Kubos - Star Wars a jiné

Založil Kubos.cz, 02.10.2016, 03:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubos.cz

Ahoj,

konečně jsem se rozhodl podělit o svoji sbírku. Převážně Star Wars, ale jsem schopný koupit i něco z jiných témat jako například vlaky případně cmf nebo city

Pokud nejde o vzácný set sháním převážně s krabicemi a přibližně 90% mých setů je kompletní - krabice, návod a samozřejmě samolepky nenalepeny  ;D

...asi začnu kompletovat celé Star wars ročníky  ::) ::)

Kubos.cz

#1
Rebelové

7190 - Millennium Falcon - Moje nejoblíbenější verze, set který jsem vždy obdivoval v katalogu. Kompletní bez návodu

75003 a 6207 - Dvě verze A-wing

4500 - Rebel snowspeeder - Z nějakého důvodu jeden z mých top setů. Povedený model a krabice  ;D

8038 - The battle of endor - skvělý set, a do letošního roku nejlepší verze AT-ST !

Kubos.cz

#2
Impérium

7264 - Imperial Inspection - Must have set, který jsem scháněl několik let
7659 - Imperial Landing Craft - Další zmých velmi oblíbených setů
7657 - AT-ST - Velmi ošklívý set  ;D


Kubos.cz

#3
Impérium II

4483 - AT-AT - Největší a imho nejlepší verze AT-AT od Lego
6211 - Imperial Star destroyer
7127 - Imperial AT-ST - První velmi nedokonalá verze

Kubos.cz

#4
Scum and villainy

7930 - Bounty Hunter Assault Ship - Misb, Bohužel protžená krabice..díky čp
7962 - Pod racer - 2 x Misb

Kubos.cz

Planety

V různých kauflandových slevách se mi podařilo sehnat všechny planet sety - stav MISB

Kubos.cz

#6
Polybagy, Promo a jiné

Magnet sety, které jsem si přivezl z legolandu v Německu  :)

Kalendáře mám všechny, jen nemám odfoceno... vše misb ( a hrozná připomínka toho jak běží čas :'( )

Kubos.cz

Star wars the old republic

SWTOR MMO jsem hrál takže pořídit si Sith Fury Internceptor mne velmi nadchlo. Perfektní model a minifig Dartha Malguse

Kubos.cz

#8
UCS  ;)
7181 - TIE Interceptor
7194 - Yoda
10134 - Y-Wing Attack Starfighter
10143 - Death Star II
10144 - Sandcrawler
10188 - Death Star
110195 - Republic Dropship with AT-OT
10212 - Lamda Shuttle
10221 - Super Star Destroyer
10227 - B-Wing Starfighter
10240 - X-Wing Starfigther
75059 - Sandcrawler
75060 - Slave 1
75095 - TIE Fighter
75144 - Snowspeeder
75181 - Y-Wing Starfighter
75252 - Imperial Star Destroyer
75275 - A-wing Starfighter

Kubos.cz

#9
Republika

Většinu mé sbírky tvoří těžká technika.

75019 a 75021 jsou MISB, ale jednou si je rád postavím  ;D

Kubos.cz

#10
Obchodní Federace

Většina těchto setů je misb.

7155 - Trade Federation AAT - Další z mých oblíbených setů, zachovalý stav
75017 a jeho jednodužší předchůdce 7103  ;D

Futurion

Divím se, že v Old Republic sbírce nemáš Defender-Class Cruiser. Je to skvělý set se zajímavými minifigy. Jinak pecka sbírka  8)

Kubos.cz

Citace od: Futurion kdy 02.10.2016, 19:50:50
Divím se, že v Old Republic sbírce nemáš Defender-Class Cruiser. Je to skvělý set se zajímavými minifigy. Jinak pecka sbírka  8)

Díky,

cruiser nemám jelikož byl drahý a upřímě nemám moc rád velké lodě v provedení normálních setů  :(

Dál bych se chtěl podělit o svoji sbírku jedi fighterů

Kubos.cz

7111
Tento set přidám samostatně jelikož se snad jedná o můj první Star Wars set, tento set mám v tomto stavu od roku 1999 kdy jsem ho dostal od mámy.

A disponuje moji oblíbenou funkcí a to když se sestavený model pěkně vejde do krabice  ;D

Kubos.cz

#14
Moje tajná láska - vlaky. Nikdy jsem se tomu nevěnoval ač už vlakům reálným, modelovým či Lego.  :'(

Čas od času si ale koupím nějaký Lego vlak na "pozdeji" a rozhodně pořídím letošní vánoční vlak !

Moje sbírka zatím obsahuje :

jednu soupravu Horizon express (2 x 10233)
Set 7897 Passenger train
Set 4563 Load and Haul railroad

A můj nejnovější přírůstek, který jsem tak nějak nečekaně vyhrál na ebay.

Stav nic moc, bez návodu, krabice poškozena, samolepky taky
bez Minifigů a auto tam není , v setu byl vlak, koleje a igelitka "bordelu"  :(
ale s motorem



Kubos.cz

#15
Moje dva nejnovější sety star wars.

75094 Imperial Shuttle Tydirium - Jedná se o moji nejoblíbenější loď ze SW a tento set je pro mne 10/10. Musel jsem ho koupit okamžitě v den vydání. 

