KTERÉ RYTÍŘE MÁTE NEJRADĚJI ? - ANKETA

Založil muzzo, 14.11.2005, 13:37:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Kteří rytíři jsou vaši nejoblíbenější?

- Castle Figures   (figi prvního hradu)
- Crusaders (Lví rytíři)
-  Black Falcon (Orlí rytíři)
-  Black Knights (Černí rytíři)
- Forestmen (Lesní lidé)
- Wolfpack (Vlčí lidé)
- Dragon Lords (Dračí rytíři)
- Royal Knights (Královští rytíři)
- Black Bulls Knights ( rytíři býci )
- Leos Knights ( rytíři krále Lea )

Gibur

Taky u mě patří mei nejoblíbenější Nový Castly.Nejmín se mi líbí KKII.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Legomaniak007

#31
No já se přidávám k menšině která říka že KKII není debakl, já je sbírám jen pro syna a mně se zdají docela pěkný,jen mi vadí že král Matyáš nemá armádu  >:(
Křižáci:království kostičkové :D

ghost963


Colonel32

Citace od: ghost963 kdy 23.07.2009, 12:34:08
Zapomněl si na crownies.

Na nikoho jsem nezapoměl.

Kdybyses byl býval pořádně podíval, tak bys zjistil 2 věci, a to: a) že anketu jsem nedělal já ale někdo jiný, b) že jí dělal v roce 2005, kdy crownies ještě nebyli.

Aki

Citace od: Colonel32 kdy 23.07.2009, 12:41:15
Citace od: ghost963 kdy 23.07.2009, 12:34:08
Zapomněl si na crownies.
Na nikoho jsem nezapoměl. ....
Kdybyses byl býval pořádně podíval, tak bys zjistil 2 věci, a to: a) že anketu jsem nedělal já ale někdo jiný...

Ta připomínka byla určená pro C32? Nikde jsem se to nedočetl. Možná by stálo za to se nad tím zamyslet a pak reagovat buď pouze bodem B, nebo ještě lépe, vzít připomínku v potaz a anketu doplňit. Jako moderátor k tomu má C32 určitě práva, ať už vytvořil anketu kdokoliv a kdykoliv. ;)

Colonel32

Citace od: Aki kdy 24.07.2009, 11:30:16
Ta připomínka byla určená pro C32? Nikde jsem se to nedočetl. Možná by stálo za to se nad tím zamyslet a pak reagovat buď pouze bodem B, nebo ještě lépe, vzít připomínku v potaz a anketu doplňit. Jako moderátor k tomu má C32 určitě práva, ať už vytvořil anketu kdokoliv a kdykoliv. ;)

Bylo více než pravděpodobné, že ano. Protože přisla v podstatě okamžitě po odeslání mého příspěvku, který jsem již mezitím kvůli neaktuálnosti smazal. (Navíc příspěvek psal člověk, se kterým už mám zkušenosti, že dozadu nečte)

S anketou je ale zásadní problém, a to že aktuálně je v ní 177 hlasů. Pokud anketu změním, tak se buď vynuluje, nebo nebude odpovídat, a lidi v ní zase nebudou hlasovat, viz.

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=21216.0

přestože denně se na kostky přihlásí 150 lidí, tak za půl roku se v anketě objevilo jen 99 hlasů, a neříkejte mi, že na fóru jexistuje jen jediný člověk, který by nebyl schopný vybrat si, co se mu nejvíce líbí, kór když má 9 možností...

Takže nějaký radikální řez ohledně štítů budu s radostí odkládat, dokud to půjde.

Steve23

Já mám nejraději Crownies a jejich spolubojovníky a nepřátele ;D

PepeSekcov

Dobrý deň!

mne sa páčia BlackFalcon;
nemám od nich stavebnicu.

V budúcnosti plánujem nakúpiť ich sériu.

Pepe
"PepeSekcov@azet.sk"

Villa Legina

Ja len toľko, že dobre by bolo opraviť si drobnú chybičku v ankete. Black Falcons nie sú orlí rytieri. Orol je Eagle. Falcon je sokol  ;)

Colonel32

Citace od: leggina kdy 24.09.2010, 15:47:33
Ja len toľko, že dobre by bolo opraviť si drobnú chybičku v ankete. Black Falcons nie sú orlí rytieri. Orol je Eagle. Falcon je sokol  ;)

Chyba je v anglickém názvu "falcons" připojeného k heraldickému znaku orla, ne v překladu.

