(vlastní) Modulární dům

Založil Ethan, 31.08.2012, 15:59:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ethan

Zatím se jedná o WIP, ale základ je hotový. Konečně jsem se dostal zase ke stavění, protože mě dostala rýmička. A konečně taky došlo na kostky z LB. Momentálně vymýšlím, jak zařídit interiér, tedy jaký účel bude dům mít. Podle vstupu to může být hotel nebo restaurace. Původně jsem stavěl restauraci dole, hotel nahoře, ale to bylo v jiném rozměru a barvách a to přízemí pořád mám a asi použiju jindy. Tohle nemá dost prostoru pro oba účely, takže asi jen jeden. Schodiště neplánuju, je to už taková zkratka, že by zabralo polovinu prostoru, který je interiéru určený. Zezadu k oknům přijdou ještě asi nějaké detaily (například klimatizace), ale případné rady bych rád ohledně interiéru.

Rozkliknutelné náhledy na dropboxu

Colonel32

Tak na první pohled velmi pěkné. Akorát ta zelená tráva v přízemí dost prosvítá.  ;D

Ethan

Citace od: Colonel32 kdy 31.08.2012, 16:01:46
Tak na první pohled velmi pěkné. Akorát ta zelená tráva v přízemí dost prosvítá.  ;D
To by měla vyřešit tile podlaha, ale musím nejdřív vědět, co z toho bude. Mimochodem ty nové cihličky jsou úžasná věc, ale stěna z nich se při lehce vyšším tlaku snadno provalí :o) A až to bude hotové, čekají to i lepší fotky, tohle jsem střelil narychlo, abych nevznášel dotaz bez obrázků.

Luky1987

Udělej ho na šířku 32 studů a bude perfektní ;)
Je to přesně dle mého gusta...

Ethan

Citace od: Luky1987 kdy 31.08.2012, 20:45:26
Udělej ho na šířku 32 studů a bude perfektní ;)
Je to přesně dle mého gusta...
Díky, to mě těší. Problém je, že nemám dost černých 1x2 s jedním studem. Hnědé dochází také, takže víc oken prostě neudělám. Možná někdy časem, až přibudou ty správné kostky, tak z toho udělám větší dům, nebo dokonce rohový, ale zatím to nejde. Letos/za rok mě ještě čeká koupit radnici, zimní chatu a haunted house, takže prachy nebudou.

otaznik

Jsem sám, komu se nezobrazují náhledy v prvním příspěvku?

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 31.08.2012, 22:50:42
Jsem sám, komu se nezobrazují náhledy v prvním příspěvku?

To nevím, ale mně se normálně zobrazují.

peter

Aha, zde mají být nějaké náhledy, jsem myslel, že je tu jen ten odkaz ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Citace od: peter kdy 31.08.2012, 23:33:03
Aha, zde mají být nějaké náhledy, jsem myslel, že je tu jen ten odkaz ???

Aha, tak edit - já myslel že mluvíme o náhledech v odkazu. V příspěvku jako takovém samozřejmě také nic.

Ethan

Je možné, že se dropboxu nelíbí hotlinking zdrojů, což celkem chápu. Nicméně to, co jsem nacpal do příspěvku jsou ty samé náhledy, co jsou v adresáři na dropboxu (odkaz), jen jsem chtěl nějak zdůraznit, že k tomu textu jsou i obrázky. Kdo je má v cache, ten je dost možná jako já vidí i přímo v příspěvku, ale jinak tedy asi vidět nejsou. Nechtěl jsem je nahrávat přímo k příspěvku, protože co si pamatuju, řešilo se tady někde, že je málo místa na serveru.

Systematik

Citace od: Ethan kdy 31.08.2012, 15:59:45
Zatím se jedná o WIP, ale základ je hotový...
hotel nebo restaurace...
Schodiště neplánuju...
...případné rady bych rád ohledně interiéru.



Rozkliknutelné náhledy na dropboxu

Podle mne by to mohl být i bar,
schodiště možná železný vzadu - okna můžou vzadu bejt cik cak nebo tam můžou bejt dveře do patra
a interiéry odspodu takto: bar/byt na pronájem/byt majitele  ;)

tomas.

Citace od: Systematik kdy 01.09.2012, 13:05:13
Podle mne by to mohl být i bar,
schodiště možná železný vzadu - okna můžou vzadu bejt cik cak nebo tam můžou bejt dveře do patra
a interiéry odspodu takto: bar/byt na pronájem/byt majitele  ;)
Mě napadlo hned bistro nebo bar. A podle mě zajímavej nápad ty dveře do patra.

Ethan

Citace od: Systematik kdy 01.09.2012, 13:05:13
Podle mne by to mohl být i bar,
schodiště možná železný vzadu - okna můžou vzadu bejt cik cak nebo tam můžou bejt dveře do patra
a interiéry odspodu takto: bar/byt na pronájem/byt majitele  ;)

Bar zní dobře, to se bude i dobře stavět. Bude příležitost zkusit si jukebox, stěnu s lahvemi a podobně. Pokud jde o schodiště, tak bych dělal maximálně požární, ale to by nesloužilo pro vstup do bytů. Nepotřebuju nutně všechno co nejvěrnější tomu, jak by to muselo být ve skutečnosti, kanalizaci tam taky nedělám. Stejně tak byty nad tím - to rozložení se mi líbí, ale problém je, že to nemá rozlohu bytů, ale pokojů. Takže nebudu do obou stavět všechno, protože patří dvěma rozdílným lidem, ale v jednom patře třeba ložnici a v druhém obývák.