Uděláme radost Legem Olomouc (vánoce)

Založil peki, 16.10.2018, 10:52:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Na zítřejší předání by mělo být všechno v pořádku připraveno. Krom dárků pro děti jsou v zásilce tzv. pozornosti za statečnost (rozdávají se po různých vyšetření atd...) v podobě polybagů z fondu od sponzorů. Je tam 30x friends, 15x Star Wars a 15x hasič. Na dálku jsem požádal Izabellu o přesunutí jednoho dárku za dárek, který nedorazil. Telefon na paní Medkovou má Peki.
Všem, kteří se účastní bych chtěl moc poděkovat. Mrzí nás, že se nemůžeme také osobně zúčastnit, tak za nás prosím vyřiďte pozdrav a přání hezkých Vánoc.
Díky moc ;)

Izabella08

Citace od: Ryxe kdy 14.12.2018, 20:02:22
Na zítřejší předání by mělo být všechno v pořádku připraveno. Krom dárků pro děti jsou v zásilce tzv. pozornosti za statečnost (rozdávají se po různých vyšetření atd...) v podobě polybagů z fondu od sponzorů. Je tam 30x friends, 15x Star Wars a 15x hasič. Na dálku jsem požádal Izabellu o přesunutí jednoho dárku za dárek, který nedorazil. Telefon na paní Medkovou má Peki.
Všem, kteří se účastní bych chtěl moc poděkovat. Mrzí nás, že se nemůžeme také osobně zúčastnit, tak za nás prosím vyřiďte pozdrav a přání hezkých Vánoc.
Díky moc ;)
Určitě se tak stane:)

Chairudo

Jedna momentka z předávání dárečků, další má peki  :)
Z fotečky by se dalo udělat pěkné vánoční PFko.

Je to dost silný pocit vidět kolik malých dětí tam bojuje s tak zákeřnou nemocí. Naštěstí jak říkala sestřička se s pokrokem medicíny teď už většina z nich uzdraví.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

fotky.

Izabella08

Náhoda tomu chtěla a přítomné děti si zrovna otevřely dárečky od Hanky...z cca 20-30 dárků si otevřely zrovna jen ty její...Hani, obě holčičky měly velikou radost, maminka jedné z nich měla i slzy na krajíčku dojetím.

ogar49

určitě by nebylo špatné, kdyby byly dostupné fotky z rozbalování dárků (prezentovat na facebooku i nejlépe na stránkách fnol)

Ryxe

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří se účastnili dnešního předání. Jsem moc rád, že vše klaplo. Díky moc ;)

peki

#97
Se zpožděním stručné hlášení z další vydařené akce. Okolo 10 jsme se podle dohody sešli v nemocnici. Pomohli jsme Izabele a patkutilovi s odnesením dárků.  Dárky jsme potom roztřídili pod stromečkem, tak aby si je děti po víkendu mohli vyzvednout. Prohlédli jsme si oddělení s odborným výkladem. Jedné holčičce, která musí být bohužel hospitalizovaná jsme mohli dárek předat. Bylo to její první Lego a měla z něj velikou radost (nefotili jsme protože některé věci k focení prostě nejsou). Potom přišli ještě další 2 děti na kontrolu a ty si už mohli hledat dárek pod stromečkem  ;).
Máme vyřídit velké poděkovaní od maninky kluka, kterému jsme se složili na Mindstorm: "Jste úžasní, moc Vám všem děkujeme."

Jeden dárek jsem nakonec vezl ještě z Olomouce do Motola v Praze, protože chlapeček už byl v jiné nemocnici a sestřičky to chtěli s další nadílkou posílat poštou. Tak jsem do krabice ještě přidal plakáty, které jsem dostlal o Lego v dome, pro děti v Praze. 

Chtěl by jsem poděkovat všem kostkařům, kteří se do akce zapojili.
Ryxemu a Izabele za organizaci

milanv

Je skvělé vidět, jak se to povedlo!

No a s tím PFkem: jak koukám na tu společnou fotku, tak myslím, že bychom spíš mohli pokračovat v právě (nevědomky) založené hře "Poznej svého kostkaře" - fakt mi chvíli trvalo, než jsem vás všechny poznal :)
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Včera jsem dostal email od Tomáše, ve kterém děkuje za Mindstorma. Zde je jeho plné znění  ;).


Děkovný dopis

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a tímto bych Vám chtěl strašně moc poděkovat za to že jste přispěli ke koupi mého vánočního dárku, konkrétně Lega Mindstorms .

Lego již zabalené do vánočního obalu jsem převzal v nemocnici od sestřičky Pavli, nerozbalil jsem si ho a nechal jsem si ho až pod vánoční stromeček.

O Štědrém dni jsem si ho tedy konečně rozbalil a když jsem ho už viděl , měl jsem velkou radost. Všelijak jsem si ho prohlížel a pak ihned následující den ho rozbalil a postupně začal skládat . A až ho složím tak ho začnu programovat ,jsem zvědavý co všechno bude umět.

Takže ještě jednou  moc děkuji a také vám přeji hezké svátky a Šťastný Nový rok .