Villa Legina

#40
Citace od: Colonel32 kdy 24.09.2010, 17:16:05
Citace od: leggina kdy 24.09.2010, 15:47:33
Ja len toľko, že dobre by bolo opraviť si drobnú chybičku v ankete. Black Falcons nie sú orlí rytieri. Orol je Eagle. Falcon je sokol  ;)

Chyba je v anglickém názvu "falcons" připojeného k heraldickému znaku orla, ne v překladu.

Tak to je potom dobrá schizofrénia  ;D Ja anatomické rozdiely na tomto heraldickom znaku rozoznať neviem a pokiaĺ môžem porovnať reálne heraldické znaky v ktorých sú orly či sokoli tiež markantné rozdiely ako laik nevidím, nie som ornitológ, ale pre mňa to boli vždy čierni sokoli - Black Falcons  ;)

tuvok07

Nejnovější rytíři jsou taky docela dobrý :) Po pravdě se mi líbí všichni tak zhruba stejně - snad jen Vladek atp. jsou hrozný.

Colonel32

Citace od: tuvok07 kdy 25.09.2010, 00:53:05
...snad jen Vladek atp. jsou hrozný.

Vladek byl docela dobrej - horší byli ti lentilkoví rytíři  >:D

tuvok07

To jo :D Ty noví a crownies jsou aspoň solidní návrat k pořádnému rytířstvu :)

BlackDemon

Citace od: tuvok07 kdy 25.09.2010, 01:00:25
To jo :D Ty noví a crownies jsou aspoň solidní návrat k pořádnému rytířstvu :)
Nevim jak tobě ale mně se furt něco na těch nových nezdá a myslim že ti starý(forestman,black falcon,crusaders) sou stále nej.(přikládám foto kvůli čemu si to myslim..).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Pejnek

Nevim jak tobě ale mně se furt něco na těch nových nezdá a myslim že ti starý(forestman,black falcon,crusaders) sou stále nej.

Přesně tak, 84 - 95 jsou nejlepší Castle roky :)

tuvok07

Ale ti noví jsou pořád lepší než ty lentilky, ne? ;)

Steve23

Pozor!:Lentilky dali základ rytířům jménem Crownies a černé lentilky jsou vlastně jen o kousíček k undeadům 8) .

Colonel32

Citace od: Steve23 kdy 25.09.2010, 10:35:52
Lentilky dali základ rytířům jménem Crownies...

Na to si přišel jak?

tuvok07

:D Spíš bych řekl, že Crownies vzešli z klasiky. Nemrtví, Orkové a Trpaslíci jsou takový fantasy bonus, mimochodem docela povedený.

Steve23

Mistlands tower: ty zlatý slopes a i styl Crownu tam trochu je.
KKIII(2006 myslím) byl nějakej hrad na hranicích a tam byly zrovna zbroje úplně jak od crownies.
I xichty jsou stejný.

Drakyr

Mě se líbí Crusaders,Black Falconi a forestmeni.Mají svoje kouzlo a hlavně byli to nejvydařenější sety  té doby,aspoň podle mě.

Mizu

#52
CitaceNevim jak tobě ale mně se furt něco na těch nových nezdá a myslim že ti starý(forestman,black falcon,crusaders) sou stále nej.(přikládám foto kvůli čemu si to myslim..).

s tymto absolutne suhlasim... v tej dobe som na tento obrazok tuzobne pozeral niekolko krat za den... ach jo... kde su tie casy? :-\

Mizu

#53
Citace
Chyba je v anglickém názvu "falcons" připojeného k heraldickému znaku orla, ne v překladu.

v tomto sa Colonel mylis, aj na znaku je podla mna Sokol a nie Orol...

Colonel32

#54
Řekni si Akimu, on ti to vysvětlí...  ::)

Mizu

#55
Citace od: Colonel32 kdy 14.04.2011, 19:14:51
Řekni si Akimu, on ti to vysvětlí...  ::)

Black Falcons = Cierni sokoli (+adekvatny obrazok na stite)
Aky je k tomu este mozny komentar?

Colonel32

Z hlediska heraldiky je to orel a ne sokol.

Mizu

Citace od: Colonel32 kdy 14.04.2011, 20:43:38
Z hlediska heraldiky je to orel a ne sokol.

v tom pripade by si mal napisat na prislusne oddelenie Lega, aby si opravili ediciu Black Falcon na Black Eagle...

tuvok07

Sokol nikdy nebyl heraldickým zvířetem - orel ano.
Říkají si Black Falcon, ale na erbech mají orla.
Stačí?

Mr. Cube

#59
Já jsem s Legem skončil někdy okolo roku 2000, takže jsem si teď narychlo dostudoval ty hrůzy, co se s Castle staly mezitím, kdy LEGO vypadalo jako jeho kýčovitá napodobenina. Já volím Black Falcons, Black Knights a Dragon Lords.