[LDD] City of Paradisa

Založil MÍLA, 11.10.2013, 17:58:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MÍLA

City of Paradisa
spojení starého růžového setu z Town s moderním City a vozidlem z 10197.





z VRB CP vzniká celé moderní město Paradisa Bay s vozidly podobných 40.letům(přibližně), všechny mají základ v upraveném 10197 z VFB CP a představují novou podobu běžných setů, najdou se mezi nimi i samostatné kusy bez předlohy.
postupně to začnu i stavět reálně z vyobrazených setů ze kterých mám doma velkou část.

Technické služby


Městská vozidla


Stavební společnost


MÍLA

#1
Technické Služby města Paradisa Bay

Nová podoba zametacího vozu pro TS na upraveném podvozku s vylepšenou nástavbou.



Svoz EKO kontejnerů
je prováděn vozidlem s hydraulickým jeřábem



Michal Budinský

Tvoje výtvory  vyzerajú zaujímavo. Je to taký mix starého i nového štýlu .A aj dielov ako takých či farebnosti.Hlave budova vomne vyvoláva spomienky na GTA Vice city . Len tak ďalej  ;)

MÍLA

#3
Technické Služby města Paradisa Bay

Novější verze popelářského vozu, oproti předchozí verzi na společné fotce je více zachován původní obsah nástavby a kabina je použitá v nejkratší verzi na stejném podvozku jako má EKO svoz.





Budova záchranné brigády v Paradise je 6416-1 z roku 1992.
U ní to všechno začalo a později jsem vytvářel další vozidla, aktuálně mám přibližně 30 vozidel, nejvíc jich je u záchranných složek.
Samotná vozidla mají základ v přestavbě 10197 kdy nejdřív zůstával jejich styl podobný té době a později se to dostalo k prvnímu modernímu vozu a následně k této podobě, kterou jsem rozšířil o různé typy kapotovaných vozidel, jde hlavně o délku motoru a počet míst v kabině.

MÍLA

#4
Městský autobus dopravního podniku města Paradisa Bay
model je zde upraven jako krátká verze velkého autobusu ze společné fotky, v reálu si podobné nejsou, změněná byla také pozice dveří kvůli poloze motoru a přední nápravy.


MÍLA

Hlavní pláž Paradisa Bay
poskládal jsem všechny původní sety vedle stanice záchranářů.


MÍLA

Hasičský sbor


Policejní útvar


Zdravotnická Záchranná Služba

MÍLA

Poštovní dodávka
vozí dopisy, menší balíky a noviny


MÍLA

#8
Autojeřáb Stavební společnosti
podvozek je shodný s míchačkou, liší se spodní část s podpěrami 60026.
jeřábová nástavba je upravená z originálu od Michala




MÍLA


TUKE

Dá sa poriešiť sedenie dvoch figov v aute tak aby tam boli aj dvere?

germik

Dá, ale chce to trpělivost... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

TUKE

Citace od: germik kdy 15.10.2013, 10:29:46
Dá, ale chce to trpělivost... ;)

Aha  ;D No tak ja sa pokúsim niečo nájsť  ;)

germik

Citace od: TUKE kdy 15.10.2013, 11:51:54
Citace od: germik kdy 15.10.2013, 10:29:46
Dá, ale chce to trpělivost... ;)

Aha  ;D No tak ja sa pokúsim niečo nájsť  ;)
Já už mám takový auto asi 3 nebo 4 roky rozestavěné, jestli se k tomu o víkendu dostanu tak to sem dám... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

MÍLA

Jestli hledáte dveře tak pro začátek může stačit 7683 - IJ: RoLA
http://www.brickset.com/detail/?Set=7683-1

TUKE

To je pekné, ale na bricklinku sú všetky také diely v zahraničí... ak myslíš tú kabínu.
A najlepšia by bola tmavo šedá alebo čierna. Preto som myslel,že či sa to dá nejak vymyslieť aj bez toho..aby ostalo auto maximálne 6studov široké ale aby sedeli dve figy vedľa seba.

