#2. Bratislavský KOSTKY.org pub (ANKETA)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 01.05.2009, 12:34:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z týchto dvoch júnových termínov vám pre stretnutie vyhovuje viac?

13.6.
6 (54.5%)
27.6.
5 (45.5%)

Celkem hlasů: 11

Skyder

Je mi velmi luto ze som nakoniec nemohol prist, kazdopadne som rad ze ste sa zabavali  ;)

Na fotky sa velmi tesiim  8)

PS: Nabuduce to uz vyde..
Skyder

STARHAWK

Nemam moc cas, vikend som mal nabity. Mozno vecer sem hodim aspon tie najpodstatnejsie foto ak sa k tomu dostanem.

Inak bola akcia fajn, ak ked ludi nebolo tak vela. Miesto mi vyhovovalo z hladiska parkovania a dostupnosti. Ceny sa mi zdali normal na skoro centrum BA. Prostredie velmidobre, len som si nemohol zvyknut na tie stoli s jednou nohou v strede, ktore som stale naklanal (este ze som nic nevylial).

5o

Dúfam, že sa vám nestratili fotečky. Už by som si rád pozrel o čo som vlastne prišiel.
Ď.
Preto lebo Lego...

MwK

Takže foto... 8)
Sú to také najlepšie zábery, a mrzí ma že ste museli tak dlho čakať, foťák som zabudol v aute a to bolo mimo mňa... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Ešte hlavné, záverečné foto... 8)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

No, stretnutie zhrniem tak, že bolo vydarené... :D
Samozrejme sa nás mohlo zijisť viac, hlavne ma mrzí že blaváci chýbali, keď to mali tak blízko... :'(
Ale nič iné nemôžem vytknúť, pretože miesto, ceny a aj obsluha boli dobré.
Teda tá pekná brunetka čašníčka bola obzvlášť dobrá. ;D
Tiež sme sa super porozprávali, čoto postavali a poobzerali čo je základ, čiže ja som spokojný...

Už sa teším na trojku po prázdninách. >:D

For STARHAWK:
Skús hodiť aj ty tvoje foto a nezabudni na projekt.
A vlastne tie stoly boli fakt divné, skoro som to tam zbúral... :P

For 5o:
Myslím že si prišiel o dosť... :-\

For All:
Nabudúce Vás tam chcem vidieť viacerých. ;)

PS:
Ja som vedel že zase zabudnem otočiť jednu fotku. ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Ďakujem za fotky. Je mi ľúto, že som nemohol prísť, aj keď som to síce nemal až tak blízko. Bol som v Modre a to je okolo 25 Km do mesta, pred môj dom v petržke rovných 36. Ale aj tak som rád, že ste sa stretli a hlavne dobre zabavili. A dokonca vám asi aj budem závidieť zaujímavú prezentáciu. Vestas je v spoločnosti ľudí a vecí naozaj giga, zábery iba postaveného setu tak nepôsobia. Takže aj ja sa teším na trojku.
Keď sa vám tu tak páčilo, chcete sa stretnúť opäť v Steine, alebo inde? Alebo si dáme anketu?
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Chválospev, už som sa bál, že fotky nebudú. Nejakými fotkami ešte disponuje aj Starhawk, možno motyka vystrelí a pridá niečo nové, napr. fotky vlaku.  ;)
O termíne ďalšieho stretnutia by mala byť anketa, rovnako možno doskutovať o podniku. V zálohe je reštaurácia U Kohútika z Záhorskej Bystrici a Aušpic na petržalskej strane Dunaja. Ako Marek správne podotkol, bola by žiadúca hojnejšia účasť najmä z radov tých, ktorí to majú najbližšie.

Micho

Akcia bola super (čakal som na fotky) vďaka všetkým zúčastneným. Rád som všetkých spoznal osobne. Prostredie bolo v pohode, dobré parkovanie, čo je pre mňa ako šoféra dôležité. V ten deň som urobil nakoniec 800 km (KE-BA-PP) a mal som už večer dosť, ale určite som neľutoval. Rád sa zúčastním, ak to bude možné, aj ďalšej takejto akcie. :D

Stalker, vďaka za skvelú organizáciu.  8)

5o

Ešte mám pár otázok: MwK, asi sa ti podarilo dobre zapatrošiť foťák v aute. Myslím preto, že sa ti jednak neuvaril a ani ti ho nikto neukradol. Kamarát mal v aute dopoly prázdnu 0,5L fľašu s kolou a nejaký smadoš mu ju čmajzol cez piate dvere. Ale v BA je to bežné, aj keď nie úplne normálne.
Ak som to správne pochopil, tak ste viacerí mali foťáky, a dosť dlho tu chýbala dokumentácia.
A ako fanúšik vlakov, nesmiem zabudnúť na prezentovaný model Emeraldu. Ako sa vám páčil? Aj konštrukčne aj vizuálne.
Mrzí ma, že som tam nebol, ale keby som nakoniec prišiel, tak možno na max. 30 min. a to by sa mi potom strašne zle odchádzalo. Nabudúce to hádam vyjde a nebudem sa musieť všetko vypytovať.
Preto lebo Lego...

