Autor Téma: The Lord of The Rings  (Přečteno 94816 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ondra

• Trade Count: (12)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
  • Permaban
Re: The Lord of The Rings
« Odpověď #30 kdy: 18.12.2011, 10:55:36 »
Já jsem normálně rád že nerozhoduješ o obchodní politice lega, milý Matošo, protože by pod tvojím vedením dopadlo neslavně.Nazvat nejuspěšnější universum dekády, jakým Harry nepochyby je, pitomostí spolu s toy story, které je nejblíže odkazu lega snad muselo v tobě vyvolat silné sebezapření.

Mě licence na LOTR nechává chladným, protože si myslím že to není vhodné téma pro zamýšlenou věkovou skupinu dětí narozdíl od veselých Kingdoms, které díky tomu končí.A také nemá silnou podporu, jelikož filmy LOTR jsou staré témeř deset let a jak bude přijat Hobit je ve hvězdách.

Offline Hardegon

• organi
  • Trade Count: (27)
  • furťák
« Odpověď #31 kdy: 18.12.2011, 11:06:35 »
Mě licence na LOTR nechává chladným, protože si myslím že to není vhodné téma pro zamýšlenou věkovou skupinu dětí narozdíl od veselých Kingdoms, které díky tomu končí.A také nemá silnou podporu, jelikož filmy LOTR jsou staré témeř deset let a jak bude přijat Hobit je ve hvězdách.

Vzhledem k tomu, že posledního půl roku s dětma pod 12 let hodně pracuju, dovolím si odporovat. Kdo je to Rumcajs většina už neví, ale Pán prstenů je určitě u nich v TOP10.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #32 kdy: 18.12.2011, 13:39:30 »
Už z povahy LEGO setů vidím LOTR/HOBBIT LEGO hlavně jako pomůcku pro LOTR MOCy, kdy oficiální sety poskytnou MOCařům unikátní dílky, figy, příslušenství a MOCaři budou moct plně využít potenciál Tolkienova světa, protože mají větší zásobárnu kostek, které prostě v oficiálních setech být nemůžou, jinak by stály třeba 20 000,-. Jako fanoušek díla J. R. R. Tolkiena se těším. :)
« Poslední změna: 18.12.2011, 20:33:22 od otaznik »

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Offline mesje

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #33 kdy: 18.12.2011, 15:08:12 »
Já jsem normálně rád že nerozhoduješ o obchodní politice lega, milý Matošo, protože by pod tvojím vedením dopadlo neslavně.Nazvat nejuspěšnější universum dekády, jakým Harry nepochyby je, pitomostí spolu s toy story, které je nejblíže odkazu lega snad muselo v tobě vyvolat silné sebezapření.

Tiež si myslím, že je otázna predajnosť LOTR... u AFOLov to bude trhať rekordy, ale čo to povie 12-ročným deckám, čo v čase LOTR filmov boli bábätká? a či film Hobit bude dostatočnou motiváciou... jediná dlhodobá séria, čo prežila aj dlho po filmoch, je Star Wars - ale to drží nad vodou aj to, že je to jedna z mála vesmírnych tematík, a tak pokrýva dopyt po tejto kategórii...
ja inak LOTR filmy velmi nemusím, nevydržal som odkukať ani prvý diel, na môj vkus je to príliš fantazijné, mimo reality a prehnané...

Offline P4tr1cius

• Trade Count: (23)
  • furťák
« Odpověď #34 kdy: 18.12.2011, 15:24:04 »
Myslím, že je pre nás úplne jedno, či LOTR bude extra predajný pre TLC alebo nie. Ak kúpili licenciu, tématika bude určite na trhu aspoň dva roky. Či sa už bude fantasticky predávať alebo nie. Rozhodne sa nás veľmi nedotýka, či akcionári TLC budú mať miliónové alebo multimiliónové zisky. Aj keď samozrejme, všetko so všetkým súvisí.

