(Vlastní) Hrad Blackstein

Založil BlackDemon, 09.08.2010, 19:31:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

BlackDemon

Rád bych vám ukázal můj nejnovější hrad.Nejdřív se chci omluvit za špatnou kvalitu fotek a amatérské ořezání ale co se týče focení tak v tom nejsem zrovna moc dobrej.Na hradě je donjon kterej sem udělal s bosáží na bosáž sem použil tan bricky.Dál je tam menší palác který je přilehlý k donjonu a skrz něj se taky do donjonu vchází.Když sem se blížil ke konci stavby(dokončoval hradby) tak mi došly bricky v šedé barvě (jak v nové tak i v staré) tak sem jí zatím nahradil brick logama v old brown.Okolí hradu(terén) taky není dodělaný z nedostatku zelených dílů.No a tak vás prosím o všelijakou kritiku apod.  ;D
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Steve23

super  :) je to o hodně lepší než moje stavby které jsou z nedostatku šedé malý a bezvýznamný   >:D

linhi

Já bych osobně trochu přesadil tu palisádu na hradbách,takhle je to divné,brána vypadá dobře,ještě mě tluče do očí bosáž z tan kostek. Trochu polaď to focení,je to nešvar celého fóra,focení telefonem není dobré...
Jinak určitě pokračuj v práci.

BlackDemon

Citace od: linhi kdy 09.08.2010, 22:27:35
Já bych osobně trochu přesadil tu palisádu na hradbách,takhle je to divné,brána vypadá dobře,ještě mě tluče do očí bosáž z tan kostek. Trochu polaď to focení,je to nešvar celého fóra,focení telefonem není dobré...
Jinak určitě pokračuj v práci.
Palisáda na hradbách bude odstraněna až seženu další šedý bricky teď už žádný nemám.Bosáž z tan kostek se mi docela líbí ale časem až budu mít víc dark gray bricků(teď jich mám kolem 20) budu dělat bosáž z nich.K tomu focení mám teď rozbitej foťák takže mi nic jiného než focení mobilem nezbývá.
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Siegnord

  Dej tam nějaký figy, koně, vlaječky, stromy, ...

BlackDemon

Citace od: Siegnord kdy 10.08.2010, 21:03:34
  Dej tam nějaký figy, koně, vlaječky, stromy, ...
To všechno až bude opravenej foťák,jinak jako obyvatele hradu zvolím svoje customy ale nejdřív jim přelepit torsa,štíty apod. :D
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Věšák

Tvůj hrad se mi líbí...jen, jak psal Siegnord, je trochu prázdný...těším se na nové fotky :)

BlackDemon

No jelikož zatim nemužu nafotit lepší fotky tak sem dám aspon pár mých custom stickerů pro armádku který bude patřit tento hrad.A tím bych chtěl požádat i ostatní co maj s timhle zkušenosti, aby mi řekly svůj názor na to a popř. nějak poradily :).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Ulrich14

Torso nevypadá špatně, ale erb je úplný heraldický nesmysl. Zajdi si do knihovny, půjč si nějakou knihu o heraldice, a pak zkus vytvořit nějaký lepší erb.

linhi

Torso je dle mého že :-) tedy podle custom torsa z Kanady.....

BlackDemon

Citace od: linhi kdy 10.08.2010, 23:44:06
Torso je dle mého že :-) tedy podle custom torsa z Kanady.....
No tvoje armáda a i hrady sou pro mě kolikrát inspirací takže ano ;D.Jinak ješte přikládám pár stickerů co sem zkoušel udělat podle reálných erbu ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Hardegon

#11
Citace od: BlackDemon kdy 10.08.2010, 23:46:54
Jinak ješte přikládám pár stickerů co sem zkoušel udělat podle reálných erbu ;).

Spíše bych si hrál jen s dělením štítu na barevná pole.

Aki

#12

První erb je přirozeně hrozný, to tady již zaznělo. Z těch ostatních je výborný ten Odřivous, ale zase se ti nehodí k barevné kombinaci samolepek trupů.

První trup by byl ucházející, kdyby tam ovšem neměl ten šíleně miniarituzovaný erbík. Na druhý se nedá říct nic. Ten je již dávno časem ověřený.

Stavbu bych určitě nenazval hradem. Ba ani hrádkem ne. Je to vcelku ucházející tvrzička, ba skoro tvrz (abych parafrázoval klasika).
Přimlouval bych se nejen za kvalitnější fotky (ty dovedu pochopit - také nejsem žádný umělecký fotograf), ale hlavně za obrázky stavby z různých úhlů. Několikrát ten stejný pohled představu nerozšíří.

BlackDemon

#13

to Aki:Zkusím teda to první torso předělat ;)
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Rhox

Já bych začal tím,že bych nedělal štíty a torza v malování...

BlackDemon

#15
Citace od: Rhox kdy 11.08.2010, 09:49:53
Já bych začal tím,že bych nedělal štíty a torza v malování...
Můžeš teda poradit nákej program?

Edit:Tak sem už upravil jedno torso co vy na to teď? ;D
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

FilipS

Citace od: BlackDemon kdy 11.08.2010, 09:51:16
Můžeš teda poradit nákej program?
Třeba Gimp je to jako photoshop, ale zdarma.

BlackDemon

Citace od: Diidy kdy 11.08.2010, 10:26:42
Citace od: BlackDemon kdy 11.08.2010, 09:51:16
Můžeš teda poradit nákej program?
Třeba Gimp je to jako photoshop, ale zdarma.
Ten sem použil na nové torso o příspěvek výš... >:D
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Steve23

jeden "pán" dělá super stickery, myslím je na tomto http://www.saber-scorpion.com/lego/ linku, používá myslím nějakej Corel nebo co a má tam i tu filozofii lega podle něho 8) mohl by ses poučit
(vím, kecám jak pomatenec)