Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Mtron

MTRON NEWS

Začátek depeše....

Pane, zachytil jsem loď, která se vynořila z hyper prostoru. Zkuste navázat kontakt. Tady Mtronská základna, posádko neznámé lodi, identifikujte se. ........... Neodpovídá. Zkuste to znovu na dalších frekvencích. Vyhlašte bojovou pohotovost. Nastavte radary a senzory na prohledávání hyper prostoru zda se k nám ještě něco neblíží. Nic pane. Stále se nehlásí a nemůžeme identifikovat  plavidlo a zda je tam nějaká posádka. Rozumím. Vyšlete průzkumnou sondu do oblasti a připravte Mtron Defender.
Pane, sonda na cestě, přibližný čas přeletu 10 minut. To jsem zvědav co nám to ten vesmír nadělil. 5,4,3,2,1 - sonda posílá první informace. Jedná se hvězdnou loď Unitronu kód 6982. Nějaké známky života? Ano, 3 členi posádky asi v hybernaci a jeden droid. Poškození lodi pouze malé, dle informací ze sondy nemá plavidlo palivo ani suroviny.
Vyšlete Defendera s opravnou četou. ROZKAZ.

Konec depeše.....

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Hezkej příspěvek do sbírky :) zrovna když jsem viděl novej katalog na rok 2016 tak jsem si říkal jak to bylo před 10 lety zajímavější :-D každej rok jsem očekával nějakej novej vesmír.

Budeš to přestavovat v M:Tronských barvách? Stejně jako máš defendera tak bys moh mít i Exploriens :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Citace od: Togaran kdy 01.03.2016, 18:36:55
Hezkej příspěvek do sbírky :) zrovna když jsem viděl novej katalog na rok 2016 tak jsem si říkal jak to bylo před 10 lety zajímavější :-D každej rok jsem očekával nějakej novej vesmír.

Budeš to přestavovat v M:Tronských barvách? Stejně jako máš defendera tak bys moh mít i Exploriens :)

Je to špatné s vesmírem celkově, přitom je tam neuvěřitelný nevyčerpatelný potenciál. Loď Explorienu jsem si koupil abych měl všechny velké lodě. Musím směle říct, že jsem byl hodně moc překvapen a musím uznat, že je to pro mě nejlepší space loď co byla zatím vydána. Hodnotil jsem konstrukci, hratelnost, funkčnost, desing, nápaditost a celkové barevné sladění.
Přestavovat tuto loď do barev Mtronu nebudu určitě ne v blízké době, mám jiné cíle. Dostal jsem se do časů dokupování setu Space od CS po Unitrony. Dál už to nemá cenu. Takže bude hodně výdajů. Rád bych si vytvořil Space galerii ve vitrínách pěkně nasvícenou. Radost na některé sety pohledět. Takové vlastní SPACE MUZEUM  ;D Ovšem k tomu musím pořešit prostory a vybrat vhodné vitríny. No cíl je jasný  ;D ZNICIT KRTKA  :o :o

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

M:Trone, nedělej to! Nekupuj ty lodě.
Jsou krásné, ale mít všechny můžu mít jenom já  >:D

Mr. Cube

Je zajímavé, jak člověk s odstupem času hodnotí některé sety. Když byli Exploriens noví, tak mi celá ta série připadala "chudá", odfkláknutá a říkal jsem si tehdy, že Space je každý rok horší (srovnával jsem neustále se zděděným katalogem z roku ´87  :D). Když se na tu loď teď dívám, tak mi to tak hrozné rozhodně nepřipadá.  :)

Mtron

Citace od: znouzectnost kdy 02.03.2016, 14:44:30
M:Trone, nedělej to! Nekupuj ty lodě.
Jsou krásné, ale mít všechny můžu mít jenom já  >:D

FLAGSHIPS no mám už je všechny, dostal jsem kacířskou myšlenku z těch vlajkových lodí vybrat to nejlepší a postavit jednu super loď Mtronu.

