 3. 2014 10.00 - 17.00 Zámecký skleník Boskovice

Již čtvrtý ročník tradiční výstavní akce ,,strojů v pohybu". Až na 70 modelů téměř výhradně Technic modelů dánské stavebnice LEGO®. K dispozici bude rovněž prodejce, firma Legenio, dětský koutek, soutěž o stavebnice apod.

A obrázek:
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Ohledně upřesnění, kolik nás v současné chvíli je a kolik toho máme (otazníky prosím doplnit). Jeden stůl má rozměr 80x80:

Pod okny (18 stolů)

   * Legas - 3 stoly
   * Franta - 2 stoly
   * darkdrago - 6 stolů
   * Tomik - 4 stoly
   * tomik9898 - X stolů ?
   * MeNadruhou - X stolů ?

U zdi (18 stolů)

   * malýMěch - 9 stolů
   * Robbed - 2 stoly
   * Chairudo - 3 stoly (+ 3 stoly ? Star Wars)

Galerie

   * Miho - 24 stolů

Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Chairudo

Potvrzuji za mě tedy 6 stolů.
Budu potřebovat 1 zásuvku na pohyblivé modely, vezmu sebou 4m prodlužku na 4 sloty, snad to bude stačit.

Uvítal bych nějaké podrobnější info kolem akce - adresa, parkování, polední svačinka a tak...

díky ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Legas

Teď tedy pár informací pro nováčky:

Adresa: Boskovice, ul. Hradní (objekt nemá číslo, leží naproti Zámku, je to jeho bývalá oranžérie, nyní kulturní dům)

Mapa: http://mapy.cz/#!x=16.662676&y=49.484813&z=15&t=s&q=boskovice%2520z%25C3%25A1meck%25C3%25BD%2520sklen%25C3%25ADk&qp=9.802437_48.069631_21.197893_51.283487_6&d=base_1834286_0_2

Na místě budou k dispozici: stoly, prodlužky (ale raději si vezměte, naše necháme do zásoby), zásoba alkalických tužkových a mikrotužkových baterek (AA a AAA monočlánků), chlebíčky (2 - 4 na jednu osobu), minerální vody.

Ubytování: Pro ty, co jsou zdaleka, je připraven 1 pokoj pro 3 osoby s WC, koupelnou a kuchyňkou. Ubytování možné z pátka na sobotu, i ze soboty na neděli. Je nutné nahlásit se mi předem, abyste potom neměli 3 postele pro 4 osoby.

Příprava: Miho začíná stavět již v pátek odpoledne. Není od věci, když mu s tím někdo pomůže. Posledně jeho kolejiště zabralo poměrně dost času, tuším od 17.00 - 23.00 a zdaleka nebylo hotovo. Ostatní, co Lego ,,jen hodí" na stoly, stačí, když se dostaví v sobotu mezi osmou a devátou. Je lepší, když v 9.00 už mají všichni nachystáno. V 10.00 otevíráme brány.

Soutěž: Každý vystavovatel může přihlásit 3 své MOCi do soutěže. Hodnotí návštěvníci, sečtou se hlasy a v 16.00 předáváme ceny. K dispozici máme 3 kusy Lego Technic stavebnic, takže ceny jsou hodnotné.

Cedulky: Vyrobte si každý cedulky s popisem vystaveného modelu, pokud chcete. Není nutné, model může být i bez popisku, záleží na vás.

Odměny: Nikdo to neděláte pro peníze, ale určitě budete rádi, když dostanete náhradu za cestovné plus nějaký peníz na kostky. Vždycky čekáme, jaká byla účast. Oddělíme peníze za náklady pro kulturní středisko a zbytek rozdělíme. Ten, kdo přijel z Prahy a platí si třeba i svoje ubytování (Miho), dostane logicky víc, než ten, kdo dorazí z Brna a bez přespání. Rovněž zohledňujeme počet přivezených modelů. Na všechny se vždycky dostalo.

Nějaké další dotazy?

Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

DarkDrago

V jakém dosahu jsou obchody s legem?? Chtěl bych si trošku rozšířit svoji fantasy armádu a třeba to v Boskovicích nebude tak přebrané  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Legas

Citace od: darkdrago kdy 17.02.2014, 22:51:50
V jakém dosahu jsou obchody s legem?? Chtěl bych si trošku rozšířit svoji fantasy armádu a třeba to v Boskovicích nebude tak přebrané  ;D

2 obchody s Legem na náměstí do 4 minut chůze a prodejce http://www.legenio.cz/ přímo na výstavě, takže kdybys měl zájem o něco konkrétního, můžeš jim napsat a oni ti to dovezou  ;)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

peki

Ceny v rámci Lego podpory:

9396



9395



42004



Legas

No nádhera, už se těším na předávačku  :)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

peki

Pro účastníky akce mám nějaké dílky (technic) na přehrabání.

MiHo

Hledám pomocníka, který mi pomůže se stavbou kolejiště 14.3. odpoledne.

MiHo

Citace od: miho kdy 03.03.2014, 15:41:10
Hledám pomocníka, který mi pomůže se stavbou kolejiště 14.3. odpoledne.

To si opravdu nikdo nechce pohrát s vláčky ?  Pomocník bude moci i v sobotu řídit vlakový provoz.

Legas

Tak fajn, je čas rozproudit trochu vody. Kdo z vás přijede už v pátek a bude chtít nám pomoct, přespat, jít na pivko?
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Tomik

Citace od: Legas kdy 07.03.2014, 18:39:47
Tak fajn, je čas rozproudit trochu vody. Kdo z vás přijede už v pátek a bude chtít nám pomoct, přespat, jít na pivko?

Já přijedu v sobotu ráno, protože s sebou budu mít ženu a psa a tudíž přenocování by bylo obtížné...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Měch

Já taky v sobotu ráno. V ten pátek večer teprv dostanu auto, tak budu nakládat. Rád bych ale v tu sobotu co nejdřív.

Kdyby se ale našlo místo pro 4 na spaní, mohli bychom možná v pátek večer, že bysme jen vyložili a zalehli. Spacáky se dají vzít, a stačí nám žíněnky v sále...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!