(Vlastní) Star Trek

Založil Robbed, 19.11.2018, 23:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Tento mini MOC vznikl téměř náhodou, zkoušel jsem různé kombince těch dvou světle šedých "pistolí" a "plate with clip" a pak se k tomu nějak nachomýtl ten mini disk a vznikla Enterprise.


Star Trek vignette by Martin Latta, on Flickr

otaznik

To je super! Hned je jasné, o co jde.  :)

Jezevec

Citace od: otaznik kdy 20.11.2018, 11:40:09
To je super! Hned je jasné, o co jde.  :)

No jen fanouškům Star Treku. Enterprise poznám, ale tu kostku ne. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Ravenhorn

CitaceNo jen fanouškům Star Treku. Enterprise poznám, ale tu kostku ne.

Borgská krychle :-) 

Včera jsem konečně dokončíl sledování sedmy sérií seriálu ST: Voyager  8)
Castle, Pirates a Star Wars.

Robbed

Otazník: díky ;D

Jezevec: Borg cube ;) když teď koukám na ty obrázky na netu, tak asi mohla být větší, klidně i dvakrát... ale co už :)


Robbed

Citace od: Robbed kdy 20.11.2018, 11:57:23
..., tak asi mohla být větší, klidně i dvakrát...

A nebo třikrát... toš nevím, má cenu to předělávat ? dělal jsem to jen podle hlavy a neřešil jsem měřítko ;D




Ravenhorn: jo, Voyager série jsem sledoval jako dítě nejvíc, ale bohužel poslední série jsem neviděl, na ČT1 to přestali dávat . Budu to muset  zas někdy sjet všechno od znova :o

peter

Citace od: Robbed kdy 20.11.2018, 12:08:29Voyager série jsem sledoval jako dítě nejvíc, ale bohužel poslední série jsem neviděl, na ČT1 to přestali dávat . Budu to muset  zas někdy sjet všechno od znova :o

Taky jsme to s kamarádem pravidelně v pátek od 17:00 sledovali, když jsme natáčeli naše LEGO Star Trek filmy. Každopádně co si pamatuji, tak v televizi běželo všechno, ale nevím jestli to bylo někdy reprízováno, myslím, že ne.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jezevec

#7
Mám dojem, že Prima Cool toho v posledních několika letech zopakovala docela hodně.
Před pár lety tam frčely minimálně tři Star Trek seriály po sobě, co si pamatuju. :D
Myslím ta série s Picardem, pak Voyager a ten nový s Archerem.

I Hvězdná brána tam frčí neustále dokola za poslední roky, už ani nemám čas se dívat, protože je ráno nebo dopoledne. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

phoenicis

Paráda!!! Ako fanúšikovi Star Treku mi bolo hneď jasné, o čo ide. Chválim originálny výber dielikov na Enterprise!