KOSTKOVÁNÍ OLOMOUC, květen 2019

Založil Izabella08, 20.01.2019, 10:21:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Krásná pohodová akce. Bylo fajn s Vámi potkat a poklábosit. Také jsem se Zuzkou zkusil Technic koutek a musím říci že to má opravdu hodně do sebe.

Ke společným projektů jsem již napsal do jednotlivých vláken  ;)

Izabelle  patří poděkování za přípravu a organizaci (i za to "hlášení" ;) ).


vyúčtování Aukce zde

samy405

Díky za super akci !!! (Ostrava více nemusí říkat a proč ? BO !!! ) :)

Jezevec

Kostkování byla parádní akce, díky Pavlíně za to, že něco takového organizuje. Návštěvníci vypadali zcela uneseně a celé rodiny tam mnohdy společně strávily podstatnou část dne. Ze všech stran byla slyšet jen slova chvály na to, jak si děti mohou tolik věcí vyzkoušet.

Rád jsem taky osobně poznal pár nových kostkařů, se kterými jsem doteď měl zkušenost jen virtuálně - jmenovitě např. milanv a samy405 (skutečně až neuvěřitelně milí lidé) a pár dalších, pokecat se staronovými kamarády bylo taky super (pro mě zase po delší době od poslední výstavy).

Spinnerů na stanovišti bylo 6 v provozu +1 rezervní pro případ defektu. Koleček spotřebováno za víkend lehce nad 1200 ks, takže poprvé překonána hranice tisíce kusů na jedné akci. Na téměř všech byla z druhé strany orazítkovaná reklama na Kostky a naše sociální sítě.

Za zmínku stojí to, že hned vedle bylo konkurenční stanoviště s herním koutkem od Bricks 4 kidz. Tam se také kreslilo, na papírové tácky na jídlo. Porovnání konkurenčních produktů na poslední fotce. :D















Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Izabella08

Pánové,

všem Vám děkuji za Vaše napsané.
Potěšilo mě to!

Srovnávací fota výsledků spinnerů jsou naprosto jasná:)

Tomik

Také se přidávám s poděkováním Pavlíně a celému realizačnímu týmu. Akce se mi líbila a celková organizace byla na jedničku.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Borun

Moc pěkná a pohodová akce.Žádné davy,žádný spěch  opravdu rodinná akce.

444martinhanak

Zatím se mi podařilo sestříhat záznam jen z přípravných prací:

Najdete ho zde: https://youtu.be/ORkooyS3ZkQ

Také se synem děkujeme za moc pěknou akci.

Matthes_CS

Citace od: 444martin kdy 23.05.2019, 15:34:48
Zatím se mi podařilo sestříhat záznam jen z přípravných prací:

Najdete ho zde: https://youtu.be/ORkooyS3ZkQ

Také se synem děkujeme za moc pěknou akci.

Pěkné, sdíleno na FB akci.

Petronel

Moje skromné foto z výstavy zobrazíte kliknutím na obrázek.


Izabella08

Martine, opět děkuji za video a Tobě, Petroneli za parádní fotky a že jich je!!!!!!!

444martinhanak


Izabella08

Marti + Kubo,

děkujeme moc! ...pěkně jste to vystihli:)

peki

Citace od: peki kdy 21.05.2019, 13:32:22

vyúčtování Aukce zde

Žádám o uhrazení Olomoucké aukce do konce toho týdne. O víkendu bude další aukce v Plzni tak ať se to nemotá.
Díky  ;)

Izabella08

Vedoucím společných projektů, tj. Petronelovi za Sousedy II. a MilanoviV za Strašidelnou krajinu posláno po 3000,-, tj. celkem 6000,- z výtěžku olomouckého Kostkování. Ještě jednou Vám, pánové, velmi děkuji za vydařené projekty:)

Petronel

Také moc děkujeme.
Tuto částku si samozřejmě nenechám pro sebe, ale použiju jako příspěvek na drobné odměny pro všechny účastníky Sousedů II. ;)
(28 lidí  :o)
Těšte se.

davroman

Citace od: Petronel kdy 11.08.2019, 23:20:31
Také moc děkujeme.
Tuto částku si samozřejmě nenechám pro sebe, ale použiju jako příspěvek na drobné odměny pro všechny účastníky Sousedů II. ;)
(28 lidí  :o)
Těšte se.

Petroneli, náš (davroman a tomassek05) podíl si určitě ponechej a investuj jej do dalších skvělých staveb, jako je třeba tvé akvárium.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

milanv

Také děkuju, Pavlíno! Za všechny účastníky projektu, kterým z toho už chystám překvapení, miniodměny za projekt. Vrátil jsem se z dovči a už mi zároveň přišly domů první balíčky na ně, můžete se těšit :-)
Pán na Žlutém hradě

Pool

Také se vzdávám podílu z fin. odměn u obou projektů, ale k miniodměně se hlásím  >:D

milanv

Aby bylo jasno, nebudou žádné finanční podíly (však by to bylo pro každého drobek), budou za to odměny ve formě lega, a na mě jako na vedoucím je "vykouzlit" za to něco pěkného, jedinečného :)
Pán na Žlutém hradě