7019 Wik. pev. v Carrefouru za 599Kč !!!

Založil Police collector, 01.11.2005, 11:32:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Police collector

Hele, carrefour inzeruje ve svém vánočním  katalogu hraček Vikingskou pevnost za - 599!!!!!! To je bomba !!!!!
Terminated.

Karel K

Ano, je to tak. V reklamním letáku je skutečně tato cena. Rád bych věděl, jestli to dodrží. Jsem zvědav, zda je v letáku uvedena správná cena.

Colonel32

mozna ze jo... ale vzhledem k tomu, ze ty pevnsti snad do republiky jeste ani nedorazily, tak bych cekal, ze zajedou do nemecka, a JEDNU privezou...

chadzi

no, bacha na to, minulej rok byly taky inzerovany slevy a jak to dopadlo  ;D ;D ;D

Colonel32

slevy byly, ale u zlevnenych predmetu jich bylo k dispozici treba 5 na celej obchod... nejak se to resilo soudne... ale nevim, jak to dopadlo...

no, rozhodne na vikingskou pevnost za 600 nespolehejte, asi tak...

KLF

Citace od: Colonel32 kdy 01.11.2005, 12:08:37
...ty pevnsti snad do republiky jeste ani nedorazily...

Jak do ktery republiky... jak do ktery...  :P
Terminated.

Colonel32

qam na slovenkso uz snad jo? Pac ja jsem je u nas jeste nevidel...

KLF

#7
Citace od: Colonel32 kdy 01.11.2005, 12:37:55
qam na slovenkso uz snad jo? Pac ja jsem je u nas jeste nevidel...

No minimlane Tesco BA ich uz asi 2-3 tyzdne ma. Ci aj ostatne hrackarstva neviem, nevsimol som si.
Terminated.

muzzo

A od kdy má platit ta akce? U Legáčka jsem tu pevnost viděl.

Jindroush

Jak jsem již jinde zmiňoval, Jindroush nekecá, Jindroush koná.

2290.- Kč
a omluva za tiskovou chybu.  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

muzzo


Lomax

Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Lomax

Citace od: Lomax kdy 01.11.2005, 17:00:50
Kdy ta akce platí?

Odpovím si sám (co mi zbylo, že...), ;)
do 11.12.05.

Jinak jsem ještě zjistil, že pokud si v Carrefouru koupíte hračky >= 2000 Kč, dostanete hned 250 Kč poukázek na další nákup. (Při nákupu >= 1000 a < 2000 Kč poukázku 100 Kč.) To už zase vrhá na tuto akci lepší světlo:  ;D

7019 Pevnost Vikingů v boji s Fafnirským drakem
ceník Kč 2659, nově Kč 2290, -14%
po odečtení poukázky Kč 2040, -23%
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Colonel32

tz, koupi se pevnost, za ni se dostane kupon, a jde se koupit dalsi pevnost

Lomax

Citace od: Colonel32 kdy 02.11.2005, 20:35:27
tz, koupi se pevnost, za ni se dostane kupon, a jde se koupit dalsi pevnost

Jasně, i za druhou pevnost dostaneš zase druhou poukázku, jdeš pro třetí pevnost, ... atd. ... a až už pevnosti nezbydou, koupíš za tu poukázku něco, co kupuješ normálně, třeba cukr, mouku, skútr, ...

Sorry za OT.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Colonel32

Citace od: Lomax kdy 02.11.2005, 20:46:27
Citace od: Colonel32 kdy 02.11.2005, 20:35:27
tz, koupi se pevnost, za ni se dostane kupon, a jde se koupit dalsi pevnost

Jasně, i za druhou pevnost dostaneš zase druhou poukázku, jdeš pro třetí pevnost, ... atd. ... a až už pevnosti nezbydou, koupíš za tu poukázku něco, co kupuješ normálně, třeba cukr, mouku, skútr, ...

Sorry za OT.

takze bychom se mi, legari dmluvili, kolik se jich ma vzit, a zasli na mensi vetsi nakup...

chadzi

btw pozor na vanocni akce, viz dnesni tesco skala :DDDD

http://zpravy.idnes.cz/praha.asp?r=praha&c=A051102_161948_praha_ton


Lomax

Citace od: Jindroush kdy 01.11.2005, 15:37:18
2290.- Kč

Jenže kdyby je aspoň měli! V Ostravě dnes ani jeden kus. Samozřejmě na regále omluva za chybnou cenu v letáku a dále upozornění, že zboží už nebude v prodeji. Na informacích ale tvrdili, že další budou ještě dnes. Po přivolání vedoucí oddělení tato popřela informaci, že by ještě pevnosti mohly být a seřvala lidi na informacích, co to kecají zákazníkům.

Informace mám z druhé ruky od důvěryhodného posla, které jsem tam vyslal. Celé to prý budilo dojem, jako by je prodávali skutečně za tu nízkou cenu z letáku (tak to jsem projel) :( a až po vyprodání přišli na svou chybu.  >:D

Potkali jste někdo ty Vikingy v jiném Carrefouru?
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Micho

Na SVK v Carrefouri v KE som sa zastavil v prvykrát v stredu većer, teda v prvý deň akcie. Vtedy ešte nemali vyložené žiadne akciové Lego a dostal som info, že ešte nie všetko dostali. Veď KE Carrefour je najvdialenejší od centra.

Dnes som sa tam zastavil s manželkou v podvečer na nákup a čo sa týka Lega, už tam mali aj tie akciové veci, ale pevnosť nie. Len na regále bolo také väčšie prázdné miesto a bol som informovaný od fakt veľmi milého a ochotného personálu (ktorí sa bol pozrieť aj na sklad), že pevnosti boli ale už nie sú, že dnes ráno ešte posledné 4 ks mali.

Keby náhodou boli, tak by som bol skôr šokovaný, že je to pravda. Aj ja som presvedčený, že je to nejaká volavka a personál slušne profesionálne retušuje chybu v letáku. Možno sa k nám ešte dostane nejaká kompetentnejšia informácia. Ja do C. chodím celkom rád, majú tam dobrú vlastnú pekáreň.

Micho

Citace od: Police collector kdy 04.11.2005, 22:30:21
Tak si to ještě užij, místo kerfůru nastupuje tesko :( Já zase v cf rád halušky  stály devět kaček a byly moc mňam, přímo mňam mlask :P :P :P

Pekáreň ostáva ... Zmení sa len nálepka.  8)

KLF

Citace od: Micho kdy 04.11.2005, 23:13:02
Citace od: Police collector kdy 04.11.2005, 22:30:21
Tak si to ještě užij, místo kerfůru nastupuje tesko :( Já zase v cf rád halušky  stály devět kaček a byly moc mňam, přímo mňam mlask :P :P :P

Pekáreň ostáva ... Zmení sa len nálepka.  8)

No podla mojich informacii si tam Tesco da vsetko nanovo svoje. Teda nielen sortiment vyrobkov, ale aj zariadenie. Podla mna to je dobre - Tesco ma vzdy vacsi vyber (napr. LEGA ;) ) ako Carrefour. Aspon tu na SK.
Terminated.

J_BOB

ale niektore veci su tam aj 2x drahsie. Napr ja som kupil v maji v Carrefoure T-16 Skyhooper za 300 nieco Sk a v tescu to maju za cca 750SK
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader