(vlastní) Neo-Spyrius

Založil Robbed, 23.04.2009, 17:06:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Už nějakou dobu obdivuji výtvory na Neo-ClassicSpace.com. Říkal jsem si, že bych taky mohl zkusit něco postavit. Bohužel (zatím) nemám žádné žluté skla, takže jsem nakonec stavěl v barvách Spyrius.

Galerie na Brickshelfu.

Snad se bude líbit :).


edit: redukce fotek

Shmade

Hodně povedený, krásně ladný tvary.

MwK

Tak môjmu oku tie tvary dokonale ladia! :D
Fakt je to naozaj štýlové a umňa máš znova plný počet! ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hardegon

Skutečně. Tvary i barvy jsou suprové. To se ti vážně povedlo.  :-*

Vzor jsi si vybral velmi dobrý. Obdiv vám oběma.  :o

Robbed

Děkuji :D, jsem rád že zaujala.

Hardegon: jenom pro upřesnění - na té stránce prezentuje své výtvory více lidí. A všichni staví v duchu classic space.

Togaran

Pěkné pěkné :) ale jak se teď mám cítit já, Spyriusák :-D

Mě se nejvíc líbí zakončení motorů a hadicové prvky :) a ta tenká hadice s obrovským množstvím 1x1 clipů je úžasná :) jak tam drží?

Ale nesedí mi upevnění horních motorů. Najednou ten zaoblený pravý úhel na tu loď prostě nepasuje.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Togaran: no, měl jsem trochu obavy, abych ti příliš moc nefušoval do řemesla ;D. Hadice s clipy je přichycena na obou koncích technic brickem s pinem. A co se týče toho pravoúhlého uchycení motorů, tak máš pravdu. Ale ten nápad se mi natolik líbil, že jsem to tam prostě narval.

grohl

Ta kabina je naprosto skvostná. Připomíná mi to nějaký dravý hmyz. Skvělé fotografie. Osobně by mě zajímalo v jakých podmínkách a čím fotíš.

Robbed

grohl: děkuji :D, přesně to jsem chtěl aby připomínalo.

Jinak k focení používám asi 3 roky starou zrcadlovku Nikon D40. Jako pozadí používám bílý nebo modrý papír. Osvětlení je sluneční světlo, ale rozhodně ne přímé (to pak dělá fleky). Používám stativ, takže lze fotit i když už není moc světla (nastavím akorát mnohem delší expozici). Většinou také nastavím vysokou clonu (stavba je pak celá zaostřená). Fotek nafotím vždycky víc akorát měním množství světla. Většinou pak vyberu ty, které jsou těsně pod hranicí přepálení (tedy hodně jasné a kontrastní).

Icewalker

Opravdu nádhera! Spyrius mám sice jen set 6835: Saucer Scout, ale i tak tato řada patří k mým oblíbeným.
A propos, tvůj výtvor mi hned na první pohled evokoval klingonského dravce ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mtron

Citace od: Robbed kdy 23.04.2009, 17:06:22


Snad se bude líbit :).

heeh blázníš, začínám žárlit na tvoje stavby, jseš můj vzor a guru, opravdu nádherně promakané a super vyfocené, tady se dá snad říci jen, že to nemá Mtronské logo a transneon dílky. Pohledově je to neskutečně nadupaný dravec, nechtěl bych ho potkat neozbrojen ve vesmíru. Tak si pohrávám s myšlenkou tyhle pěkný fotky schovávat a potom udělat expozici v Roztokách a nějakým popiskem či příběhem co vy na to SPACE ? Je škoda to nevystavit, alespoň na fotkách  ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Icewalker: no a já nemám ani jeden set ;D. Ten minifig je pouze sestaven z barev, které odpovídají barvám Spyrius figů (chybí pouze potisk).

Mtron: až tak? tak to mě těší ;). S fotkama by případně nebyl problém, schovávám si i originály v původní velikosti.

gearcs

Tahle loď vypadá jinak, to se mi na tom líbí. Kdysi jsem čmáral letadla a podobně vyboulenou kabinu jsem taky použil ;D Bezva

Robbed

Tak jsem postavil další model z této série. Tentokrát je to ale remake originálního setu #6949 Robo-Guardian

Brickshelf galerie nebo flickr.



Doufám, že se bude opět líbit ;)

blackrabbit

Nikdy se mi tyhle sety nelíbily, ale v tvém provedení je to naprosto úžasné. U toho Guardiana mě nejvíce fascinuje provedení těla a zakomponování Bionicle prvků. Ještě lepší je vidět tenhle MOC na vlastní oči.  :)

xjankox

Vau, parádne výtvory, po zhliadnutí Guardiana som už musel napísať pochvalný post, paráda.
Ďakujem

Filipkod

Ani mne sa ten 6949 nepacil ( je na moj vkus moc hranaty :-) ) ale tento !SUPER!
Nech vás lego sprevádza !

grohl

Předloha je dobře rozpoznatelná a celkové provedení na výbornou.

Mtron

původní set je na svůj věk celkem povedenej, ten tvůj je vyhlazenej a promakanej, co dodat super
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Děkuji za komentáře, jsem rád, že se líbí :).

Togaran

Hezký robot, jsem rád, že se tvoje Neo-Spyrius řada rozrůstá :)

Implementace bionicle prvků je super, taky něco zkouším, ale takový jako to máš ty, to nebude. Co je to za podivný díl nad podvozkem? Nevím jak ho popsat, černý a nekolikrát zkosený...
Na můj vkus má robot trochu velkou hlavu ;D když už jsi v tom, zkusil bych použít to největší curved červené sklo.

BTW: všem, kterým původní set 6949 nesedl, bych doporučil si ho postavit podle návodu. Je to set nabitý možnostmi a funkcemi, s maximální hratelností. Podle mě je to absolutní pecka i v dnešní době exo-force a bionicle robotů a co to teprv bylo když to vyšlo! :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Togaran: Díky. Ten černý dílek je Sports Hockey Chest Protector a z toho hokejisty jsou tam minimálně další dva dílky. Velké curved sklo plánuji určitě použít, možná i v dalším neo-spyrius mocu :).
Jinak máš pravdu, hlava je trochu větší (širší sklo), ale jinak je stejně veliký jako originál.