FWBC-S Bitva o Hoth / Battle of Hoth

Založil STARHAWK, 17.02.2013, 22:15:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

FWBC-S  Bitva o Hoth - dobitie predsunuteho rebelskeho bunkru


Popis:
[SK]
Imperium postupuje v obsadzovani rebelskej zakladne Echo na planete Hoth. Jednotkam snotwrtoopers sa podarilo zajat predusunuty bunker. Imperialne jednotky upevnuju svoje pozicie a odrazaju rebelsku snahu o zachranu bunkru.

[EN]
The Empire proceeds in taking of Echo base on planet Hoth. A squad of snowtroopers managed to capture a rebel outpost. Imperial forces are consolidating their position at the bunker and fending of an effort to rescue the captured rebel possition.



Zaujimavosti:
Pevnost je inspirovana hrou Battlefront 1 a 2, kde tieto bunkre sluzia ako stanovistia pre dobitie mapy Hoth.
Bunker v hre BF je ale trochu moc otvoreny a bez dvery (asi koli hratelnosti - z bunkru sa da cez okno vyskocit) - toto som upravl.

V MOCu boli pouzite modeli zo setov: 8089 (snowspeeder), 8084 (speederbike),  8038 The Battle of Endor + 7657 AT-ST (skombinovane a poupravovane)


Popis obrazkov:
bf1 - inspirujuci obrazok bunkru z hry Battlefront 2
bf2 - inspirujuci obrazok bunkru z hry Battlefront 2

bunker vnutro - obsadeny bunker, imperialne vojska zatlacaju rebeloh do spleti chodieb

vrch - pohlad zhora na cely boj, skupina snovtrooprov vchadza do bunkra zatial co skupina rebelo skusa frontalny utok s leteckou podporou

nalet - pilot snowspeedru sa pokusa znicit AT-ST ak ked mu palbu naplno opetuje

at-st - je to kombinacia setov 8038 The Battle of Endor + 7657 AT-ST a kabina je upravena - zruseny spodok, predlzena kabina, obzvlast ma tesia spodne kanony s valcami (nazvyme to gule :) ) ktore su v povodnom sete ale v novom nie - na original stroji su a podarilo sa mi ich tam nakoniec dostat

rebels1 - rebelsky utok, jazda na Tauntaunoch, heavy trooper s vrhacom rakiet - zameral AT-ST

bok-rebel pohlad - Dvere bunkru z tejto strany su neporusene. Snowtrooper okamzite obsadil jednu z dvoch vezi bunkru (druha bola znicena AT-STckom pri utoku). AT-ST v pozadi odvracia vzducny utok.


bok-imperial - Z veze na tejto strane ostali uz iba horiace trosky. Skupina snowtrooprov (niektory prisli na speederbike-och) vstupuje cez prestrelene dvere (opet praca AT-ST) do bunkru a zaujimaju pozicie.

Vsetky foto budu tuna:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=522942

Izmael10

#1
Nemá byť popis aj po anglicky? Inak MOC podarený.  ;) Nemá byť dobitie s Y?

Systematik


germik

Jediné co dost sráží tu první foku je bohužel ten ořez :'( :-\. Když mám hodnotit MOC jako takový, tak se mi velmi líbí :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

STARHAWK

Citace od: germik kdy 18.02.2013, 08:01:18
Jediné co dost sráží tu první foku je bohužel ten ořez :'( :-\. Když mám hodnotit MOC jako takový, tak se mi velmi líbí :)

To som robil narychlo v zakladnom Painte prvou funkciou co ma napadla - guma a rucne :)
Neviem ci ma Paint nejake automaticke orezavanie.

phoenicis

Super MOC ;) Hoth je moja obľúbená planéta.

P4tr1cius

Moja oblúbená planéta je Zem.  ;)

MOC podarený a pekný. Celkový dojem však kazia zlé fotky (viem že mudrujem, sám zle fotím), ale tomu dielu uberá na kvalite naozaj dosť. Ináč, chválaha za konečne nejaký MOC SW.

STARHAWK

#7
Citace od: Systematik kdy 18.02.2013, 11:53:17
Citace od: STARHAWK kdy 18.02.2013, 10:15:53
Citace od: Systematik kdy 18.02.2013, 07:35:17
Má. Není to o bití ale o dobývání.
tak som teda pozrel na stranke s pravidlami sk pravopisu
http://slovniky.korpus.sk/?w=dobi%C5%A5&s=exact&c=l5a4&d=psp&ie=utf-8&oe=utf-8
Odkaz je pořád o bití, ne dobývání, viz tadialto

Aha, ok. Dik za spravny link. Opravim to po vyhodnoteni sutaze, aby som needitoval prvy prispevok po uzavierke.

hrubko

Naozaj pekný MOC.  Vidno, že si nad ním strávil nejaký čas a fakt si ma ním zaujal a potešil.
Vidím odhodlaný útok, strieľajúci obrancovia... ešte keby tam bol nejaký kráterik alebo poškodenie po výbuchu, tak by som aj priadol spokojnosťou ako mačka. 

Poznámočka pod okraj:
Prosím ťa,Starhawk,  nabudúce si daj internú "mŕtvu čiaru" aspoň deň dopredu, nech máš čas aj na 100% prezentáciu svojho diela.

Mr. Cube

Moc pěkný MOC.  :) Akorát by tomu podle mě prospělo denní světlo. V nejlepším případě přímo venku/na balkóně. Pak by ty fotky dostaly atmosféru, jako by to bylo přímo na Hothu.