Autor Téma: Hnízdo Blacktronů  (Přečteno 3808 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Daniel

• Trade Count: (14)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
    • Mé fotky
Re:Hnízdo Blacktronů
« Odpověď #30 kdy: 02.04.2019, 14:10:55 »
Krásné, čisté a ještě se to hýbe (pokud výzkumné oddělení napraví chyby) 8) . Jen s tím terénem by to chtělo si ještě pohrát - možná bych zkusil nějaké kontrastní plate, aby základna více vynikla (úplně vidím, jak osídlili nějakou planetu třeba kombinací: dark orange+dark tan, sand green+olive green, nebo tak něco).

Offline Petronel

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #31 kdy: 02.04.2019, 20:46:17 »
...Jen s tím terénem by to chtělo si ještě pohrát - možná bych zkusil nějaké kontrastní plate, aby základna více vynikla (úplně vidím, jak osídlili nějakou planetu třeba kombinací: dark orange+dark tan, sand green+olive green, nebo tak něco).
To není vůbec špatná myšlenka. Je pravda, že by to stavbu posunulo ještě dál. Takto to při prvním pohledu na úvodní fotku vypadá jako set z katalogu, ne jako MOC.
Třeba je to ale záměr. :D

Kontrastní a nepravidelný terén by nebyl špatný. Každopádně i tak výborná práce! Vždycky mě bude bavit na výstavách prozkoumávat tvoje vs mtronovo vs znouze sci-fi území.  8)

PS: ten vlak na té vnější zvláštní custom koleji také jezdí?

Offline Togaran

• Trade Count: (11)
  • furťák
« Odpověď #32 kdy: 03.04.2019, 07:11:09 »
Moc pěkný hnízdo se ti povedlo :) je to takové pravoúhlé a čisté ale myslím, že to není na škodu. Působí to na mě, že by to skvěle sedělo na scenérii z katalogu 1991. Teď tam ještě přistát s najkou pořádnoulodí nebo vozidlem :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Offline Chairudo

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #33 kdy: 03.04.2019, 08:54:10 »
Pamatuji si z dětství, že se mi ta barva strašně líbila, ještě kdyby se ti podařilo tam zavést pár světel a dát tomu ten "glow"  :)

Offline milanv

• organi
  • Trade Count: (4)
  • furťák
  • Milan
« Odpověď #34 kdy: 03.04.2019, 10:17:48 »
Vypadá to fakt pěkně a elegantně. A navíc dva druhy monorailu. Ten větší je dělaný podle toho Japonce?

Offline sohibil

• Lizard of Guilt
  • Trade Count: (0)
  • suprák
  • Čo ťa nezabije, to sa vráti a skúsi to znova.
« Odpověď #35 kdy: 06.04.2019, 01:11:09 »
Ten vonkajší okruh monorailu je normálne pojazdný? A ako si docielil také elegantné zákruty s klasickými brickami?
Niektorí ľudia žijú len preto, lebo je nelegálne ich zabiť.

Offline Robkteryten

• Trade Count: (16)
  • suprák
    • BrickLink
« Odpověď #36 kdy: 06.04.2019, 13:34:47 »
Dikes všem za reakce :D

@Daniel: Terén bude zatím z DBG, na fotce ještě není hotov, přemýšlel jsem na "mars" dát oražovou. S těma monorail kolejeme mě to přišlo jako pouť.
              Ještě a to jsem chtěl už u první základny mě stále láká udělat základnu na zemi :D na jedné straně malé město a za horou základna, ale to bych musel mít více kostek.

@Togaran: Jen kvůli tobě bude i nějaký interier :D V těch obytných modulech mám pár nápadů, ale nemám moc čas. Tato verze se mi líbí víc, jak minulá, takže ji budu ještě dostavovat a vylepšovat.

@MilanV: jj podle japonce, jen jemu jezdí i do zatáček. Musim upravit, asi vím kde je chyba.

@sohibil: to bys rád věděl viď? :D jukni na odkaz u monorailu.

K monorailu: je stavěn podle nápadů jiných na youtube :D tu jsou mé inspirace: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4vDChJNkkaWMoSeHm8FOcBzSGmq7afvo