4191 Pirates of the Caribbean- The Captain´s Cabin (Kajuta kapitána)

Založil FilipS, 17.04.2011, 15:57:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Rok vydání: 2011
Cena: 399,-
Dostupnost: Zatím jen v Bambuli

Dojmy před koupí:
Setík jsem koupil dnes  Bambuli na Chodově. Z celé řady PotC byl pro mě jako jediný jasná volba.

Balení:
Podle mého je krabička velmi malá. Uvnitř nalezneme dva neočíslované sáčky s kostkami, instrukce zabalené s kartonem a extra zabalený glóbus. 

Stavba:
Mně stavba trvala dvacet min ut a to sem si jí vychutnával.  ;D Vše se dá stihnout za 10 minut.

Hratelnost: No sice zatím můžeme jen hádat jakou scénu z filmu set znázorňuje. Nic méně díky třem nádherným po zuby ozbrojeným figurkám můžou děti bojovat do álelůja.  ;D
Závěr:
Tenhle set se hodí pro fandy do poličky, na díly a i dětem na hraní.
Hodnocení: 9/10









Řešilo se tu jestli se do pochvy vejde tento typ meče. Ano, vejde.

Porovnání Dark flash hlavičky a nové hlavy s mě neznámou barvou.

Extra díly.

Petronel

No paráda! Díky za recenzi, globus je skvělej  :D A ještě dotaz:
ty lahvinky v poličce - v těch je opravdu nějak ta lodička? Je to potisk nebo jak je to řešeno?

FilipS

Citace od: Petronel kdy 17.04.2011, 22:42:09
A ještě dotaz:
ty lahvinky v poličce - v těch je opravdu nějak ta lodička? Je to potisk nebo jak je to řešeno?
Je to potisk.

Kiko97

Asi si ho tiež kúpim. je tam veľa dobrý dielov a tie fľašky=láhve sa zídu na nejakú vinetu alebo diorámu.  :)

Johnysed

Oni tam dali navíc jeden kompas a meč, fíha myslím že se Lego začíná obracet na světlou stránku síly.  ;D

RalinCavira

Kompas a šavle navíc jsou i u ostatních setů ;) krabice jsou menší - paráda, teď ještě tak návrat innertrayů :)Tento setík je podle mě hodně povedený, zatím mě mile překvapuje celá série, jen tak dál!
Nejsem cvok, jsem AFOL :)