Ale podstatné je pre nás, že je tu konečne niečo nové, a podľa filmu, ktorý dáva veľký predpoklad, že aj veľmi pekné. S obrovským záberom "Castle a Fantasy" tématiky. Bez ohľadu nato, či niekto fanúšik LOTR je alebo nie. Dokonca si myslím, že to môže byť dlhoročná úspešná LEGO tématika (podobne ako SW). Potenciál na to rozhodne má (je známa na celom svete, malým aj veľkým). Aj keď samozrejme aj tu budú rozhodujúce viacero faktorov - úspech Hobbita, "podarenosť" setov, cena, marketing,.... .

Offline Justin

• Trade Count: (1)
  • suprák
« Odpověď #35 kdy: 18.12.2011, 21:06:28 »
Tak si tuším budem musieť začať zvykať na ružové hlavy. Asi je bez šance, že by to bolo v žltom prevedení.

No a skřetích battlepackov asi bude riadna spotreba.

Offline Hardegon

• organi
  • furťák
« Odpověď #36 kdy: 18.12.2011, 21:11:37 »
Tak si tuším budem musieť začať zvykať na ružové hlavy. Asi je bez šance, že by to bolo v žltom prevedení.

Růžové hlavy nikdy! Na figy se těším, ale hlavičky jim budu trhat nemilosrdně.

Offline Shadowinek

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
    • Offlajn.net
« Odpověď #37 kdy: 19.12.2011, 09:35:09 »
Video na kterém jsou obrázky setů: http://www.youtube.com/watch?v=jkeZHJIgh4k

Online Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #38 kdy: 19.12.2011, 09:51:08 »
Som zvedavý, ako dlho tam to video vydrží. Dávam tomu pár hodín, kým prídu manageri TLC do práce. >:D

Offline Ravenhorn

• Trade Count: (26)
  • suprák
  • May the force be with you!
    • Zažij Zéland
« Odpověď #39 kdy: 19.12.2011, 10:07:35 »
Tak 9474   The Battle of Helm's Deep + 9471   Uruk-hai Army + shánět spoustu Uruk-hai figů :-))))

A velmi pěkně vypadá i 9473   The Mines of Moria

roztomilé je 9469   Gandalf Arrives

to se mě moc nelíbí, ale je jasné, že to jinak nešlo 9470   Shelob Attacks, ale v tom setu je GLUM  ;D

Toto  bude chtit sehnat i ostatní postavy co tam byly + dva Nazguly navíc 9472   Attack on Weathertop   

a tohle ve videu není, ale podle čísla by to měl být největší set nich tak to uvidíme -9476   The Orc Forge
Castle, Pirates a Star Wars.

Offline mesje

• furťák
« Odpověď #40 kdy: 19.12.2011, 10:10:23 »
No podla obrázkov slabota, vyzerá že to bude najmä o figoch... úplne zbytočný je ten Gandalf, to je len klasický čarodejník z kopy castle setov na tuctovom vozíku...

Offline Darth

• Trade Count: (42)
  • furťák
    • Darthova sbírka - galerie
« Odpověď #41 kdy: 19.12.2011, 10:13:12 »
Napadlo mě to samé - každý set minimálně jednou kvůli figům, orkům, některé sety vícekrát (tam kde je dost orků).

Se zásobou figů se dá vždy z 10000+ dílků postavit pořádné diorama :)
« Poslední změna: 19.12.2011, 10:15:29 od Darth »

Online Anatyt

• Trade Count: (16)
  • furťák
« Odpověď #42 kdy: 19.12.2011, 10:14:16 »
Tiež som trochu sklamaný. Ale úprimne - očakával som takéto nejaké karikatúry, aj keď dúfal v premakané sety. >:D

Offline Ravenhorn

• suprák
    • Zažij Zéland
« Odpověď #43 kdy: 19.12.2011, 10:16:02 »
No ale ono nám hlavně půjde o figy + u těch největších setů i o něco jiného. Proto je super, že  je figů opravdu požehnaně. A také ne u každého druhého ty samí figové, jak tak normálně byvá.