VIP body mi dali příjemnou slevu 80% a ještě jsem tuším dostal Polybag  ;D

Po sestavení si ho pochopitelně přebrala nová posádka jak se patří.


75099 Rey's Speeder

Můj zatím jediný SW:TFA set a misb

Kubos.cz

#16
Dnes bych uzavřel tímto příspěvkem

Vloni se mi podařilo sesbírat všechny promo originální plakáty, dávali je vždy jeden týden v měsíci k libovolnému nákupu v lego shopu.
Tuším že se například kryli s vydáním UCS Slave 1 a Tie Fighter.

Níže můj skromnější Rogue Friday Lego nákup




Kubos.cz

#17
Tak jsem se včera vypravil do lego store využít současné akce, jelikož po poradě s paní prodavačkou mi bylo řečeno, že ty akce se nepřekrývají aby člověk před vánoci musel nakupovat vlastně každých 14 dní.

V brick friday prý bude letos hodně setů s 20% slevou, říkala že mají snad seznam přes celou A4.

Vojáci dochází a vánoční vlak na seznamu slev není není a tak jsem se ho rozhodl koupit abych měl vojáka, chrismas builds a speciální samolepku, kterou můžu v prosinci vyměnit za nástěnný kalendář 2017.  :)


Do vánoc bude ještě sněžítko, vánoční minifig a star wars polybag.
Snežítko naštěstí začíná před black friday takže se dá nakombinovat se slevou.

Do tématu promo, přidám kalendář akcí
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=48704.0

Kubos.cz

#18
Nový přírůstek do sbírky  8)

Kompletní, sesbíraný z BL s RC motorem, chybí jeden pantograf.

Star wars magazín tento měsíc s minifigem.

Kubos.cz

Rozhodl jsem se začít kompletovat jednotlivé ročníky Lego Star wars, obzvláště první ročníky, kde nevyšlo moc setů  ;) A z většiny ročníků mám alespoň ty největší sety.

Dnes mi dorazil první kousek z roku 1999 což je samý začátek lego SW.

Set je rozbalený v krabici a s návodem, stav ovšem velmi dobrý  ;D


Kubos.cz

Už je tu  ;D ;D


Kubos.cz

#21
V nedeli se zadarilo, a mohl jsem tuto aukci koupit jako jediny prihazujici clovek  >:D

Ultimate space battle jsem mel na wishlistu pomerne dlouho a ackoliv jsem ho nepovazoval za hezky set tak ve skutecnosti se mi opravdu libi a mile mne prekvapil , bohuzel obsahuje pouze dve figurky ale myslim ze jsou exklusivni pro tento set

Kubos.cz

Specialni cislo star wars magazinu s dvema polybagy  ;D

Kubos.cz

Wow,
to už je přes rok co jsem nepřispěl do vlastního tématu  :o To ale neznamená, že sbírka neroste  8)
Bohužel poslední dobou když něco koupím tak set putuje uschovat na půdu v misb stavu, občas si něco rozdělám pro minifigy, třeba 75183 - Darth Vader Transformation, nebo 75169 - Duel on Naboo
Až se mi bude přes zimu chtít, tak si vše zase zdokumentuji a vzpomenu co vlastně mám  ::)

Dnes se pochlubím nějakými novinkami z letošního léta/podzimu co mám po ruce.



Ninjago 7069 - v tescu bylo tuším snad s 75% slevou tak jsem neodolal mít tak velké lego za nějakých 100,-
Star wars magazín mají i v čechách takže můžu pokračovat svoji sbírku, kupuji je tedy pouze když obsahují minifig

Falcon ...  ;D

Klaj

Parádní sbírka !! Buduju podobnou (a hodně ti závidím :) ).

Každopádně souhlasím s tebou, že 75094 Imperial Shuttle Tydirium  je jeden z nejpovedenějších SW setů vůbec.  Kdo nevidel nepochopi. 8)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Kubos.cz

Dnes mi konecne prisla druha polovina soupravy 7897 - Lego City osobni vlak. Kupovano pres facebook, stav fuj a nektere kostky poleti i do kose  :'(
Nicmene mam komplentni vlacek a planuji nejakou prestavbu a motorizaci nejnovejsi PF. Puvodni lokomotivy se zabudovanym batery boxem vyradim a z dilku postavim dalsi extra vagon nebo 2.

Posledni fotka se zbytkem vlaku z moji zeleznice. 4551,4563 a 2x 10233 je stale misb (neni na fotce)

Kubos.cz

Vánoce + Leden 2019

Výprodej v globus, battlepacky za 270  ;D ;D

Kubos.cz

Lednové výprodeje a nějaké součástky z City trains.
a konečně dorazil bricklink. Pokusím se o nějaký MOC  ;D

Kubos.cz

Opozdil se mi balik ze 4teho maja a diky nedorozumeni skoncil zpatky v legu. Na druhy pokus ke me prisel a slecna z custome service mi jeste pridala avengers set  ;D

Snazim se nekupovat cokoliv s tematikou nove trilogie ale 50% sleva je 50% sleva  :'(

STARHAWK

Pre mna je aj 50% malo za sety z E8, tie len v 75%.
Na druhu stranu Solo sety beriem v 50ke aj viac ks aj ked som film v kine nepodporil a je to pre mna stale priemer/zly sw film.