Autor Téma: VIP Exclusive LEGO Minifigures set  (Přečteno 5055 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Zoufalec

• Trade Count: (26)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
VIP Exclusive LEGO Minifigures set
« kdy: 06.01.2012, 23:27:20 »

Online Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
Re: VIP Exclusive LEGO Minifigures set
« Odpověď #1 kdy: 06.01.2012, 23:34:58 »
Elfa pochopím, Blacktrona pochopím, rybára ešte ako-tak, ale tú pseudogorilu a hlavne múmiu nechápem vôbec. ::)

Offline PetrBrick

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
  • LEGO, kluk sleduje jak si táta hraje
« Odpověď #2 kdy: 07.01.2012, 23:35:14 »
taky nechápu tu mumii  ???, ale třeba mě se taky původně nelíbil gorilí muž a dinosauří muž v obleku a teď uvažuji, že si je pořídím  :)

Offline mesje

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #3 kdy: 07.01.2012, 23:43:08 »
ja okrem Elfa nepochopim žiadny z ďalších figov... keď toto je výsledok hlasovania tak ja som pápež - múmia je v každom pharao sete, rybár je totálna tuctovina a gorila je blbosť... ja nechápem ani blacktrona a ďalšie divnosti z vesmíru, ale OK niekto je na space záležitosti vyťažený. Zaujímavé, že nepoznám NIKOHO kto by zháňal sáčky z rybárom či múmiou, zato poznám kopu ludí čo zberali kopu sparťanov, gladiátorov a pod.

Offline SpCasPi000

• Lost in Parts ...
  • Trade Count: (17)
  • furťák
« Odpověď #4 kdy: 08.01.2012, 00:01:30 »
Ako celok je to blbosť, tak počkáme na ceny samostatných na BL a uvidíme či aspoň to sa oplatí, i keď to asi príliš lacné nebude ani takým spôsobom.
A ten ''vesmírčan'' je totálna šupa, ale len vďaka torzu s Béčkom (ale to pochopí len pár úchylakov, teda závislákov).
« Poslední změna: 08.01.2012, 00:04:30 od SpCasPi000 »

Offline peter

• organi
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Jiný už nebudu
    • ARTpeter.net
« Odpověď #5 kdy: 08.01.2012, 10:41:01 »
Zaujímavé, že nepoznám NIKOHO kto by zháňal sáčky z rybárom či múmiou, zato poznám kopu ludí čo zberali kopu sparťanov, gladiátorov a pod.

Tak já se Ti hlásím! Já jsem jako první šel právě po tom rybáři a naopak Ti válečníci mě nechávají zcela chladným a nemám stále ani jednoho :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Offline Colonel32

• Trade Count: (176)
  • furťák
  • Barding Collector
« Odpověď #6 kdy: 08.01.2012, 12:54:04 »
Kvůli čemu si šel do rybáře? Vousy nebo sand green ryba?

Offline grrusa

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
« Odpověď #7 kdy: 03.05.2012, 11:51:32 »
Zaujímavé, že nepoznám NIKOHO kto by zháňal sáčky z rybárom či múmiou, zato poznám kopu ludí čo zberali kopu sparťanov, gladiátorov a pod.

Tak já se Ti hlásím! Já jsem jako první šel právě po tom rybáři a naopak Ti válečníci mě nechávají zcela chladným a nemám stále ani jednoho :P

Ono je jedna věc, kolik lidí chce kterou figurku, to může být dost otázka osobního vkusu... ale druhá věc je, když někdo danou figurku chce, kolikrát ji chce - poptávka po Římanech, Sparťanech, Elfech atd. je tažená nejen tím, kolik lidí, kteří neberou serie celé, ale vybírají si, co se jim líbí, chce mít ve vitríně zrovna Římana, protože je "hezký", ale hlavně tím, jak velké armády z těchto minifigů chtějí postavit army builders... a nevěřím, že by se našel někdo, kdo by si koupil tolik rybářů, kolik má průměrný army builder Římanů  ;)

Offline Systematik

• USC boss
  • Trade Count: (6)
  • furťák
  • _USC AFOL_
    • apina.biz/33344
« Odpověď #8 kdy: 03.05.2012, 12:56:59 »
... ja nechápem ani blacktrona a ďalšie divnosti z vesmíru, ale OK niekto je na space záležitosti vyťažený...
Jj  ;D
jen space mariňákům ještě musím pořídit standardní helmy v Dark Blue, ty co k nim jsou, mi nevyhovujou

Využil jsem nabídky Leganie, hmatačka bude zase asi až u 8. série...
« Poslední změna: 03.05.2012, 13:03:54 od Systematik »