Citace od: Mr. Cube kdy 02.03.2016, 14:50:43
Je zajímavé, jak člověk s odstupem času hodnotí některé sety. Když byli Exploriens noví, tak mi celá ta série připadala "chudá", odfkláknutá a říkal jsem si tehdy, že Space je každý rok horší (srovnával jsem neustále se zděděným katalogem z roku ´87  :D). Když se na tu loď teď dívám, tak mi to tak hrozné rozhodně nepřipadá.  :)

Je to o vdechnutí života a příběhu rodům, Exploriens má mnoho fandů a super staveb včetně lodí. Každopádně jejich pokročilá technologie pro výzkum fosílií, radar a scannery jsou pro Mtrony velkým kladem. Zlepší se průzkum asteroidů a planet kde jsou naleziště krystalu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

HD

Zaregistroval jsem inovaci Magnetizeru, kterou zřejmě provedla jedna z frakcí Vašeho rodu, M-troni. Pokud se ovšem nejedná o promyšlenou Blacktronskou propagandu. :D

https://www.flickr.com/photos/wami_delthorn/25937122745/
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

znouzectnost

Megacore 2 too heavy to move... lol

Futurion


Mtron

MTRON NEWS

Jestli si někdo pamatuje výstavu v roce 2008 v Moravskoslezkém muzeu v Brně byla vystavena základna s trati a vlakem s kyvadlovou dopravou. Tehdy jsme s Robbedem spojily síly a postavila se 9V trať pro kyvadlo. Dnes dozrál čas na další vylepšení a dokoupení dílů pro stavbu a tím tedy zlepšení MOCu z kolekce Mtron. Dovolil jsem si připravit již použitý model tratě a to včetně dozásobení dílky z BL obchůdků.  Stavba bude v tmavě šedé. Toto je mostní konstrukce. Pod ní bude probíhat koryto Cranneritové řeky. Je to jedno z plánovaných vylepšení MOCů. Dílky už se trousí poštou pro další jedu  ;D

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Dobrej most :) vypadá hezky industriálně. Máš v plánu nějaké výškové vedení trati? Jaký je vlastně současný plán na přestavbu základny? Už jsi mluvil o doku s velkou lodí, tak jsem zvědavej co ještě přibude.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

MÍLA

Pěkné, šlo by z toho udělat zvedací most ? že by zůstali ty sloupy jen na jedné straně a přes ně by vedli dvě lana na zvedání a spouštění mostovky.

HD

No, jsem zvědav, ve světle tohoto perfektního iniciačního příspěvku, jak bude vypadat výsledek. Držím palce, aby se dařilo.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Mtron

Díky, plán na přestavbu mám, to ovšem znamená aspoň jeden rok nevystavovat  >:D. Dorazila část dílků na železniční koridor a na dostavbu lodi v doku. Po dovolené bych mohl zkusit nástřel části skal, trati a řeky pod tratí z Cranneritu. Uvidíme jak dalece se moje plány budou realizovat. Rada Mtronů dala jasné cíle. Výhodou je, že Blacktronská cháska někde přespává pod nějakým balvanem a není o nich vidět ani slyšet. Ostatní rody ve vesmíru také nehýří přílišnou aktivitou mimo CS.

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

MTRON NEWS

Stavba započala, ovšem bude třeba dokoupit mnoho dílků. Chybí mi část mostní konstrukce, podpěry. Něco na prohlídnutí  ;D ;D

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Vypadá to slibně :) Takže bude rozsáhlej terén? Nezdají se mi ty semafory, nebo co to má být.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

tak já ti nevím, skály a most ve stejné barvě. Nevím jakou barvu bude mít zem, ale most bych udělal výraznější. Když si libuješ v červené barvě.... Alespoň černý základ, pokud nechceš aby byl na "ráně" pro Blacktrony.
Jinak za mě palec nahoře, těším se na rekonstrukci Mtronské chatrče.

