Autor Téma: (Vlastní) Arctic diorama  (Přečteno 1108 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline GentlemanA15

• Trade Count: (15)
  • bažant
  • **
  • Pohlaví: Mužské
(Vlastní) Arctic diorama
« kdy: 01.09.2017, 16:24:53 »
Ahojte. Chcel by som Vám predstaviť našu malú Arctic dioramu, ktorú sme postavili spolu s priateľkou. Fotky nasledujú v poradí, v akom postupoval proces stavby.
« Poslední změna: 20.10.2017, 14:54:00 od Igorus »

Offline Vasyk

• Trade Count: (129)
  • furťák
Re:Arctic diorama
« Odpověď #1 kdy: 01.09.2017, 17:49:23 »
To vypadá moc dobře, líbí se mi to.

Offline Bard

• Trade Count: (81)
  • suprák
  • kritický obdivovatel LEGA
    • Bardovy hudebně-osobní stránky
« Odpověď #2 kdy: 01.09.2017, 18:04:05 »
Mě se to taky líbí, stavba jak hrom, sníh vypadá sněhově, jste s přítelkyní dobrá LEGO-dvojka. Ale neodpustím si jednu cimrmanovskou připomínku:
Náčelníku, tučňák žije pouze na jižním pólu. Tady na severu se vůbec nevyskytuje. Probírali jsme to v kurzech.

Offline Klaj

• Trade Count: (0)
  • suprák
« Odpověď #3 kdy: 01.09.2017, 19:51:45 »

Náčelníku, tučňák žije pouze na jižním pólu. Tady na severu se vůbec nevyskytuje. Probírali jsme to v kurzech.

;D ;D

Kazdopadne diorama nadherne. moc se mi libi :) Zavidim ze ste na to dva a ze mate prostor kde to budovat :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Offline Drobuliatko

• Trade Count: (1)
  • mazák
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #4 kdy: 01.09.2017, 21:01:19 »
Paradicka! Videli sme na vystave v Cadci. :)

Offline Petronel

• Trade Count: (1)
  • furťák
« Odpověď #5 kdy: 01.09.2017, 21:40:18 »
No nádhera! Máte to hodně pěkné. Líbí se mi, že i když je to jen studená bílá pustina tak je toho tam mnoho!
Hlavně tolik zvěře! Kosatka, medvěd, tučňáci... a ty mroži!
Chtělo by to jen lepší foto a nějaké detailní. Např. ty mrože bych moc rád viděl a určitě je tam i více zajímavých detailů. Jestli budeš mít ještě nějakou možnost, nahraj prosím lepší fotky více zblízka.

Já bych to tak nehrotil. Stavíme pro radost a je fajn, že tam použil i tučňáky. A třeba je to na jihu. "Arctic" je název těch ofiko setů a expedice.  ;)

PS: ten nápad se zakomponováním obleku tučňáka k ostatním tučňákům jste určitě obšlehli ode mě, ne?  :D Nebo máme stejné nápady? :)
Také jsem si užil ledové stavění, když se tučňáci objevili v minifigách.

Offline Icewalker

• Trade Count: (19)
  • furťák
    • DallArt - amatérské filmové studio
« Odpověď #6 kdy: 04.09.2017, 10:49:38 »
Velmi dobrý nápad i provedení. Na výstavy jak dělané, tam se "Arctic" moc nevidí.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Offline GentlemanA15

• Trade Count: (15)
  • bažant
  • **
« Odpověď #7 kdy: 27.09.2017, 09:58:37 »
Chtělo by to jen lepší foto a nějaké detailní. Např. ty mrože bych moc rád viděl a určitě je tam i více zajímavých detailů. Jestli budeš mít ještě nějakou možnost, nahraj prosím lepší fotky více zblízka.

Ahojte, vďaka za pochvalu aj pripomienky. Dioramu máme na výstave v Čadci. Budúci mesiac končí výstava a budeme brať naše dielo domov na údržbu. Vtedy porobíme aj detailnejšie fotky.

PS: ten nápad se zakomponováním obleku tučňáka k ostatním tučňákům jste určitě obšlehli ode mě, ne?  :D Nebo máme stejné nápady? :)
Také jsem si užil ledové stavění, když se tučňáci objevili v minifigách.

No ten nápad zakomponovať minifig-tučniaka dostala moja manželka. Vidím ale, že vám obom behajú v hlave podobné nápady :D