(Vlastní) WWIII

Založil Marty713, 08.06.2008, 18:43:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

#60
Opět výborná prezentace nového modelu. Jsem rád, že jsi navázal na tvoji obdobnou pro MAZ 955. Krásně to dotváří atmosféru k tvé řadě modelů a za sebe se na podobné reportáže těším víc než na samotné modely :D Nedávno jsem narazil na pěknou pásovou jednotku, ke které autor udělal krátké video - nepřemýšlel jsi též nad nějakým podobným filmíkem?

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Icewalker

Na válečnou techniku, ať již historickou či "scifistickou", moc nejsem, ale poslední prezentaci musím pochválit. Originální provedení s mikrosnímky a komentářem se mi opravdu líbilo :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Robbed

Super, nemůžu se dočkat na další fotky :D.

Girion

Tak to je teda hodně dobrý  ;)  ;D . Jen tak dál, tohle abych postavil, tak bych musel rozebrat všechny moje výtvory a stejně by to nebylo vono .
Smekám .
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."

Marty713

píše se rok 2142...

MOWAG BADGER (IFV)

BADGER je bojové vozidlo pěchoty primárně určené především do těžkého terénu. Je vyráběné švýcarskou zbrojovkou MOWAG a nachází se ve výzbroji mnoha států, které tvoří páteř EUA (European Union Army).

Vozidlo je vybaveno standardním reaktivním pancéřováním a zařízením pro ochranu osádky vůči ZHN (zbraně hromadného ničení). Hlavní výzbroj tvoří jeden kanón ráže 200 mm ve věži, schopný poskytnout palebnou podporu na max. vzdálenost 10 km, a s ním spřažený kanón ráže 22 mm, dále čtyřče kanónů ráže 22 mm na zádi, ovládané zevnitř a vybavené dvěma dalekonosnými reflektory a nakonec těžký kulomet ráže 12,7 mm montovaný na věži.

Osádku tvoří velitel, střelec, řidič, v případě delších výprav navigátor/zadní střelec + 20 členů výsadku.

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

smiky

Velmi zajímavé.......mohl bych poprosit o fotky interiéru ?

Togaran

To vypadá moc dobře :) Zvlášť se mi líbí barevné provedení, ta bílá s šedými doplňky parádně ladí. Ten pásovej podvozek je taky moc pěknej :)

Taky se přikláním za fotky interiéru. A taky podvozku a když už jsi tam udělal tak parádní dveře, dají se otevřít? :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Filipkod

Veľmi veľmi zaujímavé  ... :) jj tá biela a šedá sa ku sebe hodia  ;)
Nech vás lego sprevádza !

Icewalker

Barevnou kombinaci chválili všichni, tak já zde vyzdvihnu pěkný detail, a to sněžného průzkumníka. Ale očividně není moc nadšen s tím zamračeným výrazem :(
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Filipkod

toho prieskumníka som si ani nevšimol  ... ten výraz je skôr  podľa mna taký hmm...vážny  :)
alebo nie?
Nech vás lego sprevádza !

Marty713

Děkuji za komentáře. :)

Když jsem říkal, že:
Citace...pokud si řeknete alespoň "zajímavý", je to pro mě úspěch.
nemyslel jsem to až takhle doslovně. ;D

Interiér, ani nic dalšího, se nekoná. Stavím a prezentuji podle hesla co není vidět, není.

Ano, průzkumník i já jsme byli oba zamračeni, poněvadž během focení se rozpršelo, smrákalo se a vše postupně začalo tát. Nakonec jsme to ale docela zvládli. ;)

Robbed

Tak tohle se povedlo :D, super fotky. Nejvíc se mi líbí fotka číslo 9.
Toho interiéru je škoda, pro mě osobně je zase stavba interiérů asi to nejlepší z celé stavby.

grohl

Tohle je krásný jezevec.  :o :o

Marty713

#74
Stala se taková nepříjemná věc. Koupil jsem si nové vitríny a když jsem při jejich umisťování posunoval starou vitrínu, nevyndal jsem z ní své modely a několik velkých LEGO MOCů při otřesu spadlo na spodní polici a roztřískalo mou sbírku plastikových modelů letadel v měřítku 1:72. Letadla snad slepit půjdou, ale na LEGO jsem v tu chvíli dostal trochu vztek (jasně, že jsem si za to mohl sám), a tak jsem všechno rozebral, roztřídil a uklidil. :(

Mezi nimi byly dva rozpracované modely do série WWIII, které už asi nikdy neobnovím. Jediné, co mi zbylo, jsou tyto dvě ilustrační fotky špatné kvality dělané webkamerou. Holt když je někdo blbej. ::) Škoda, vypadaly docela nadějně.