Klasika 4532

Založil Honzik, 23.06.2007, 22:20:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzik

Recenze na 4532

Nákup

-Na ebay - cena v přepočtu 1400kč. Je to dost, ale MISB je prostě nádherný pocit otevřít, člověk ví, že nic nechybí (pokud nemá smůlu) a hlavně vše je nové. Tento set jsem kupoval také kvůli dílkům v barvě TrLtBlue, jelikož jsem chtěl mít jistotu, že nebudou poškrabané...

Balení

Klasická krabice, normálních rozměrů, žádné megalomanské balení. Na bocích pečetě. Prostě klasika ;D Uvnitř krabice menší kartonový box.

Kostky zabaleny do čtyřech sáčků, které jsou klasické děrované.


Stavba


Složit 133 dílků zabralo něco kolem deseti minut. Návod je krásně přehledný. Se stavbou jsem nespěchal, člověk si to rád vychutná.

Zavěrečné hodnocení setu


Set 4532 je prostě klasika, ikdyž někteří z Vás jistě namítnou, že to již není zlatá éra jako je set 4539, ale dle mého je to krásný set, který by neměl chybět v žádné sbírce 9V.

Jediné co mě příjde "divné" je umístění místa pro pasažéry moc blízko trati. To zavání nějakým neštěstím... ;)

***Banana.com

#1
Pokud jde o mne, měl jsem v rukou všechny 9V přejezdy, a za nejlepší považuji 10128. Je to jeden z mála novějších setů, které předčily klasiku. Nejlepší je mít jako hlavní na trati 10128, jako druhý 4532, a na 4539 s klidem zapomenout.

otaznik

Citace od: banana.com kdy 23.06.2007, 22:32:49
Pokud jde o mne, měl jsem v rukou všechny 9V přejezdy, a za nejlepší považuji 10128. Je to jeden z mála novějších setů, které předčily klasiku. Nejlepší je mít jako hlavní na trati 10128, jako druhý 4532, a na 4539 s klidem zapomenout.

Designově 10128 není špatný, ale hodně to kazí ty velké díly použité na domeček. Bohužel je to zatím můj jediný přejezd...  :-\