(Cizí) lego testament

Založil woody, 26.01.2005, 14:48:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

woody


zakm

Minule som v jednom časopise listoval a  čo tam nevidim....obrazok lego testament ,posledna večera.
K tomu bol text ,že danska firma lego propaguje lego takymto sposobom a že už sa čaka že kedy sa zase proti tomuto niekto vzburi....
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Jindroush

Což je blábol, protože Reverend to dělá z vlastního 'vnuknutí'.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Hlavně to začal dělat mnohem dřív, než začaly ty "tlaky" ohledně karikatur Proroka. ;)

rdk

No na lugnetu už mu někdo vyčítal, že znevažuje ježíše... 8)

LOL

Raistlin M

Citace od: rdk kdy 04.03.2006, 20:38:18
No na lugnetu už mu někdo vyčítal, že znevažuje ježíše... 8)

LOL

Dotyčný asi netušil, že se jedná o vcelku přesná vyobrazení z Bible. ;)

rdk

Citace od: Raistlin M kdy 04.03.2006, 20:42:43
Dotyčný asi netušil, že se jedná o vcelku přesná vyobrazení z Bible. ;)

Nejsem schopen posoudit, já tu pohádkovou knížku nečet... 8) ;D

Raistlin M

Citace od: rdk kdy 04.03.2006, 20:43:43
Citace od: Raistlin M kdy 04.03.2006, 20:42:43
Dotyčný asi netušil, že se jedná o vcelku přesná vyobrazení z Bible. ;)

Nejsem schopen posoudit, já tu pohádkovou knížku nečet... 8) ;D

Možná by Ti to neuškodilo. Nechybí tam akční scény, ani Happy Endy. (Starý zákon je samej krvák  ;D)

rdk

Citace od: Raistlin M kdy 04.03.2006, 20:46:21
Možná by Ti to neuškodilo. Nechybí tam akční scény, ani Happy Endy. (Starý zákon je samej krvák  ;D)

Děkuji, ale nemám zájem. 8)

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Llevelyn

No moje bible v Matouši 21:33 říká " Poslyšte jiné podobenství..." a pak následuje příběh.  ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Stačí otevřít Bibli. Máš tam kde a jak to najít (Matouš 21:33). Tam se přesvědčíš.

Odpověď: Ano. ;)

J_BOB

moja predstava o biblii bola takato: ako ked farar cita tie knizky a povie.....z pisma neviem akeho ?apostolia? (sorry, to uz bolo ale hodne davno, co som bol ja naposledy v kostole)  neviem koho.....a kopa nezrozumitelneho kecu? tam su fakt aj krvaky? teda... ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Jak jsem již psal rdk-mu. Starý zákon je samej krvák. Taky nějaká ta bitvička se tam najde. Ono vlastně obecné povědomí o Bibli je vcelku velké, ale naprosto mylné. Všichni vědí, že je to prý "blábol", ale nikdo to nečetl. ;D ;D ;D

rdk

No, už bych to moc nerozebíral, nebo bysme mohli upadnout i do ideologické debaty a to bysme nechtěli, antož bychom byli off-topic. ;D 8)

Raistlin M

Tak....proč by na toto téma nemohl být off-topic, že? Jen by to asi vůbec nemělo cenu. A problém by spíš byl, že by tato ideologická debata mohla být pro někoho i důvodem k pokusu o rozpoutání flame a to bychom teprve asi nechtěli nikdo. 8)
Koho to zajímá, ten si tu Bibli otevře a koho ne, tak ať se nenechá rušit v prohlížení pěkných lego-výtvorů. :)

muzzo

Pro všechny co nemají možnost přečíst si týdeník květy 9/2006. Já se jen ptám co to znamená svoboda slova? Právo lhát? ???


Jindroush

#17
Sem jim napsal, ať řeknou, z jakých 'agenturních' zpráv čerpali  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Mě by zajímal význam spojení "Křesťanští hierarchové". To je něco jako "pásy od stodvacítky".  ;D
Tedy jestli nečeká, že se mu k tomu ozve Bůh.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

TomG

A to sem si myslel, ze okurkova sezona je nekdy v lete. Zda se, ze v nekterych vydavatelstvich je to po cely rok.
Only the best can survive.

myth

Aj v jednosm slovenskom bulvárnom týždenníku (už si nepamätám v ktorom) bol tento MOC prezentovaný ako nová oficiálna Lego séria.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Tak jsem si psal s pánem, vypadlo z něj, že je to celý převzatá agenturní zpráva z Profimedia.cz

Prásknul jsem to LEGO, ať se Profimedia trošku opotí.  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 10.03.2006, 14:24:46
Tak jsem si psal s pánem, vypadlo z něj, že je to celý převzatá agenturní zpráva z Profimedia.cz

Prásknul jsem to LEGO, ať se Profimedia trošku opotí.  >:D
Doufám, že nás budeš informovat, kdyby v této "kauze" bylo něco nového. Dost by mě to zajímalo.

Colonel32


Cavelon

Aj ja som narazil (presnejšie povedané moja manželka) v slovenskom plátku Nový čas pre ženy (č. 7/2006, str. 4) na toto:

myth

Citace od: Cavelon kdy 10.03.2006, 17:10:12
Aj ja som narazil (presnejšie povedané moja manželka) v slovenskom plátku Nový čas pre ženy (č. 7/2006, str. 4) na toto:

Presne toto som mal na mysli keď som hovoril o publikácii na Slovensku.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

zakm

#26
Ten salome s odťatou hlavou Jana krstitela to je blbost to je Mojžiš ako ked sa ho jeho matka pokušala ukriť ....A tak ho pustila po rieke . Potom ho našla kralovna a atd ...
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Micho

Tak toto je fakt krásny príklad ako vznikajú dezinformácie. Môžem citovať zo slovenského vydania na konci odstavca: "Trochu silná káva, nie?" Ale z nášho pohľadu Lego prívržencov ...  :(

Cavelon

Citace od: Micho kdy 10.03.2006, 19:43:15
"Trochu silná káva, nie?" Ale z nášho pohľadu Lego prívržencov ...  :(

To je klasická úroveň "redaktorov" všelijakých plátkov. Ide o prachy - vymýšľajú blbosti, zverejňujú neoverené alebo vymyslené "senzácie", len aby sa ten ich plátok dobre predával a im to sypalo. Byť TLC, tak ich zažalujem, nech skrachujú. >:D Raz napíšu, že vedci dokázali, že platí A, druhýkrát, že iní vedci zase prišli na to, že platí A negované... >:( A pritom sa nikdy neuvádza odborný zdroj takýchto "informácií". ::) Zdrojom je väčšinou ich agentúra JPP. :P Z tohto dôvodu ja toto už dávno nepodporujem a za ušetrené prašulky si radšej kupujem odborné časopisy a knihy a samozrejme tie malé plastové srandičky. ;D

zakm

Napriklad časopis tyžden namiesto noveho času ;D aj ja to tak mam...
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...