Santa Fe

Založil KLF, 06.06.2005, 12:58:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

KLF

Povodny Santa Fe mozno zo 60-70 rokov od LEGA.
Terminated.

Micho

Tak to teda je rozdiel. Ale vyzerá aj tak celkom slušne.  ;)

Aki

Citace od: Micho kdy 06.06.2005, 13:00:50
Ale vyzerá aj tak celkom slušne.  ;)

Tedy, že bych z něj byl nějak odvázaný, to tedy ne. Na druhou stranu jsem za ty roky 70 letům (a starším) ještě na chuť nepřišel.

Colonel32

od roku 1980 nahoru to beru, ty starsi jsou na me moc divne...

ale zni to fakt zajimave, jen premejslim, jestli to je oficialni, anebo zase jen nejaky aprilovy vtip...

Micho

Aki: Asi som tam mal dopísať - na tú dobu vyzeral celkom slušne a podobnosť tu určitá je. Z tých kociek, čo mali vtedy k dispozícii, postavili celkom slušnú vec.

Veď aj škodovka, aké auta robila pre 20 rokmi a teraz. Vývoj samozrejme nezastavíme ..., veď to je dobre ...  ;)

myth

Celé to mestečo na obrázku sa mi páči. Nedbal by som ho mať doma  ;) .  Ale na celkové oživenie tomu chýbajú minifigy.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Aki

#6
Citace od: Micho kdy 06.06.2005, 23:49:57
Aki: Asi som tam mal dopísať - na tú dobu vyzeral celkom slušne a podobnosť tu určitá je. Z tých kociek, čo mali vtedy k dispozícii, postavili celkom slušnú vec.

Ano to jsem pochopil. Já jsem chtěl říct, že jsem zkrátka ještě nepřišel na chuť modelům z této konkrétní doby. To že se vše mění, je jasné. Je to zkrátka jiný styl (odpovídající možnostem té které doby). Dnešní sety se mi už také moc nelíbí, a to je těch dílů mnohonásobně víc.

Citace od: Micho kdy 06.06.2005, 23:49:57
Veď aj škodovka, aké auta robila pre 20 rokmi a teraz. Vývoj samozrejme nezastavíme ..., veď to je dobre ..;)
Další taková mantra současné společnosti. Na to mám asi moc zelené myšlení, abych s tímto tvrzením mohl souhlasit. Bylo by to ale na Of topic, tak že se rozepisovat nebudu.

Piere

Ale minifigy tam jsou. Teda spíš megafigy který by měly v poměru k budovám plus mínus 5 metrů.

myth

Ale to nie su minifigy, iba pár kociek čo vyzerajú ako figúrky.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

muzzo

Já bych řek, že to představuje původní myšlenku stavebnice. Jó kdyb tak dokázali zůstat u co možná nejmenšího počtu speciálních kostek.

betakaroten

Záhada rozluštěna - vlak "Santa Fé" pochází z knihy nápadů č.242 z roku 1971. (viz http://www.hccamsterdam.nl/brick/setlist/index.htm)

myth

Citace od: muzzo kdy 15.06.2005, 10:25:11
Já bych řek, že to představuje původní myšlenku stavebnice. Jó kdyb tak dokázali zůstat u co možná nejmenšího počtu speciálních kostek.

Nśhodou špeciálne kocky sú fajn. Dajú sa s nimi robiť dobré veci. Mne skôr vadí priveľa odtieňov tej istej farby(viď grey).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.