MwK

For 5o:
No to mi nenapadlo... :-X
Ale vyzerá že funguje ako má, vpodstate auto stále jazdilo, takže hádam nebol vystavený nejakému väčšiemu teplu. :P
A zapatrošený nebol, len som ho zabudol a nemal som k nemu prístup...

A mali sme foťáky asi iba ja a STARHAWK, ale ako obvikle obidvaja sme boli zaneprázdnený, on hneď a ja aj v utorok večer kedy som sa k foťáku dostal...

Inak vlak ma zaujal, bol veľmi pekný aj keď Vestas bol ohromujúcejší...
Najlepšia bola tá čašníčka, keď sa pýtala či je to pre deti a všetci sme boli ticho.
Ešte že som to prerušil a povedal že to by deti nezvládli postaviť a ostaní sa pridali že to je pre starých úchylov ako sme my... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

tak som si nasiel nejaky cas zmensit foto a hoodit ich sem, pravee som v CR na Festivale Fantazie 2009


5o

Citace od: MwK kdy 03.07.2009, 13:52:03
Najlepšia bola tá čašníčka, keď sa pýtala či je to pre deti a všetci sme boli ticho.
Dúfam, že sa na mňa za toto nikto nenahnevá, ale nie všetky slečny, ženy a dámy tomuto nášmu koníčku rozumejú.
Ale zase na druhej strane, čo je lepšie, keď nás nechajú, nech si niečo postavíme, alebo by nám brali zrovna tie najlepšie dieliky?!
Preto lebo Lego...

MasterWindu

No k tomu odchádzaniu 5o, mne sa teda ozaj ťažko odchádzalo, no musel som cca po takých 2hod, čistý čas so všetkými bol asi len 1hod.

Tej čašníčke ste sa mali vyhovoriť na moje 2e /H&T/, a z mojho pohľadu som videl ako zmenila v priebehu 15 min názor a prístup na náš stôl, bo som tam bol 1.st ... aj keď bola veľmi nebezpečná, pre nás zadaných.

Určite na BKP #3 si urobím viac času ak to budú dovolovať okolnosti. Ale ako môžem mať voľný čas, keď si ho nespravím...

Rád som o5 videľ všetkých s 1st. BKP a poznal aj Micha.
Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

Tak sa mi zdá, že ste venovali obsluhe viac pozornosti než je zdravé. Keby sa zúčastnil aj niekto zo školopovinných členov fóra so svojou žiackou knižkou, možno by nebola jediná so štvorkami...  ;D Keď už spomínate tú tetu, bola to ona kto mi rezervoval stôl a požiadavka na rezerváciu pre cca. 8 ľudí v sobotu o 12.00 ju dosť pobavila. Je to také neobvyklé?? Myslíte, že s podobnými problémami sa stretávajú aj pri organizácii Pražskej Kostky Pub hospody??

Oba modely, Vestas aj Emerald Night boli ozaj ťažko prehliadnuteľné. Keď sa však na Vestase pustila vrtuľa, pizzaiolo ku nám obracal hlavu stále častejšie. Musím priznať, že tento model ma tak zaujal, že sa mi o ňom už dva krát snívalo. Nemáte ho niekto na predaj za dobrú cenu??  ;D ;D Akosi sa zabudlo spomenúť, že nejaké modely zmenili majiteľov, nezabudnite si dať hodnotenia.  ;)

Mrzí ma jedno, Michalova účasť mala byť podstatná najmä pre tých, ktorí chcú participovať na výstave v Štiavnici. Z môjho pohľadu 2. BKP čiastočne nesplnil svoj účel. Ak chcete 3. BKP v septembri, IMHO bude mať zmysel pri hojnejšej účasti.

5o

Keď čítam ako ste sa tam mali, nedá mi podotknúť, že ste sa mali aj o čom porozprávať a aj na čo pozerať.
Preto lebo Lego...

