TRAINS 2006 SU TU !!!

Založil KLF, 23.12.2005, 00:46:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hobby

Vezíre, máš to "za jedna". A my vláčkaři si můžeme připravit peníze na další výdaje.

betakaroten

Zelená lokomotiva je báječná, ale ten ICE vypadá dost juniorsky. Snad ještě hůř než 4511.

Dansson

Horší než 4511 mi to nepřipadá, ale těžko hodnotit, podle této fotky. Zatím těch obrázků nebylo moc...to žeru to odkrývat tak pomalu >:D

Police collector

Lidičky můžete mi objasnit jestli je to celý set s kolejema i trafem anebo jenom mašinka ?  Děkuju.
Terminated.

Jindroush

Jakým zase proboha trafem...  ::) ::)

Už asi půl roku se tu mluví o tom, že nové trains budou na baterky a dálkový ovládání.

Jinak to budou kompletní sety s mašinama, kolejema a nějakejma těma věcma okolo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

WAW! Ten ICE vyzera super! Tusim sa mi paci este viac ako ten zeleny krokoush. ;) rozhodne vyzera lepsie ako 4511. Tesim sa na to !
Dik za obrazok !
Terminated.

Police collector

Aha. BTW: taky vám ten nový vlak připomíná pendolíno.
Terminated.

KLF

Citace od: Police collector kdy 05.01.2006, 01:55:13
Aha. BTW: taky vám ten nový vlak připomíná pendolíno.

Pendolino ??? To urcite nie. Je to jednoznacne snaha o ICE. Aj ked mohli sa s tym este trochu pohrat (som zvedavy na celo), ale ako LEGO hracka je to pekny model. ;)

Dalsie:
http://www.freefoto.com/preview.jsp?id=25-11-5
http://www.germanfortravellers.com/kultur/icetrain.html
http://www.europeanrailguide.com/trains/ice.html
Terminated.

werrac

Ja vim, ze to bude asi hodne neskromne prani, ale vice mne zajima ten nakladni vlacek a tak bych se osmelil poprosit, jestli by nemohl byt obrazek s celym novym krokodylkem ?

Police collector

Mě by zajímala fotka toho ovládání... To bude nějakej bazmek jako u televize ? S knoflíky pro jízdu dopředu a dozadu ? Jestli jo tak je to šílené :D Ale zajímavé !
Terminated.

hobby

Co je na tom šíleného? Takhle fungujou všechna autíčka na dálkové ovládání, tak proč né u vláčků, kde to musí být ještě jednoduší.

Micho

Citace od: werrac kdy 05.01.2006, 07:20:50
Ja vim, ze to bude asi hodne neskromne prani, ale vice mne zajima ten nakladni vlacek a tak bych se osmelil poprosit, jestli by nemohl byt obrazek s celym novym krokodylkem ?

Budeš musieť vydržať, tak ako my všetci ostatní ... keby boli, tak by ich tu J. dal. Dík J. aj za tie obrázky.   ;)

werrac

Ja jsem samozrejme take rad a vdecen, ze tu jsou, a J. patri velky dik za jejich dodani, ale tak nejak vnitrne me mrzi, ze ten obrazek neni trosku posunutejsi vpravo :-)

Micho

Citace od: werrac kdy 05.01.2006, 09:12:20
Ja jsem samozrejme take rad a vdecen, ze tu jsou, a J. patri velky dik za jejich dodani, ale tak nejak vnitrne me mrzi, ze ten obrazek neni trosku posunutejsi vpravo :-)

Nie si sám, to mrzí aj mňa. A veľmi rád by som to videl celé. Ktohovie, z kadiaľ splašil J. tie fotá. Ale to bude určite jeho tajomstvo.   ;)

Jindroush

TRAMTADADÁ  ;D

Mizerný fotky odsud: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=146011

(ten most k tomu nepatří, pracovní vůz s jeřábem a vagón ano a není to vsjo...)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Citace od: Jindroush kdy 05.01.2006, 10:25:48
TRAMTADADÁ  ;D

Mizerný fotky odsud: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=146011

Supr, dík ... Celkom dobre z toho ale vidno oč kráči ...  8)

KLF

Citace od: Micho kdy 05.01.2006, 09:14:03
Ktohovie, z kadiaľ splašil J. tie fotá. Ale to bude určite jeho tajomstvo.   ;)

Zeby odtialto8)
Terminated.

myth

Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 11:07:23
Zeby odtialto8)

Všimni si dátumy a časy - J. zverejnil predmetnú fotku 4.1.2006 o 16:58:56, ale na eurobricks bola zverejnená v ten istý deň až o 7:33PM. Takže J. ju určite nemá z eurobricks, skôr ju má eurobricks od nás ;) 8) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

KLF

Citace od: myth kdy 05.01.2006, 11:19:25
Citace od: KLF kdy 05.01.2006, 11:07:23
Zeby odtialto8)

Všimni si dátumy a časy - J. zverejnil predmetnú fotku 4.1.2006 o 16:58:56, ale na eurobricks bola zverejnená v ten istý deň až o 7:33PM. Takže J. ju určite nemá z eurobricks, skôr ju má eurobricks od nás ;) 8) .

Aha. No to je fakt. A ja som este aj pozeral tie casy, ale asi som slepy!  8)
Ale mozno maju spolocny zdroj. ;)
Terminated.

werrac

#49
Me prosby byly vyslyseny, diky J. :-)
Je tam par zajimavych drobnosti, napr bocni nakladni dvere vagonu, vypada to na inovaci, jerab je zvlastni, vagon s autem a normalnima!!!!!!! zabradlima /vagon train end/, zacinam byt opravdu zvedavej. Zacatek prodeje tipuju zari 2006 ????????????

PS To asi nebude jerab, ALE DREZINA S JERABEM podle cumaku ....................

KLF

Citace od: werrac kdy 05.01.2006, 12:01:22
, vagon s autem a normalnima!!!!!!! zabradlima /vagon train end/, zacinam byt opravdu zvedavej. Zacatek prodeje tipuju

Normalne zabradlia tam kde vidis ? Hlavne si treba uvedomit, ze je to 6-wide....
Terminated.

werrac

Jestli me nesali zrak, tak jsou na tom vagone s autem 2ks ve zlute :-)
Jasne 6stud, vagon end na zaklade plate 1x6

KLF

Citace od: werrac kdy 05.01.2006, 12:14:35
Jestli me nesali srak, tak jsou na tom vagone s autem 2ks ve zlute :-)
Jasne 6stud, vagon end na zaklade plate 1x6

No.. a prave preto som pisal, ze je treba si uvedomit, ze to je 6wide. ;) Zabradlie ma pokial viem 1x4, zakladna vagona ma nieco x6. Cize keby to bolo zabradlie si sirkou 4, tak by boli vidiet okrajove study tej ciernej zakladne vagona. ;)

P.S.: zda sa mi, ze je tam pouzita nejaka nova vagonova podlaha...

Terminated.

werrac

#53
Tak jinak, je tam podle me tohle 6583 ve zlute barve, standartni stare vlakove zabradli, ne neco jako reseni u 4512, ktery se mi nelibi a navic pres to nejsou videt svetla.

Cavelon

Mne sa to zdá nízke na train wagon end. Dúfam, že myslíme to isté - blokuje to autíčko proti vypadnutiu v smere jazdy. Skôr si myslím, že tam sú panely 1x2, resp. 1x4.

werrac

No myslim zakonceni vagonu, ne zarazky pod kola z 1x1 hladka sikma .....

Colonel32

spise bych to videl na hinge, jako byly u http://guide.lugnet.com/set/4544, aby se dalo dat vic vagonu za sebe a najizdet

werrac

Hinge uz se bohuzel nevrati ......

Podle viditelnosti horniho studu, zaberu casti studu do strany /vlevo/ a vysky porovnanim s druhym vagonem vedle a sirky a castecneho zlomu soudim ze ano. podle me zabradli. Navrat k vlakum jako 4564 atp ..... Alespon co se nekterych dilku tyce .........

Jindroush

Jsou to Train End 1x6 ve žluté.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

werrac

Ano train end, rikam to od zacatku, tesim se na ne ...... :-) :-)

Tusim ze je to 1x6x1 2/3 ..........