MÍLA

#16
Když srovnáš podlahu pomocí Tile 1x2 a Plate 1x2 W. 1 KNOB, tak můžou sedět dva minifigové vedle sebe i v klasické city kabině.


u vozidel s Paradisa Bay si dveře musíš domyslet při zachování roku předlohy.

TUKE

ja som nenarážal na to,že tam nemáš dvere, ale tak som sa zamýšľal,že či sa to dá. A ak áno,prečo to tak aj LEGO nerieši v stavbách.
Ďakujem za obrázok, dnes to vyskúšam  ;)

MÍLA

Já vím že si nenarážel na moje, to je jen taková vedlejší poznámka k těm modelům, když se podíváš třeba na autobus tak tam mám boční krytí vyřešené pro jednu osobu uprostřed ale ten zbytek jsou současné sety na podvozcích ze 30-40 let, 10197 je z roku 1932 a to se moc dveří u náklaďáků nedělalo a je to takový mix z ameriky a evropy.

MÍLA

Hasičský sbor Paradisa Bay
Technické vozidlo s navijákem, veze všechno dostupné vybavení co můžou hasiči používat, rozšířená verze předchozího modelu.


6-místný dopravní automobil s čerpadlem a základní výbavou, ostatní vozidla jsou jen 2 místná

MÍLA

#20
Policejní Stanice CPPD
modulárové provedení


holub

#21
Ty budovy máš luxusní,ta policejní stanice by byla skvělá i do normálních setů.
Já mám jinak taky rači spíš 80-90 léta a hra Vice City je jedna z mých nejoblíbenějších.
Jinak Paradisa je skvělé lego téma,rád bych jednou nějaký set do sbírky.Taky se mi libí že nadměrně nepoužíváš ty moderní kostky(ty různý střechy blatníky atd nesnáším) a styl stavění, to se k těm starým setům skvěle hodí.

MÍLA

#22
Policejní Stanice CPPD
modulárové provedení, hotová zadní část budovy
dvůr a vyjmutá stěna u cel předběžného zadržení


MÍLA

Hasičský sbor Paradisa Bay
Automobilová plošina Snorkel, s dosahem přibližně 25 bricků.



MÍLA

#24
Hasičská Stanice Paradisa Bay
lehce upravená původní verze s posunutými vraty pro požární techniku.



Velkokapacitní cisterna a malý náklaďáček


MÍLA

#25
Městský autobus dopravního podniku města Paradisa Bay
verze s odlišným předkem více přizpůsobeným původnímu modelu, vůz je vzadu kratší.



Dopravní automobil raketové základny
s příslušenstvím a menší rampou


MÍLA

#26
Tahač s návěsem na přepravu vrtulníku
Tato souprava pocházející z přestavby 7747-1 mi stojí ve skříni, ale bez doprovodného vozu. Návěs vznikl z původního modelu který vzhledem ke své konstrukci nebyl zase tak pevný jako na fotkách, hlavně v roztaženém stavu se dost prohýbal.

LDD verze je trošku odlišná menší dostavbou a hlavně tím tahačem.





Odchytová služba Antoušek & Pohodný
odchyt psů a jiných toulavých zvířat včetně utracení, likvidace uhynulých zvířat


MÍLA

#27
Odchytová služba Antoušek & Pohodný
Kanceláře v patře, útulek na dvoře.


MÍLA

Stanice záchranné služby

a všechny posádky + vůz pro hromadná neštěstí.


MÍLA

Ještě menší info k poslednímu příspěvku, pokud to už někdo nečetl na TatraLUGu.

Stanice záchranné služby obsahuje přes 5000 kostek a je postavená ve stylu Art-deco z 50. let.

Narozdíl od ostatních předělávek se nachází na rohu Keene Street a North Avenue v australském Cessnock City.
http://2.bp.blogspot.com/-w4827KJfYEU/URrZgYasDiI/AAAAAAAAACI/CBszlGBoifY/s1600/1950%2527s+photo.jpg


čekal jsem do teď protože bez toho sledování je přispívání lepší.