MwK

Citace od: Stalker kdy 03.07.2009, 21:30:51
Tak sa mi zdá, že ste venovali obsluhe viac pozornosti než je zdravé. Keby sa zúčastnil aj niekto zo školopovinných členov fóra so svojou žiackou knižkou, možno by nebola jediná so štvorkami...  ;D Keď už spomínate tú tetu, bola to ona kto mi rezervoval stôl a požiadavka na rezerváciu pre cca. 8 ľudí v sobotu o 12.00 ju dosť pobavila. Je to také neobvyklé?? Myslíte, že s podobnými problémami sa stretávajú aj pri organizácii Pražskej Kostky Pub hospody??
Náhodou, ja som stíhal vnímať všetko, aj Vás a aj obsluhu... >:D
Inak ako presne si to myslel to že ju pobavila? Pretože na stretku si nič nespomínal, bol s tým problém? Alebo nevhodný čas? ???
A či sa stretávajú neviem, mohli by sa vyjadriť ak to tu čítajú... :-\

Citace od: Stalker kdy 03.07.2009, 21:30:51Musím priznať, že tento model ma tak zaujal, že sa mi o ňom už dva krát snívalo. Nemáte ho niekto na predaj za dobrú cenu??  ;D ;D
No mne to nedá, musím povedať, mne sa už tiež dvakrát snívalo ale o čašníčke... >:D ;D ;D ;)
Ale nie, modely boli super aj keď mňa asi zaujal viac vlak, pretože už dlhšie sa pohrávam z myšlienkou kúpiť si nejaký ale ako som bol znova presvedčený, nieje nato dobrá doba... :-\



No a základ je že sa teším na trojku a nebude mi vadiť keď sa na počte nič nezmení, pretože aj takto sme splnili účel stretnutia. :)
Samozrejme viac ľudí privítam, ale znova rád prídem aj keď nás bude takto menej. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Micho

Citace od: MwK kdy 05.07.2009, 08:58:54
...
No a základ je že sa teším na trojku a nebude mi vadiť keď sa na počte nič nezmení, pretože aj takto sme splnili účel stretnutia. :)
Samozrejme viac ľudí privítam, ale znova rád prídem aj keď nás bude takto menej. ;)

Tak, tak. Kvalita stretnutia nie je daná počtom ľudí, ale kvalitou komunikácie a tá bola výborná.  8)

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 05.07.2009, 22:19:24
Citace od: MwK kdy 05.07.2009, 08:58:54
...
No a základ je že sa teším na trojku a nebude mi vadiť keď sa na počte nič nezmení, pretože aj takto sme splnili účel stretnutia. :)
Samozrejme viac ľudí privítam, ale znova rád prídem aj keď nás bude takto menej. ;)

Tak, tak. Kvalita stretnutia nie je daná počtom ľudí, ale kvalitou komunikácie a tá bola výborná.  8)
Jasné mešurs, ale prečítajte si môj príspevok ešte raz, 2. BKP mal byť miestom, kde sa malo podrobne hovoriť o výstave s Štiavnici. Nízka účasť mi vadila z tohoto titulu.

5o

A za tých pár minút, čo ste boli spolu, ste sa o výstave nebavili?
Preto lebo Lego...

minnie

cafte kockáči, ja som vravela, že sa vám v STEINE bude páčiť..aj keď mna by asi stvorky,pri vsetkej ucte, nezaujali ;D.
viete, keby ste nechali povodny termn stretnutia, urcite by nas prislo viac,ale menit 20x veci, to omrzi a hlavne,ked nezijete sami a musite dopredu vsetko planovat...
lego bolo pekne, aj ked verim, ze vela ludi to nedokaze pochopit.
pozdravujem!!!!! minnie
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: minnie kdy 06.07.2009, 21:08:33
viete, keby ste nechali povodny termn stretnutia, urcite by nas prislo viac,ale menit 20x veci, to omrzi a hlavne,ked nezijete sami a musite dopredu vsetko planovat...
Asi si už zabudla na toto.


Micho

Citace od: 5o kdy 06.07.2009, 06:05:36
A za tých pár minút, čo ste boli spolu, ste sa o výstave nebavili?

Samozrejme sme sa bavili, niektoré informácie sa priebežne už dostávajú do príslušných tém k výstave - http://www.kostky.org/forum/index.php?board=48.0   8)

Micho

Citace od: minnie kdy 06.07.2009, 21:08:33
...
viete, keby ste nechali povodny termn stretnutia, urcite by nas prislo viac,ale menit 20x veci, to omrzi a hlavne,ked nezijete sami a musite dopredu vsetko planovat...

Ja som bol tiaž príčinou presúvania, život prináša rôzne chvíle. Od narodenia, rôzne oslavy a niekedy na konci príde aj tá s kosou do veľmi blízkej rodiny. Takže sorry.  :(