(Vlastní) Žlté Srdce

Založil Justin, 11.09.2011, 19:36:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Justin

Žlté Srdce je artefakt opradený legendami. Pátralo po ňom mnoho hrdinov, nik však nedosiahol svoj cieľ. Na výpravu sa vydáva nová skupina, ktorá skúsi svoje šťastie.

Dnes sa zoznámime s prvým dobrodruhom.

Barbar Garik so Severných plání, nebojácny bojovník, krutý a neľútostný k nepriateľom.

Percival

Custom vojáci jsou prostě boží!  :D Moc se mi to líbí, jednoduché ale hezké zdi a různobarevné dlaždice...

Samotný barbar je zdařile provedený, jediné co bych vytknul je bárbína... >:D

mizdas

Chci Ti to pochválit, vypadá to, že si ačínáš zvykat na castle, a budeš v tom pokračovat, přibyde další člen k našim hradařům, to je dobře, jinak na MOCu se mi líbí hodně zpracování figurek i celý nápad.  :)

PS: Kdy zhruba dokončíš MOC do CBC?  >:D

Justin

 :)

Ďakujem za pochvaly. Celý nápad so sériou MOCov vznikol včera, keď som začal triediť lego a už sa mi s tým nechcelo babrať, tak som staval. Najviac ma baví tweakovať minifigov, na väčšine originál figov často vidieť prvky, ktoré sa tam nehodia. Super je, že Lego začalo vydávať zberateľské série figov a množí sa aj počet doplnkov k nim.

to Percival: Barbína musí byť barbínová, inak to nejde  ;D
Inak dcére bolo divné, keď som jej povedal, že barbar za záchranu princezny nedostane pól kráľovstva ale iba truhlu zlata.

J.

Moc do CBC je prakticky hotový, ešte čakám na poslednú várku kociek z BL, nech je to presne podľa mojich predstáv.

FilipS

Nemam rád násilí v legu, takže se mi to kategoricky nelíbí, ale když se pokusím přes to přenést, tak zpracování je dobré.

Ivansliz

Tak musím uznat, že je to boží dílko. Takový komiks bez bublin a přesto všichni chápou příběh. Zdá se, že tu máme dobrého aktivního chlapíka, který umí máknout. >:D ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

Komiks jednoznačne len pre silné povahy.  :)
Barbar Conan je oproti tvojmu barbarovi maličký skautík.

jvucka

Ten barbar je naprosto boží!  :D
P.S. Na obrázku 4 vpravo dole jsem si myslel, že místo odemykání panny se jde barbar napít lahodného moku ...  ;D ;D ;D

mizdas

Nemůžu si pomoct  ;D, ale musim se na to neustále koukat, asi mě zaujalo to zpracování, a už se těšim na další komiks  :-X.

Justin

Ďakujem za pozitívne prijatie barbara  :)
pôvodne som chcel všetkých hrdinov predstaviť vo forme vinet,
ale podaril sa mi nakoniec z toho komiks. Mal aj alternatívny koniec:
barbar kašle na princeznú a zdrhá s truhlicou, ktorá je na fotkách celkom vpravo  >:D

skúsim aj ostatných hrdinov spracovať ako komiks, uvidíme ako to vydá  ;)
len to bude trvať trochu dlhšie.

Citace od: Diidy kdy 11.09.2011, 21:54:49
Nemam rád násilí v legu, takže se mi to kategoricky nelíbí, ale když se pokusím přes to přenést, tak zpracování je dobré.

Sa mi to podarilo urobiť trošku brutálnejšie než by to mohlo byť, to je pravda.
Sem tam sa nejaká krvavá scéna ešte mihne, takže mi to ani v budúcnosti nemajte za zlé  ;)
(teda v rámci možností)

Ďakujem

Justin
 

mizdas

S tim ukončením příběhů jsi mě dostal  ;D , jenomže na fotkách to tak neni  ;) :P.

Percival

Citace od: mizdas kdy 12.09.2011, 19:37:17
...jenomže na fotkách to tak neni ...

