(Vlastní) Obléhání

Založil linhi, 12.07.2012, 20:23:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Chtěl jsem tento moc dát do soutěže kolem písku - ale asi by mě to neprošlo...
Udělal jsem zase několik nekvalitních fotek :-) jsou všechny v odkazu :-D

http://www.youtube.com/watch?v=btXIS8mpGMk&feature=youtu.be

Izmael10


Daniel

Už jsi předtím můj komentář slyšel, takže prostě ti to jen můžu pochválit že jsi to dobře oživil a prezentace formou videa se zvukem tomu dává dynamičnost ;). Jen teda tvůj klasický nešvar - fotky. Třeba bych vyhlásil anketu, jestli někdo pozná z fotek, jakou barvu má baráček s černou střechou za hradbami? ;D

linhi

Já vím,fotit se asi nikdy nenaučím,mrzí mě to,hrozně to těm výtvorům ubírá na kráse,asi budeš muset přijet Dane a naučit mě to ... :-\

Pejnek


Filipkod

Super práca, veľmi sa mi to páči teda až na tie fotky ale aj napriek tomu je to super  ;)
Nech vás lego sprevádza !

Aki

Mnohem lepší fotky než ty které jsem viděl prvně. Tady na těch už alespoň rozeznám kde co je.

Mohlo tam být více okének s "oslím hřbetem", případně budovy by byla lepší s plochou střechou, nebo s kopulí.

Hradba je ale super a živo je tam také dost. Křižáci se mi taky líbí, žádný stejnokroj.  :-*

linhi

Vystaveno v Táboře - muzeum Lega

linhi

Přidám pár fotek od Dana... přeci jen umí fotit :-D

grohl


linhi

Citace od: grohl kdy 07.08.2012, 09:18:34
Moc pěkný výtvor.

Díky moc,od tebe to obzvláště potěší!

frantoka

woov sila pekne si to vystihol, má to dušu.  :)

Daniel

Citace od: linhi kdy 06.08.2012, 21:34:10
Přidám pár fotek od Dana... přeci jen umí fotit :-D
Zrovna tyhle moje fotky z muzea moc povedené nejsou :-\. Není nad přirozené světlo a stativ, což se tady nestalo ;).

Jotun

Wow moc pěkné, myslím že hrad asi podlehne dobyvatelům. Obzvláště se mi libí použítí různorodých figů, erbů, a ostatních doplňků. Vypadá to zajimaveji než když útočí třeba jen dračí rytíři vybalení z nějakého setu a přendáni do Mocu.

linhi


Ryxe

Moc pěkné dílko. Hodně živé. Líbí se mi to pobořené zdivo. To jsi vystihl parádně a celé to provedení bitvy vypadá reálně. Do Tábora se chystám jet podívat. Tak se těším, až to uvidím naživo ;)

Justin

Skvelá práca, naozaj je to živé. Osobne ma ale najviac zaujal ten malý domček za hradbami. S tým si sa ozaj vyhral. Dominantnou časťou MOCu má asi byť dej pred hradbami, ostatné časti sú spracované rovnako na úrovni.

J.