Mtron

Rekapitulace

Je tomu již 10 let co jsem s Vámi začal vystavovat základny Mtronu. Za tu dlouho dobu se toho hodně změnilo. Například jsem si vybudoval pracovnu, která je mi už malá  ;D ;D ;D a z několikasetkrát znásobil množství kostek. Ani si netroufám odhadovat, kolik jich vlastně mám. Musím uznat, že nebýt podpory rodiny a Vás zde na kostkách, mnohé věci by se nepovedly a ani by se nerealizovaly. Hodně pozitvní jsou i výstavy samotné, kde bylo možno slyšet od různých fandů mnoho pozitivního, což člověka dostávalo do té správné stavitelské nálady. Ovšem má to i svá negativa, jak jsem již několikráte slyšel z úst lidí. Stavíš stále to samé. Odpověď je velice prostá. Já neumím stavět, jenom to maskuji tou červenou. A protože jsem letos díky ostatním měl tu čest vystavovat znova v Praze v Letňanech, posílám těm, kteří tam ještě nebyli a nebo tam nebudou, fotku jak jinak než základny Mtron a zase červené. A co dále? Teď mě čeká velké třídění kostek a úklid pracovny se stavbou nového pracovního stolu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

mirek

Mtron-e, pěkně jsi to napsal...jen tak dál. Bouchám šampus na dalších deset let!

peki

Bez Mtronské základny se žádná výstava neobejde  >:D Vzpomínám na Kidfestu na kolegu z Madarska nebo Rumuska, který to měl taky vymazlené. Dalším směrem vývoje by mohlo být hraní i s osvětlením, je to jednoduší (spolehlivější) než pohyb vlaků nebo jiných motorizovaných částí.

Tady nostalgicky první akce ve Svitavách


Vasyk

To je elaborát, že jsem se lekl, že oznamuješ, že končíš. To mi nedělej !! Ale jinak gratuluji !!  ;D

Togaran

Všechno nejlepší k 10. narozeninám základno!  :D
Ta červená a tyhle tvary k sobě už neodmyslitelně patří :) bylo to dobrý a bude to dobrý dál, z hnidopichů si nic nedělej. Těším se na další nový modulu a hlavně na tu vesmírnou loď, kterou v těch příštích 10 určitě dokončíš!  ;)
Zajímalo by mě, který části z tý vystavený základny jsou stejný, jako z tý ve Svitavách...
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Připojuji se ke gratulaci ke kulatinam  ;) M-Tronská základna  k výstavám kostek určitě patří. Poprvé jsem jí viděl v Berouně a následně na KidsFestu, kde snad měla jedinou konkurenci v Blacktronském MOCu. Zatím jsem jinde neviděl větší space základnu. Takže hodně nápadů a kostek do další desetiletky  ;D

HD

Cože, 10?! To je skoro povinnost ("ehm", minimálně závazek  >:D) pokračovat s budováním vesele dál :D

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

znouzectnost

Fuj fuj fuj, ať už to blacktroni napadnou a nenechají kostku na kostce!  >:D
Nééé dělám si srandu, je to pěkné a ať roste základna rychleji než děti a brzo překonáš tu Blacktron I základnu co tu ve space je.
Musím smeknout. Jen houšť a větší kapky.

Příště musím něco taky přivézt ať tam máš nějakou konkurenci (a ne jen červeného robota  >:D )

Mtron

Děkuji za Vaše ohlasy. Tak Vás tedy budu otravovat dále  >:D >:D >:D červená a ještě větší a ošklivější.  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

HD

Citace od: Mtron kdy 13.04.2017, 08:27:50
... >:D červená a ještě větší a ošklivější.  ;D ;D

Tak to má být :P  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Parsey

Ahoj Mtrone, nějaké další pokroky se základnou?

Mtron

MTRON NEWS

Ani u nás se nespí. Malá ochutnávka z pracovny. Probíhají přípravy na výstavu v Olomouci.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz