LEGO Movie - film

Založil Foton, 30.01.2014, 23:13:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Kuba

Tak já film viděl teprve včera.  (Vsadím se, že jsem úplně poslední kostkař...). A musím říct, že to byl mega úlet  ;D
Batman bezkonkurenční, potěšila mne i část filmu odehrávající se na divokém západě.
A konec překvapil. Jen mít takovou sbírku jako měl Afol Will Ferrell, určitě bych nekrágloval jako on :)

DarkDrago

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 16.06.2014, 10:10:59
(Vsadím se, že jsem úplně poslední kostkař...)

Nebój ještě tu jsem já ;)
Ještě nějak nebyl čas se na něj podívat ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Futurion

#62
Pro fajnšmejkry, parodie na konec The Lego Movie ;D  EN nutností, en titulky tam jsou.

http://youtu.be/HOQxxNYSHR0

milanv

Citace od: darkdrago kdy 16.06.2014, 10:21:53
Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 16.06.2014, 10:10:59
(Vsadím se, že jsem úplně poslední kostkař...)

Nebój ještě tu jsem já ;)
Ještě nějak nebyl čas se na něj podívat ;D

A ani ty ještě nejsi poslední... :D
Pán na Žlutém hradě

Lattak

Od 18.6.2014 8:00 do 24.8.2014 film na DVD predáva TESCO za 199,- Kč a pre majiteľov Clubcard za 149,- Kč.

Ethan

Blu-Ray jsme přinesli domů a hned pustili :D Bylo to boží!

Thrawn

Citace od: Futurion kdy 16.06.2014, 10:49:46
Pro fajnšmejrky, parodie na konec The Lego Movie ;D  EN nutností, en titulky tam jsou.

http://youtu.be/HOQxxNYSHR0

Tak to nemá chybu  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

richchie

tak som dnes videl film aj ja a prijemne ma prekvapil. tie movie sety su des ale film ako taky je super, asi najviac som sa pobavil stvrt hodinu pred koncom (nebudem tu pisat detaily pre pripad ze by to tu niekto cital a nevidel film)
Ti ktori uz film videli asi vedia aku scenu mam na mysli  ;)

Bruno

Všechno je tu boží..... film je fakt bomba. V kině jsme na něm byly na 3D a teď ho děti sjížděj doma aspoň jednou týdně. Ani se nedivím, že už se připravuje další díl  :)

https://www.youtube.com/watch?v=StTqXEQ2l-Y

Togaran

Myslím, že komentář netřeba :-D


Zdroj: www.srandaweb.cz

(Nevím jestli to tu už někdy padlo, ale já jsem si toho nevšiml, pokud ano tak se omlouvám)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Darth

#71
Píseň Everything is Awesome byla nominovaná na Oscara 2015. Nevyhrála, ale live performance je tady:

https://www.youtube.com/watch?v=nYzHrl4Nc8A

Petronel

#72
Doporučuji toto video:
10 nejlepších filmových lokací - CineFix
Ano vybrali i Lego příběh, dozvíte se proč. Mimo to je tam ale i spoustu jiných zajímavých míst z různých filmů, doporučuji zkouknout celé.

OT: nejvíc mě dostal uvedený film Dau, no však pusťte si to sami.

papluh

#73
Unikitty má potvrdenú sériu na Cartoon Network,  tešíte sa ?
Určite budú nové sety  ;D
Everything is awesome !!! 
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/lego-movies-unikitty-gets-animated-series-at-cartoon-network-1001877

>:D >:D >:D

papluh


STARHAWK

Paraaaaaaaada. Uz sa tesim. Dobre ze to posunuli a mala sa nehra s duplom ale s friends. Skvela sprava aj pre stavitelov - kopu novych zaujimavych dielov do postapokaliptickych / mad max stavieb.

Mrs.Tygris


otaznik

Citace od: Mrs.Tygris kdy 08.06.2018, 00:41:39
trailer na LEGO Movie 2
https://www.youtube.com/watch?v=5hqJX2BV7kE
Trailer odkazoval už papluh o dva příspěvky výše.

STARHAWK

Kto uz bol na Lego Movie 2 ?
Je to stale tak dobre ako jednotka ? Su tam AFOL ftipky ?
Nie je tam narvana totalne nejaka feministicka agenda (okrem toho ftipku co je v trailery - ten je fpoho) ?

