Lego město

Založil rasik8, 14.01.2005, 20:53:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rasik8

To je moje Lego město
Moje Brickshelf galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Legac
Trains,trains,trains,...,ale jen 9v  http://mafiapage.wz.cz - stránky o MAFII - hře na PC

Aki

#1
A toto je moje město!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Colonel32

toto je jedno male, rozmazane mesto ;-)))

Colonel32

Moje mesto: Rikejte mi POLICE COLLECTOR!

Colonel32

nebo radsi AIRPLANE COLLECTOR?

Colonel32

Uz vim!... Auticka collector!

Micho

To mi pripomína utek pred drtivým dopadem (film)  ;D >:D

chadzi

hm slusnej investment  ;) a co hrady a pirati - taky nebo jen mesto a vlaky??

Colonel32

nejsou... nejaci pirati byli, ale ty jsem prodal, a hrady nebyly zadne

Mates

Colonel32: Slušný výkon, už se těším, až se přestěhuju a budu moci vše postavit a pak vyfotit. Sice to nebude taková slušná sbírečka, jako máš ty, ale snad to doženu krásným aranžmá...  ;D

peter

No, já se o tomto víkendu (12. - 13.3.05) pustím do stavby mého malého městečka, abych též přispěl do tohoto tématu. 8)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

Citace od: peter kdy 10.03.2005, 13:47:56
No, já se o tomto víkendu (12. - 13.3.05) pustím do stavby mého malého městečka, abych téľ přispěl do tohoto tématu. 8)
U tebe se taky těším na výsledek, evidentně budeš mít slušnou zásobu stavebnic a kostiček, takže to bude jistě žůůůžo!  ;)
Alespoň naberu další inspiraci...  ;D

peter

#12
Tak jsem tady s prvními obrázky toho svého městečka. Základ tvoří všechny mé sety, které mají něco společného s městem. Ze zbylých dílků bych chtěl ještě postavit nějaký přístav, železniční stanici, nějaký dům a garáže. Avšak to až zase budu mít trošku víc času, např. o velikonocích ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

vydim tam par docela hezkych setu... hlavne je uplne nadhernej ten vetrnej mlyn.. ten mam taky, bylo to moje uplne prvni lego

chadzi

muj pokus o mesto - bohuzel nemam moc domu a staveb, tak tam jsou jen nektery z HP. Mesto potrebuje uklid, zatim je to tam jen tak nahazeny...


chadzi

...

chadzi

...

peter

No zajímavé, ale je fakt, že v tom tvém městě je pěknej bordel :-\ Korupce, vraždy, prostituce, loupeže, všichni si jezdí jak chtěj atd. ;D

Ono ale není divu. Když se pořádně člověk zadívá, tak policie se hledá jen velmi těžko. Jinak dobrý to byl vtip, ale faktem je, že to chce trošku srovnat >:D

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

koukam, ze ty uz jsi tim monorailem tak posedlej, ze uz se ho pokousis udelat i z bi-railu ;-)

peter

Tak jsem své město rozšířil z prvních zbylých dílků o malý nákladní přístav, který je s městem propojen mostem :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

chadzi

na srovnani jeste nebyl cas ... :D a hlavne neni nejak misto na rozsireni, uz tak to zabira dost mista...

chadzi

uklid probehl, ale budov a mista furt malo... Letiste by se taky hodilo...

chadzi

...

chadzi

...

Mates

Citace od: peter kdy 20.03.2005, 09:35:06
No zajímavé, ale je fakt, ľe v tom tvém městě je pěknej bordel :-\ Korupce, vraľdy, prostituce, loupeľe, vąichni si jezdí jak chtěj atd. ;D

Ono ale není divu. Kdyľ se pořádně člověk zadívá, tak policie se hledá jen velmi těľko. Jinak dobrý to byl vtip, ale faktem je, ľe to chce troąku srovnat >:D

Už se mi podařilo najít jednoho motorizovaného policistu na motorce!!  ;D Zřejmě toho má moc a nestíhá...  >:D

chadzi: Mě se to moc líbí, hlavně ten monorail se v tom krásně vyjímá...  :D ;D S počtem budou mám problém i já, tak se snad něco do budoucna podaří sehnat...  ;D

muzzo

Škoda jen, že nevedou žádné koleje k těm Tvým historickým památkám :). Možná, že by to město vypadalo ještě lépe s krásným hradem uprostřed. :o

GNOSIS

Moooc pěkné to kluci máte. ;) Možná se ktomu taky někdy dohrabu (cca x let), ale mám takový dotaz: Jakto všechno skladujete? Myslín v nepostaveném stavu? Máte to v krabicích od setů nebo vše dohromady? Já jsem zelenáč mám jen pár malých krabiček a nedovedu si představit že budu mít cca 40 krabiček každou jinou a pořát to skládat a rozdělávat do krabiček mě přijde ztráta času. Já mám představu že si všecho hodím do kýblíků (zatim mám 4) a ztěch budu všechno stavit. Problém je jak se v tom budu přehrabovat a něco hledat, to mě poraďte. ;)

peter

Citace od: GNOSIS kdy 25.03.2005, 12:43:19
Jakto všechno skladujete?

No na to už tu je celkem rozsáhlá diskuze Kam s tím?, ale jinak já to mám roztříděné v kufrech a dalších krabičkách podle druhů a barev. Více se dozvíš v té diskuzi ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

ja mam postavena auta, letadla a vlaky, a zbytek je roztrizenej, aby se ty budovy daly postavit co nejrychlejc, az jednou dojde na stavbu kompletniho mesta

Micho

#29
Tymto chcem vyjadriť vďaku Colonelovi za spoluprácu pri získaní niektorých Logo setov z nemeckého eBay (hlavne Trains). Spolupráca bola rýchla, presná a priniesla výsledky, ktoré možno vidieť aj v tomto malom testovacom Trains meste.

Budov je síce zatiaľ málo, jedna z centrálnych dominant je malý kostolík. Dlhý metroliner je veľmi peknou súpravou. Kľudne sa vyrovná SantaFe súprave. Nákladne vagóny, ktoré pribudli boli vďačným doplnkom pre detvákov, hlavne tie na prepravu autičiek ...

Niekedy v budúcnosti, keď bude zlé počasie alebo sa nám proste bude chcieť stavať, pokusíme sa doplniť nejaké tie budovy ... Schovaná policajná stanica tiež čaká na svoj deň D, aj keď toto je tiché a kľudné mestečko ...