UCS Auta

Založil Jindroush, 26.01.2007, 14:28:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Zde je pár fotografií UCS / Model Team automobilů, které má LEGO připraveny.
http://news.lugnet.com/ambassadors/?n=70

Druhá věc jsou ohromné krásné modularní Town domy. První z nich bude na trhu v dubnu (ne na našem trhu, samozřejmě), další budou následovat po výsledcích hlasování.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Hana129

A kde se budou ty domečky prodávat?  ???

Jindroush

V civilizaci. Předpokládám, že se bude jednat o S@H exclusive, takže v Německu jistě budou. Už v dubnu (aspoň tedy ten první).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Hana129

Tak to je super, opět další zásobárna dílků na domky a hlavně černé střechy. A ta avizovaná 4956 bude spíš nebo až 2. pololetí (a i u nás?) Dík.

Jindroush

No minulej tejden sem ji měl v ruce v opavským Pompo  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Pemale kdy 26.01.2007, 23:37:08
Tak to je super, opět další zásobárna dílků na domky a hlavně černé střechy. A ta avizovaná 4956 bude spíš nebo až 2. pololetí (a i u nás?) Dík.

Ten set nabízí u nás drtivá většina obchodů už od první poloviny ledna. Např. my ho máme v nabídce asi od 7.1.2007.

Colonel32

zacinam mit trochu strach, aby to lego neprehnalo s produkovanim prilis velkeho mnozstvi oficialnich setu, a aby to se sbiranim lega nedopadlo jako s Beanie Babies

Hana129

Omlouvám se, přepsala jsem se v čísle, 4956 ta je ok, tu už dokonce mám. Mělo to být 4954 ten tan domeček s černou střechou. Díky moc.

Petrjr

Citace od: Colonel32 kdy 27.01.2007, 00:44:02
zacinam mit trochu strach, aby to lego neprehnalo s produkovanim prilis velkeho mnozstvi oficialnich setu, a aby to se sbiranim lega nedopadlo jako s Beanie Babies
No, pokud to nebude dělat TLC finanční problémy, tak s produkcí oficiálních setů jen houšť a větší kapky. Představ si, že LEGO je na hraní, převážně pro děti. A tam čím větší výběr, tím lépe. Lépe se dá vybrat konkrétní zaměření co zrovna kterého mrňouse více baví. Nemusím utrácet peníze za tolik setů, abych dal dohromady typy odpovídající dětským vysněným přáním. (S větším počtem produkovaných typů setů se zvětšuje pravděpodobnost, že se stylem/dílky trefí už s menším počtem krabic. A ušetříme.)
   Takže, milý sběrateli, strach si klidně měj. LEGO tu není jen kvůli Tobě. A troufám si tvrdit, že tu LEGO není vůbec kvůli sběratelům. To je jen vedlejší efekt. Sběratelé ho nad vodou nedrží. >:D

otaznik

Citace od: Pemale kdy 27.01.2007, 08:09:35
Omlouvám se, přepsala jsem se v čísle, 4956 ta je ok, tu už dokonce mám. Mělo to být 4954 ten tan domeček s černou střechou. Díky moc.

Tenhle baráček by měl být u nás k dostání, podle mého odhadu, na přelomu srpna a září.

MwK

Citace od: Jindroush kdy 26.01.2007, 14:28:03
Zde je pár fotografií UCS / Model Team automobilů, které má LEGO připraveny.
http://news.lugnet.com/ambassadors/?n=70
Tak tie autá fakt stoja za to!Je isté že sa budú robit ???
Lebo ten Aston DB5 a Chrobák by sa do zbierky zišiel! >:D
Mimochodom ešte by mohli spravit projekty nejakej 911 alebo F40... ::) ;D ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Robbed

Teď jsem si všiml, že na zadní části tohoto auta jsou vidět nové dílky. 'Brick 4 x 4 Round with Holes' , ale jako plates. Jsou tam uprostřed tři na sobě - šedá, červená a šedá. Ještě jsem je nikde neviděl a na peeronu jsem je nenašel...

Ondra

Všimli jste si že ty auta jsou z nějakých filmů.Delorean jako-by z oka vypadl deloreanu z návratu do budoucnosti a aston db5 autu Jamese Bonda(všimněte si těch tlačítek),jenom nemůžu přijít kam bych zařadil brouka a mustanga(Bullittův případ?Ale tam byl jiný typ a jiná barva. ???))