Ještě mě hodně zajímá ten poslední set, co není na videu.

+ taky si myslím, že o něco změní a bude něco k lepšímů, třeba u té Morie je fakt vidět, že to ještě není 100%.
« Poslední změna: 19.12.2011, 10:17:52 od Ravenhorn »

Offline rdk

• Trade Count: (30)
  • furťák
« Odpověď #44 kdy: 19.12.2011, 10:16:20 »
Doufejme, že to je skutečně jen "Preliminary" a produkční verze setů ještě vylepší.

Offline Ravenhorn

• suprák
    • Zažij Zéland
« Odpověď #45 kdy: 19.12.2011, 10:19:15 »
Jako já čekám, že výjdou i nějaké ti exclusive sety za větší prachy vymakanější, ale bylo jasné, že těch prvních 7 bude takových jak to vypadá.

Offline Hardegon

• organi
  • furťák
« Odpověď #46 kdy: 19.12.2011, 10:40:12 »
Asi moc plašíte. Všechny ty sety mi přijdou těžce preliminary. Hned v prvním setu se mi zdá, že hobiti mají torza z pirátů a z prince. U 9471 jsou skuruti mají kbelcovky a halapartny...

Tak v klidu, za půl roku budeme mít krásné sety.

Offline P4tr1cius

• Trade Count: (23)
  • furťák
« Odpověď #47 kdy: 19.12.2011, 11:07:19 »
Prebudenie do dnešného dňa bolo, vinou týchto obrázkov, ako sprcha ľadovou vodou. Dúfam, že Hardegon má pravdu, a toto je len zoznamovanie sa s tématikou na štátnice, pričom poriadna príprava ešte len prebehne. Tieto sety mi pripadajú ako z roku 1995 a nie sety hodné roku 2012.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #48 kdy: 19.12.2011, 11:31:50 »
Asi moc plašíte. Všechny ty sety mi přijdou těžce preliminary. Hned v prvním setu se mi zdá, že hobiti mají torza z pirátů a z prince. U 9471 jsou skuruti mají kbelcovky a halapartny...

Tak v klidu, za půl roku budeme mít krásné sety.

Taky si myslím. Nebo aspoň doufám, protože třeba nechat skurutům zelené hlavy by bylo na (licenční) facku.

Offline Ravenhorn

• suprák
    • Zažij Zéland
« Odpověď #49 kdy: 19.12.2011, 12:57:39 »
Ono fakt vypadá, že je to z velké části "kde co pobrali z jiného lega a vytvořili, tak jak mají představu a teď jen vymakat ty všechny extra dílky a figy, které to úplně změní.

Offline leganie

• Prodejce
  • zelenáč
  • *
  • Pohlaví: Ženské
  • Zábava pro děti a dospělé
    • www.leganie.cz
« Odpověď #50 kdy: 19.12.2011, 14:39:03 »
Nenechte se zmást těmito "prvními obrázky". Ve finále bude vše tak, jak má být.  ;)

RF
Leganie

Offline Mikithemage

• mazák
  • Sto let je v životě elfa malý zlomek, můžu čekat.
« Odpověď #51 kdy: 19.12.2011, 20:32:04 »

Růžové hlavy nikdy! Na figy se těším, ale hlavičky jim budu trhat nemilosrdně.
Myslíš třeba takhle http://www.youtube.com/watch?v=-asZiG7baXo (0:22)

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #52 kdy: 20.12.2011, 12:23:14 »
To je super ;D doufám že budou zvlášť ke koupení vojáci z Minas Tirith - budu jich potřebovat hromádku na svůj vlastlní projekt ;D