Tomik

Citace od: STARHAWK kdy 11.02.2019, 15:38:23
Kto uz bol na Lego Movie 2 ?
Je to stale tak dobre ako jednotka ? Su tam AFOL ftipky ?
Nie je tam narvana totalne nejaka feministicka agenda (okrem toho ftipku co je v trailery - ten je fpoho) ?
Já na něm byl v sobotu se ženou a mám z filmu takové smíšené pocity. Jednička se mi rozhodně líbila víc. Celkově bych to shrnul asi následovně: hlavní zápletka se točí kolem rozdílnosti v hraní s Legem mezi klukem a jeho mladší sestrou. Cílová skupina jsou rozhodně děti, takže jako AFOL si tam toho pro sebe moc nenajdeš kromě zajímavých modelů, které tu a tam probliknou na plátně. Chybělo mi tam něco na způsob kráglu z prvního dílu, s čím bych se mohl ztotožnit. Dále tam je opět spousta vtipů, ale nic takového, čemu bych se od srdce zasmál a utkvělo mi v paměti. Film je to tedy zajímavý, pro děti určitě i zábavný, ale dalo se to rozhodně pojmout lépe, aby si i dospělí přišli na své (mimochodem, manželka během filmu dokonce na chvíli usnula). :-[
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Togaran

Zdravím, nerad bych přehnaně nahypoval konzervativní sledovače filmů, ale mě to nadchlo :) užil jsem si spoustu referencí na lego i nelego svět, spoustu zajímavých modelů a i se mi moc líbí provedení animace, kde všechno působí věrohodně. Během filmu jsem narazil pouze na jednu techniku, kterou považuju za nemožnou. Samozřejmě je to dvojka a nemá ten prvotní efekt jako jednička. Přiznám se, že se mi na to ani moc nechtělo do kina, neměl jsem vysoký očekávání, ale hodnotím to kladně :)
Myslím, že si AFOLové ve filmu rozhodně najdou svoje, je to dobře udělané pro současné děti a jejich rodiče (děti 90ek - odtud je většina narážek a vtipů).
Závěrem jen říkám, že jsem v kině narazil na celou školku! a kromě toho, že jedna holčina většinu filmu protančila před sedačkou, mi to nezkazilo dojem.
Sety, které zatím k filmu vyšly, jsou imho zatím slabý odvar a doufám, že přidají spoustu dalších, které se objevily  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

ogar49

Na filmu jsem byl s 3 dětmi - synátor 9 let, dcera 4 roky, její kámoška ze školky 5 let. Dětem se to líbilo, písničky je bavily a při titulkách a závěrečné písničce tančili ostošest. Já jsem taky nebyl nespokojen (komentáře jednotlivých herců batmana :), proměny královny libovůle (by mě zajímal počet různých postav libovůle). Přirovnání bolesti při stoupnutí na kostu lega bosou nohou, ...

Brickuška

Já jsem teda úplně nejvíc zklamaná... dokud byli v Apokalypsburgu, tak super a čekala jsem, že se to rozjede.. a pak se to úplně... jak to říct... dodrbalo. Písničky příšerně dlouhý, zbytečný; na můj vkus zbytečně moc lidsky hraného. Jednička byla rozhodně vyváženější pro děti i publikum, co už něco pamatuje  ;D Věřím, že tohle se mohlo líbit dětem, ale pro dospěláka to bylo (z mého pohledu) hodně málo... a to jsem neměla žádná velká očekávání :(

A teda docela by mě zajímalo, jestli děti pochopily tu zápletku Emmet - Rex... víc spoilovat nechci.

Jinak samozřejmě řemeslně super, moc pěkné... i když mne iritovaly ty šíleně poškrábané kostky. Takhle jsem dodrbané Lego nikdy jako dítě neměla  ???
Lega v domě se mění na Brickušku ;) e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Drobuliatko

Suhlasim! Oproti jednotke (pre dospelaka) velmi slabe. Taky detsky muzikal.

Icewalker

Jednička byla tak bombová, že přirozeně bylo velmi nepravděpodobné, aby dvojka dosáhla téhož. Stran obecné koukatelnosti si asi trochu škodí tím, že je "dospělejší", ale já jsem rád, že je pokračování samo o sobě trochu jiné, a nemusím koukat podruhé na tentýž film v jiném kabátě. S bratrem jsme si nad filmem trochu popovídali, a vzniklo z toho 20 minut záznamu.
VIDEO S NAŠIMI DOJMY ZDE
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr