(Vlastní) Kriminálka Ústí nad Labem

Založil Marty713, 24.05.2008, 13:27:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marty713

...

Marty713

...

Togaran

Ta kuchyň je naprosto parádní! :) není to 100% fig měřítko, ale muselo to být kvůli detailům. Obdivuhodně provedeno - moc se mi líbí podlaha, trouba je perfektní a úplně věřím, že v lednici se chladí pivka  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Colonel32

#3
teda, prijde mi to tak luxusni, ze si snad i odpustim komentar, ze to neni 8x8 studu, takze to v teto sekci nema co delat.

EDIT: vzhledem k presunuti z Vignettes do Ostatni ztraci puvodni prispevek castecne smysl.

robot

Super.

<rýpání do lego puristů>
Na tomto pure-lego serveru to nemá co dělat - byl použit nelego pytlík na mrtvoly :)
Viz. také diskuse zde http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=17638.msg82038#msg82038
</rýpání>
Rýpu proto, že se mi nezdá, že by se měřilo všem stejným metrem.

myth

Citace od: robot kdy 24.05.2008, 15:14:21
Super.

<rýpání do lego puristů>
Na tomto pure-lego serveru to nemá co dělat - byl použit nelego pytlík na mrtvoly :)
Viz. také diskuse zde http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=17638.msg82038#msg82038
</rýpání>
Rýpu proto, že se mi nezdá, že by se měřilo všem stejným metrem.

xadmin

Dúfam, že nikto nebude v tomto pokuse o flame pokračovať.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

ten nelego dil do te kompozice proste absolutne zapadl.

Marty713

#7
Díky, další vraždy, sebevraždy a krádeže jsou v plánu.

Pokud se někomu něco nelíbí, ať to určitě napíše (od toho je kritika), ale já mám svůj vkus, svoje nápady a kvůli nikomu nic měnit nebudu.

robot

Nechtěl jsem vytvářet flame. IMHO tvořivost by se neměla svazovat nějakými pure-lego mantinely. Kdo chce ať si klidně tvoří tak i tak. Ale odsuzovat ostatní, že nepoužili JEN lego byť je to tvořivé mi prostě nepřijde správné.

Tvůj výtvor je super a pytlík tam opravdu patří. Ale nápadité (byť trochu brutální námětem) mi přišly i ty odkazované výtvory.

MwK

Je to naozaj super!Luxusné,fakt. 8)
Premakal si čo sa dalo a námet je podľa mňa vpohode takže,plný počet bodov... ;) :)
Inak,ten sanitkár je Harry...u teba doma ho už nebavilo mávať prútikom? >:D ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Marty713

#10
Musím se trochu ospravedlnit:

Přemýšlel jsem nad námětem série, kterou bych z lega postavil. Postavit se dá všechno, problémem  je přijít na to, co by za to opravdu stálo. Nechal jsem se inspirovat mým oblíbeným seriálem Kriminálka Las Vegas, Miami a New York. Nic podobného jsem do té doby nepostavil a na tomhle jsem si chtěl jenom zkusit, jestli vůbec dokážu důvěryhodně ztvárnit reálné prostory - jistě víte, jak to myslím. Původně to měla být pouze kuchyň se vším všudy + jeden nešťastník, který se otrávil v plynové troubě. Nakonec mi došlo, že plynová trouba v moderní kuchyni nepůsobí příliš věrohodně a ze sebevraždy se stala vražda. Proč vrah natlačil svou obět posmrtně do trouby už je otázka pro kriminálku...

P.S. Musím tě zklamat, Harry Potter je smyšlená postava a tudíž neexistuje. Medik na obrázku je Daniel Radcliffe, který po natočení sedmého dílu Harryho Pottera přišel o práci a dnes se živí jako soudní patolog.

otaznik

Citace od: robot kdy 24.05.2008, 18:57:46
Nechtěl jsem vytvářet flame. IMHO tvořivost by se neměla svazovat nějakými pure-lego mantinely. Kdo chce ať si klidně tvoří tak i tak. Ale odsuzovat ostatní, že nepoužili JEN lego byť je to tvořivé mi prostě nepřijde správné.

Tvůj výtvor je super a pytlík tam opravdu patří. Ale nápadité (byť trochu brutální námětem) mi přišly i ty odkazované výtvory.

To už jsme ale někde jinde, než na foru o LEGU. Jak sis jistě všimnul i ostatní dokázali odlišit drobnou pomoc v podobě minifiga v pytlíku a naopak (podle mě) naprostou prasárnu v podobě ořezávání a barvení dílů (to patří na forum o modelaření, ne sem).

JardaL

Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Jonas

Originální nápad, dobře srozumitelný děj, výborné ztvárnění a téměř profi fotky - tedy jedním slovem: skvělé!
Jonas - Můj Brickshelf

Marty713

#14
Citace od: JardaL kdy 25.05.2008, 02:55:08
Proč Ústí nad Labem?? :o

No zpočátku jsem zamýšlel New York a další výše zmiňované, ale kuchyňka mě při focení natolik vtáhla do děje, že jsem si s figurkami spíš hrál, než dával pozor na detaily. Proto v příštích projektech uvidíte o něco profesionálnější práci kriminálky, zatímco tohle zůstane ústeckou krimi. A rozdíl jistě poznáte.

P.S. Ne vždy se bude jednat o práci kriminálky, ale třeba i hasičů, záchranářů a podobně. Tak jestli tohle někdo čte, dost keců a já jdu stavět.  ;)