KLF MOC v CAD (krysa,eso,žehlička,brejlovec TGV)

Založil KLF, 01.02.2005, 18:30:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

muzzo

Krasa. Tohle si moci postavit. Jak dlouho jsi to dela?

KLF

Inspirovany Flatom a jeho skvelym modelom "Brejlovca" som skusil tuto lokomotivu aj ja. No tentokrat v mierke LEGO trains - cize 6 wide.
Viem, taketo tmavocervene diely neexistuju a tak som spravil aj dalsiu existujucu verziu v cervenej farbe. Snazil som sa ju co najviac prisposobit realnej lokomitove.
Terminated.

KLF

No a toto je predbezne moj posledny pokus o lokomotivy. ;)
Terminated.

KLF

No a na zaver este obrazok vsetkych mojich vytvorov vedla seba, akoby v depe.. ;)
Terminated.

Cavelon


chadzi


otaznik

Citace od: KLF kdy 30.06.2005, 17:58:17
No a na zaver este obrazok vsetkych mojich vytvorov vedla seba, akoby v depe.. ;)


Dost dobrý!!! Chtělo by to je mít v reálu a ještě k tomu nějaký pěkný český (slovenský) vagonky :-)

otaznik

Citace od: KLF kdy 30.06.2005, 17:47:48
Inspirovany Flatom a jeho skvelym modelom "Brejlovca" som skusil tuto lokomotivu aj ja. No tentokrat v mierke LEGO trains - cize 6 wide.
Viem, taketo tmavocervene diely neexistuju a tak som spravil aj dalsiu existujucu verziu v cervenej farbe. Snazil som sa ju co najviac prisposobit realnej lokomitove.


Co jsou za díl ty velké dveře?  :o To jsem ještě neviděl.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

nekdo uz tu kdysi udelal nejake rychlikace

Colonel32

nebylo by lepsi ty letadlova okenka nahradit pomoci tohohle:

http://www.peeron.com/inv/parts/4864px3 ?

Alespon jindrous nemuze tvrdit, ze se to nevyrabelo  ;D

Jindroush

Jestli se nepletu, tak je tam KLF nemá proto, že ten part ještě není v LDraw Library...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Presne tak. Chcel som tam dat tie okienka zo Santa Fe, tie tam aj podla originalu patria, ale Ldraw Library ich este nema (a ktovie kedy bude, kedze sa teraz update dielov pozastavilo :( ). Takze, ak by to chcel niekto postavit, tak tie lietadlove okna treba nahradit tymi zo Santa Fe.
Terminated.

otaznik


KLF

V sedej farbe to bolo na Maersk nakladakoch napriklad. V cervenej to asi fakt neexistuje. Ale tie dvere by sa dali nahradit nejak. Mozno tym o 1 stud na vysku a o 2 study na sirku mensim oknom. To v cervenej je aj s okenicami.
Terminated.

KLF

Terminated.

Flat

Nádhera, zbývá zkusit tu "Laminátku". No a pak se pustit do parních - "Mikádo", "Šlechtična" nebo "Albatros".

KLF

Laminatku som uz skusal vselijak, ale... nebol som spokojny. Mozno 8-wide a viac by sa dala, ale 6-wide (na co sa specializujem ja) sa mi zatial vobec nedari. ;(
Terminated.

KLF

#48
No len na ilustraciu 56-studovy vozen v zakrute. Podvozky som neotacal, ale vycentroval stredy, aby zodpovedali ulozeniu v obluku v podoryse. Pri tejto dlzke je de facto nemozne mat vozne v obluku spojene.
Terminated.

peter

Tak opět při mém brouzdání po BS, jsem narazil na cizácké ztvárnění této lokomotivy. Osobně si myslím, že celkové provedení je slabé, avšak pár míst by se využít dalo. Však posuďte sami.

"tuskohopkins-onův pokus"
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

"slabe" je slabe slovo, spis bych rekl "tragicke"

Honzik

Mě spíš zaráží ta špína....fůůůj

peki

Konečně se mi ( díky  Cavelonovi, banana.com a HonzaD) podařilo sehnat potřebné dílky na výše navrženého "Brejlovce".

Micho

#53
To predsadenie čelných okien je výborne, tak rálne vyriešené. Flat to mal v tom svojom návrhu dosť predsadené. Veľmi pekná práca, tých červených okrúhlych okienok zo Santa Fe tam je celkom slušne. Vidno, že si si na ňom dal riadne záležať. To by som si rád pozrel vo Svitavách ... ;)  8)

Colonel32

Svitavy jsou pase, brejlovec pojede do Brna....

Micho


Cavelon

#56
Funguje to do zatáčky aj s vagónami alebo to je iba vitrínový kus?

Mtron

Musím uznat , že naše krásné lokomotivy jsou z lega ještě hezčí, vezmeš ho sebou do Svitav? Rád bych ji viděl a možná by i mohla udělat pár koleček po kolejišti né?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

#58
Citace od: Cavelon kdy 21.05.2007, 07:30:21
Funguje to do zatáčky aj s vagónami alebo to je iba vitrínový kus?

Díky za připomínku  :o První verze v zatáčce nefungovala  :-X. Po modifikaci je to už v pohodě. Takže ho klidně do Svitav vezmu  >:D

Ikvoid

V jakým programu to stavíte, protože v LDD nejsou podvozky.
Ikvoid