Speed Racer 8159

Založil peki, 18.03.2008, 21:53:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1. DOJMY PŘED KOUPÍ
Set byl výhrou za vítěství ve sjezdu dalekém, patrně proto aby bylo pro příště jasné jak má vypadat opravdové závodní auto  ;D. Krabice vypadala pěkně a synátor kterému bylo 7 z ní byl evidentně nadšený (set je určen pro 7-12)

2. DOJMY PO ROZBALENÍ
Dva velké sáčky s díly, jeden pro červené a jeden pro žluté auto. Každý sáček pak obsahuje ještě malý sáček s drobnými dílky. Set obsahuje několik nových dílků.

3. DOJMY BĚHEM STAVBY
Stavbu jsem svěřil synátorovi. Až na pár detailů kde si nebyl jistý stavbu dokončil bez problémů. Stavění si užil.
CO mne překvapilo bylo množství samolepek. Zatímco na žluté auto bylo použito přijatelných 7 samolepek, u červeného autíčka jich bylo celkem 20  :o. Nicméně vše názorně popsáno v návodu. 

4. DOJMY PO POSTAVENÍ - VZHLED
Jsa zaměřením na vlaky, byl jsem mile překvapen. Autíčka se podobají velikostí větším angličákům. Mají zajímavý design. Určitě dokoupíme zbývající modely  >:D.

5. DOJMY PO POSTAVENÍ - HRATELNOST
Pro budoucí závodníky ideální autíčka, jsou dostatečně velká vejde se jak řidič tak i spolujezdec. Jezdí pěkně, nic neodpadává ani po nárazu (i když ve sjezdu dalekém bych s nimi nezvítězil  ;)).

Auta sama o sobě skýtají možnost dalších úprav v podobě dodatečného tuningu.

6. CELKOVÝ DOJEM
Nákupem tohoto setu klukovi od 7 let (ale i mladšímu) nemůžete udělat chybu. 

7. ZÁVĚREM
Pěkný set.

tazzy

Pokud vim, tak Speed Racer je licencovana rada (aspon tak nejak to je popsano v katalogu), tak co tam dela ten zluty xichtik? Dale me jeste zarazi Town Jr. policejni kombineza.

peter

Citace od: tazzy kdy 19.03.2008, 13:03:03
Pokud vim, tak Speed Racer je licencovana rada (aspon tak nejak to je popsano v katalogu), tak co tam dela ten zluty xichtik?
Nemám to nijak podložené, ale můj osobní názor je ten, že v licencované sérii (filmu) je jen ten druhý chlápek a do setu udělali vlastní druhé autíčko.

Citace od: tazzy kdy 19.03.2008, 13:03:03
Dale me jeste zarazi Town Jr. policejni kombineza.

Jakej zase Town Jr. ??? Už by bylo na čase aby jste si všichni co mluvíte o Town Jr. prošli katalogy a seznámili se co to bylo a hlavně kdy to bylo! Takto potištěné torzo se poprvé objevilo v roce 1993 (tedy v době, kdy ty jsi teprve přišel z hub) a to o žádném Town Jr. nemůže být ani řeč >:(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

A já si myslím, že je peki vypečenej šprýmař a trochu pošťuchuje Mičánka  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

tazzy

#4
Citace od: peter kdy 19.03.2008, 13:25:32
Citace od: tazzy kdy 19.03.2008, 13:03:03
Pokud vim, tak Speed Racer je licencovana rada (aspon tak nejak to je popsano v katalogu), tak co tam dela ten zluty xichtik?
Nemám to nijak podložené, ale můj osobní názor je ten, že v licencované sérii (filmu) je jen ten druhý chlápek a do setu udělali vlastní druhé autíčko.


(podle krabice by tohle mel byt Racer X)

Citace od: peter kdy 19.03.2008, 13:25:32
Citace od: tazzy kdy 19.03.2008, 13:03:03
Dale me jeste zarazi Town Jr. policejni kombineza.

Jakej zase Town Jr. ??? Už by bylo na čase aby jste si všichni co mluvíte o Town Jr. prošli katalogy a seznámili se co to bylo a hlavně kdy to bylo! Takto potištěné torzo se poprvé objevilo v roce 1993 (tedy v době, kdy ty jsi teprve přišel z hub) a to o žádném Town Jr. nemůže být ani řeč >:(

Dobra, ma chyba, to torso si spojuju hlavne se setem 6471, ktery vlastnim. Vim, kdy priblizne bylo obdobi Town Jr. a takova prudka reakce, si myslim, nebyla nutna.

peki

#5
Citace od: Jindroush kdy 19.03.2008, 14:32:17
A já si myslím, že je peki vypečenej šprýmař a trochu pošťuchuje Mičánka  ;D

Sem čekal kdo se ozve  ;D vyměnil jsem toho černého figa.  Večer dodám originálního

Šejmus

Speed racers a licencované? Jestli jo, tak je to pěkně blbá licence. Neni to spíš něco jako ExoForce? Opravte mě, jestli se mýlím...
Fool of a Took!

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

Cože?  :D Já jsem nějakej pařan, ale tenhle výraz neznam... 
Fool of a Took!

Jindroush

V tom případě UTFG UTFG!
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

MildaPajda

na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Šejmus

Ehm... To bude ale pěkně blbej film  ;D...
(smazat?)
Fool of a Took!

Colonel32

Citace od: Jindroush kdy 23.03.2008, 20:21:23
V tom případě UTFG UTFG!

UTFG UTFG! Rulez. Colonel ROFL