Offline Colonel32

• Trade Count: (176)
  • furťák
  • Barding Collector
« Odpověď #53 kdy: 20.12.2011, 12:41:27 »
Battlepacky zatím byly u SW a PoC licencí, naopak nepamatuju si je u PoP a IJ. Takže tak 50 na 50. Ale čekám že i kdyby, tak nebude ideální složení, a battlepacky bývají docela drahé (zvlášť u licencovaných setů)

Offline William

• Trade Count: (12)
  • suprák
« Odpověď #54 kdy: 20.12.2011, 21:49:30 »
Kdyz byl battle pack i u pharao, ktere az tako bojove zamerene nebylo, mohl by byt i tu.

Offline Matošo

• KostkyLEGA.cz
  • Trade Count: (49)
  • furťák
    • KostkyLEGA.cz
« Odpověď #55 kdy: 22.12.2011, 14:24:43 »

Silné sebezapření opravdu ne, naopak ve mě tvoje reakce, která je plná nepochopení vyvolala silné, ale opravu silné pobavení.
Já nemám ani v nejmenším pocit, že bych snad říkal, že TLC udělalo chybu s vydáváním licencovaných setů HP a TS3, tzn. že by to z pohledu TLC byla pitomost... Jen jsem napsal, že pitomost je téma HP a TS3 (ne, opravdu se mi to nelíbí). Ostatně já tyto pitominky taky ve svém obchodě poměrně úspěšně prodávám...
No ale což, stane se...  ;D

Tiež si myslím, že je otázna predajnosť LOTR... u AFOLov to bude trhať rekordy, ale čo to povie 12-ročným deckám, čo v čase LOTR filmov boli bábätká?

Filmy jako je trilogie LOTR jsou natolik fenomenální, že diskuse o tom, co na to budou říkat děti, které v době jejich uvedení do kin nevěděly co je to Gandalf, je zbytečná - proč ? to protože už to taky viděly alespoň 3x... Navíc mám pocit, že filmy mají jít do kin znovu ve 3D...

ja inak LOTR filmy velmi nemusím, nevydržal som odkukať ani prvý diel, na môj vkus je to príliš fantazijné, mimo reality a prehnané...

to kyselo je moc kyselý, ten bramborák je moc bramborovej a ten fantasy film je mc fantazijný... :D :D

PS: Battlepacky zrovna u toho tématu budou naprostou nutností ! Ty TLC určitě nevynechá.

Offline tuvok07

• mazák
« Odpověď #56 kdy: 22.12.2011, 19:56:15 »
Jsou ty obrázky k dispozici jinde?

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #57 kdy: 09.01.2012, 14:44:39 »
Napadla mě jedna věc - lidé (+ elfové), trpaslíci i hobiti jsou různě vysocí a hobiti jsou nejmenší. Ale pochybuju, že LEGO bude vyvíjet nová torza a pidinožičky pro hobity, takže počítám, že budou zřejmě stejně velcí, jako trpaslíci, kteří se v LEGU už objevili. Jinak neumístit do "Útoku na Větrov" všechny 4 figy hobitů považuji za fail.

Offline Ovechkin

• bažant
  • **
« Odpověď #58 kdy: 11.01.2012, 10:54:14 »
Myslite, ze spravia aj Saurona? Obavam sa ze nie kedze jediny set, kde by ho mohli dat je ta prva velka bitva z LOTR 1 uplne na zaciatku a neverim ze taky set bude  :-\

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #59 kdy: 11.01.2012, 11:45:09 »
No mohli by ho udělat, Hagrid by se mohl jít klouzat.  ;D Ale nepovažuju to za pravděpodobné (i když zájem by podle mě byl, ať už od AFOLů, LOTRfans nebo jen fanoušků filmového zpracování). Na nějaký set se Sauronem to netipuju, jedině že by vydali čistě exkluzivní minifig při nějaké příležitosti, ale i tak nevim nevim.