Co by jsi čekal, barbarův kamarád to vyfotil, došla paměť ale on fotil dál.... >:D

Měch

#12
Násilí k Legu neodmyslitelně patří (rytíři, piráti, vikingové, skřeti...) jak může dosvědčit 9 z 10 dotazovaných dětí.
Komiks se mi moc líbí, ty červené bricky jako krev mi připomněli tohle. Už se těším na ostatní hrdiny příběhu a doufám že budou aspoň z poloviny tak šílení jako Garik.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Justin

Dnes bola zahájená stavba ďalšieho diela, v ktorom bude predstavený
druhý hrdina v poradí:

legendárny lukostrelec a špión  Šampus O'Neill *

J.

*výslovnosť Ó'NíL  ;D

Ivansliz

Citace od: Justin kdy 27.09.2011, 01:04:38
Dnes bola zahájená stavba ďalšieho diela, v ktorom bude predstavený
druhý hrdina v poradí:

legendárny lukostrelec a špión  Šampus O'Neill *

J.

*výslovnosť Ó'NíL  ;D


Už se nemůžeme dočkat.  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

otaznik

Citace od: Justin kdy 12.09.2011, 19:28:09
Ďakujem za pozitívne prijatie barbara  :)
pôvodne som chcel všetkých hrdinov predstaviť vo forme vinet,
ale podaril sa mi nakoniec z toho komiks. Mal aj alternatívny koniec:
barbar kašle na princeznú a zdrhá s truhlicou, ktorá je na fotkách celkom vpravo  >:D
Já jsem tedy čekal ještě jiné zakončení, odměnu barbarovi přímo od zachráněné.  ;)

Ivansliz

Citace od: otaznik kdy 29.09.2011, 16:20:57
Já jsem tedy čekal ještě jiné zakončení, odměnu barbarovi přímo od zachráněné.  ;)

Už tak je to přeci dost "sprosté" s tím násilím na lidech.  ;D Ty bys tomu ještě přidal.  >:D ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Justin

Aspoň by som nemusel kupovať nových minifigov, ale by sa pokrížíli a namnožili.
To potom vznikne nová plastiková genetika.
Torso s brnením + torso policajé =  kukláč v nepriestrelnej veste


;D ;D ;D ;D ;D

Justin

Šampus O'Neill
legendárny lukostrelec a špión.

Šampus je na ďalšej misii v službách jej veličenstva. Nepozorovane sa vkradol do nepriateľského hradu a zmocnil sa vzácneho zvitku. Teraz sa však potvrdilo to, čo už dávno tušil. Vo vlastných radoch sa ukrýva zradca. Šampus na ceste späť vpadol rovno do pripravenej pasce.
Nečakal však, kým pasca sklapne a vrhol sa odhodlane na nepriateľov, ktorí si boli istí svojou prevahou. Troch skolil svojou šabľou, ostatných to zaskočilo natoľko, že mal dostatok času chopiť sa svojho luku. Kto sa pred jeho šípmi neskryl do bezpečia mal to spočítané.

J.

Justin

Začatá stavba tretieho hrdinu do série - čarodejníka  Mortigana.

J.

Ivansliz

No vypadá to opravdu fantasticky. Nejdřív jsem si říkal, že např. podlaha je moc "strakatá", ale když jsem viděl ten znak ptáka (orla?), tak vážně super.  ;) Interiér je opravdu vyhraný.  :)

Také luk je výborně vymyšlený. Je to tvůj vlastní nápad nebo už jsi to viděl i jinde?

Dále vypadá hodně dobře zasažení těch vojáků šípy(=anténkami). Akorát Diidy to tu nebude mít rád.  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

FilipS

Citace od: Ivansliz kdy 20.10.2011, 22:00:03
Akorát Diidy to tu nebude mít rád.  ;D
Já to nějak skousnu. ;D Tohle už vypadá mnohem líp. Jen bych na ten stůl přidal nějakou hostinu.

Justin

Luk je prevzatý od Siercona and Corala

http://www.brikwars.com/forums/viewtopic.php?t=7300

Znak orla mal byť pôvodne kompletný podľa štítu z Black Monarch Castlu,
ale kôli malej ploche podlahy sa nemestil celý, vydalo iba na hlavu draka.

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=3846px10

S hostinou by to bolo naozaj pestrejšie, prípadne aj s v panike utekajúcimi civilistami.

Ďakujem za nápady, využijem niekedy nabudúce.

J.