EXKLUZIVNÍ první RECENZE nového LEGO dílu

Založil peter, 10.07.2016, 20:57:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Zdravím všechny členy našeho fóra.

Pro naše fórum se mi podařilo s TLG domluvit a zajistit exkluzivní recenzi na jeden nový díl, který v letošním roce konečně spatří světlo světa. 8) Více informací již brzy najdete zde a na YouTube!

Buďte tedy ve střehu, ať Vám nic neunikne a jste mezi prvními, kteří toto tajemství budou moci odhalit ...




Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

milanv

Kéž by to bylo něco z tohoto seznamu nebo v podobném duchu (např. Plate 1x1 with Two Vertical Clips on Opposite Sides)
Pán na Žlutém hradě

peter

#2
Citace od: milanv kdy 10.07.2016, 23:31:00Kéž by to bylo něco z tohoto seznamu nebo v podobném duchu
...

No jak jsi asi trochu čekal a dle umístění tématu se dalo usuzovat, tak se o žádný systémový díl nejedná.

Tímto bych tedy rád představil exkluzivní recenzi a zároveň velký test nových šípových pneumatik, které byly za tímto účelem TLG poskytnuty.
Recenzi, vč. základních údajů, důležitých upozornění a zejména velkého srovnávacího testu si můžete prohlédnout v následujícím videu.


Poslední částí tohoto exkluzivního testu bude jejich nasazení při 4. závodu LTTT, který se uskuteční v sobotu 30. července v Praze - Satalicích.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

lukasenko

První použití tedy bude v 42054 CLAAS XERION 5000 TRAC VC?

peter

Ano, tento set je první a zatím jediným, v kterém se tyto nové pneumatiky objeví. Myslím si, že jen a pouze díky licenci si společnost CLAAS mohla vymoci vydání tohoto druhu pneumatik. Osobně jsem zvědav, zda-li je v návodu ona vysvětlivka, jak kola správně obout.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Engine

Dík za video. Dobře jste je otestovali.
Čekal jsem mezi nimi větší rozdíly. Od mých oblíbených 45982 jsem čekal víc, naopak unimogové 92912 mě příjemně překvapili. Ještě by mě zajímalo, jak se claasový 23798 budou chovat v bahně i po delší době až ztratí "mastnotu" nových gum. Nebo jestli se v opačnym směru otáčení obalí a pak zase ve správnym směru vyčistí.
No těšim se, až je uvidim na následujícím závodě.