Malá výstava Lega Muzeu Litovle 11.7. – 28.10.2012

Založil peki, 31.01.2012, 22:05:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Muzeum Litovel

Termín výstavy: 11.7. – 28.10.2012
Příprava/stavění – od 7.7.2012

kontak na mne (peki) 724 429 106

budu v muzeu od pátka večer







Chairudo

Tento čas i lokace zdá se býti vyhovujíci, velmi blízko mě a chvíli po Jeseníku.

To už budu mít dostavěný i můj KW 10030 a 4483, tak bych mohl dodat 3... možná 4 věci když dám dohromady i ten nový nápad co mám zatím na papíře  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: peki kdy 31.01.2012, 22:05:18
Plocha se upřesňuje ;)

Plocha pro velké modely za plexi je plocha 5,5  x  2.7 metrů. Modely budou ve dvou řadách takže bude k dispozici dvakrát  5,5 m(délka) x1 m(šířka)

Pultové vitríny 90 x 30x 40 cm (l x v x š), 10 kusů

Velké, prosklené vitríny mají výstavní, prosklený rozměr 80 x 80 x 160 cm (š x š x v), 3 kusy. Dvě se mohou zády spojit v jedno, takže vnitřní výstavní plocha se zvětší na  160 cm délky. Dají se postavit do prostoru, takže pohled ze všech stran.








peki


Legas

Můžu poskytnout až 40 oficiálních, převážně velkých, Technic setů, kdyby byl zájem.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

peki

Citace od: peki kdy 31.01.2012, 22:05:18
Muzeum Litovel

Termín výstavy: 11.7. – 28.10.2012
Příprava/stavění – od 2.7.2012


Kde je Litovel (Olomoucký kraj). Výstavní plocha/vitriny viz obr.

peki

#6
V1-V8 Pultové vitríny 90 x 30x 40 cm (l x v x š), max 10 kusů. Tady nás limitu výška 30 cm !! Vhodné pro MOC technic, space, SW, dopravní prostředky atd.

V1 - pohádky perníková chaloupka (Hanka)
V2 - pohádky mrazík ( Hanka)
V3 - technic (malý Měch)
V4 - vlaky depo/pára (peki)
V5 - viněty (dříve Diidy  ;D )
V6 - minifig sběratelská série + další ukázky figů? (mám pouze sérii č. 1 a č. 2 a figy ze SW kalendáře)
V7 - auta (Jardal)
V8 - ukázky co všechno je Lego ( motory,dálkové ovládání,RCX/NTX čidla, peu systém 

pokud má někdo jiný konstruktivní nápad sem sním  

peki

#7
Velké MOC, čekám na upřesnění půdorysu původně to mělo být 5m x 2,5m. Asi to bude méně. Každopádně je počítáno s:
- Národním muzeum
- Hradeckým nádražím Vila Tugendhat, Bojnice
- Parníkem
- je zájem i o tower bridge  ;)

peki

#8
Vitrina č. 2 - dioráme s tramvají (Ivansliz)
Vitrina č. 3 (270 x 90 cm 2 krát),4 zájem o:
- Krtek
- Bojnice
- SW lodě
- kolotoč  (set)
- další MOC dle místa

momentálně ověřuji rozměry a případný počet polic vitrin č. 3,4

Ivansliz

Kolotoč i Tower Bridge mám stále sestavený, čerstvě dovezený z Boskovic. Takže se rovnou hlásím, že krom dioramatu s tramvají, poskytnu i tyto 2 sety, pokud už mě teda někdo nepředběhl.  :)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

peki

Předběžně domluveno, že věci které půjdou do Litovele z Jeseníku zabalíme a předáme lidem z muzeal Litovel, kteří je odvezou a uskladní v muzeu.

Ostatní
Vzhledem k  moravskému regionu, by jsem rád požádal o účast "Brněsko-Boskocicko-Olomoucko-Zlínskou" buňku. Předpokládám proplacení cestovného/náklady na dopravu  + nějaké půjčovné

yoshimaka

Na tuto výstavu jsem ochotný zapůjčit tovární 5891 + 5893 + 6752, případně doplňkové vozidlo do CITY scenérie dle potřeby (některé tovární či či MOC). Pokud by šlo vyloženě o MOC, nemohu prozatím sloužit ničím větším. Jeden maličký mám nachytaný na nafocení - do 2 dnů jej snad představím ve vignettes.
Z jinéhou soudku: můžu nachystat bojovou scenérii s využitím volného setu 8075 a spoustou atl004 minifigs - ale pouze, pokud by byl zájem o Atlantis. Jinak se přímo tímto tématem nezabývám.
Lust och fägring stor

Chairudo

Ze SW můžu dodat vše co jsem měl v Boskovicích + 10174
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=36442.0
Z MOC můžu přivést mlýn z Jeseníku. Stačí říct co mám vzít a bude to tam  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Měch

Já bych možná stihl postavit pár nových Technic MOCů (pokud dobře koupím nový foťák a nafotím ty staré). Mohl bych si předběžně zamluvit místo pro cca 10 - 15 modelů ? S velikostí si moc jistý nejsem  :-\, sám do poslední chvíle nevím jak to bude vypadat.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

FilipS

Za mě určitě viněta Poroučím se a ještě postavím něco podobné velikosti. Mohl bych udělat pár malých lodí jako doplněk space dioramatu. Nechtěl by někdo z hradařů dát dohromady společné diorama jako v KŽ?

Robbed

Můžu zase dovézt terminátora (41 x 20 cm, výška 40cm) a Star Wars ARC starfighter (92 x 60 cm, výška 27cm) , případně něco dalšího co o prázdninách postavím :).

Rhox

Mohl bych dovézt Americkou uličku ze 40. tých let, co byla v Boskovicích...

komluk

Můžu dovést- 10121- Imperial shuttle s eskadrou Tie 9492 (2x) + vlastní recusant destroyer a lucrehulk battleship... Časem možná ještě něco přibude :D

Robbed

Jak to vypadá se stavěním ? 2.7 - 11.7 kdykoliv ? nebo hlavní "akce" bude o víkendu 7. a 8. ?

Chairudo

Já bych byl pro víkend a třeba nějaké společné posezení na zahrádce u piva či co....
V týdnu můžou jenom místní nebo nezaměstnaní ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Tak to mám asi blbý, když jsem 4 - 8.7 mimo republiku :(. Budu se tam asi muset dostat nějak sám, nebo nic dalšího nepřivézt.

peki

#21
Omlouvám se za odmlku. Aktuální info. Stavění navrhuji na sobotu 7.7. Přijet se dá už v pátek 6.7 s možností přespání v muzeu.

Muzeum vyřešilo zástěny ve větším rozsahu než mělo půdodně v plánu to znamená:
1) je k dispozici více místa.
2) nejsme limitováni výškou 30 cm (takže by se vešli i Cendixovi mosty  ;) )

Je tedy možnost se ještě zapojit (hlavně Moraváci)

Budget na akci je cca 20 000 Kč měl by jít na pokrytí dopravy a nějaké to symbolické půjčovné.

"Bonus"
Vystavovatelům ale i těm co se jen dojdou podívat 7.7 mohu dovést Lugbulk je potřeby se mi ozvat SZ abych vás zařadil do seznamu.

Mám ještě tašku kostek (kiloware od Jana) otázka jestli ho vzít na stavění nebo radši až na bourání

Měch

#22
Tak já jsem od Boskovic (resp. Vyškova) nic nového nepostavil. Nebyl čas, ani chuť. Čímž mám 11 Technic MOCů. Jsem ale schopný dodat několik designer setů. Už jenom proto, že se na výstavách moc neobjevují.

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peki

Citace od: malý Měch kdy 21.06.2012, 13:22:23
Tak já jsem od Boskovic (resp. Vyškova) nic nového nepostavil. Nebyl čas, ani chuť. Čímž mám 11 Technic MOCů. Jsem ale schopný dodat několik designer setů.

Zabal to na místě to pořešíme co se nevleze odveseš OK?

peki


GNOSIS

Od Technic výstavy ve Vyškově jsem ještě nerozebral 3451 a 5590 a 8455 . Ještě bych mohl postavit 4403. Je o tyto modely zájem?

honzicek22

Je ještě zájem o nějaké sety ?  Pokud ano, tak z jakého "žánru".  Také nabízím možnost zapůjčení počítačů na prezentaci kostek či něčeho jiného.

Colonel32

Mohu zapůjčit diorámata z Diabla, ale musel by to někdo vyzvednout Praze a odvézt, na stavěcí víkend už mám jiné plány.

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=34564.0

peki

Citace od: GNOSIS kdy 26.06.2012, 16:10:21
Od Technic výstavy ve Vyškově jsem ještě nerozebral 3451 a 5590 a 8455 . Ještě bych mohl postavit 4403. Je o tyto modely zájem?

Pokud jsi někde poblíž a chtěl by jsi se zúčastnit tak by se asi ještě molo vejít. Jinak preferuji MOC či diorámata z továrních setů. Jednotlivé tovární sety spíše jako ukázka co všechno LEgo dělá-dělalo. Za Oblast Technic tam bude Malý měch, takže technic zastoupen nějak bude  ;)


peki

Citace od: honzicek22 kdy 26.06.2012, 16:46:25
Je ještě zájem o nějaké sety ?  Pokud ano, tak z jakého "žánru".  Také nabízím možnost zapůjčení počítačů na prezentaci kostek či něčeho jiného.

Díky za nab. Třeba někdy příště.